گردشگاه عمومی — به عنوان مقامات شناسایی دومین قربانی کشنده خودرو در مقابل عابر پیاده برخورد پلیس اصرار ساکنان و رانندگان به طور یکسان به ورزش احتیاط و توجه است که می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

این گردشگاه عمومی شهرستان کلانتر افسر پزشکی قانونی بخش شناسایی قربانی یک تصادف کشنده Feb. 11 به عنوان سارا Giles, 60, شهرستان آلامدا.

در فوریه. 11 آتش نشان در پاسخ به انکینل خیابان و گردو خیابان با موتور و امدادگران به صورت یک گزارش از یک برخورد. خدمه در بر داشت Giles نزدیکی و ارائه اضطراری صرفه جویی در زندگی اقدامات قبل از گرفتن او را به یک بیمارستان که در آن او بعد از درگذشت او, صدمات, پلیس گفت:.

پلیس گفت: یک راننده خودرو مانده در صحنه و همکاری با محققان. محققان گفت: وجود دارد هیچ به روز رسانی برای ارائه در این بررسی پیشرفت.

جایلز’ مرگ در می آید کمتر از دو هفته پس از گردشگاه عمومی پلیس در پاسخ Jan. 31 به رالف Appezzato یادبود پارک وی و مرجان دریا خیابان برای یک گزارش از یک خودرو در مقابل برخورد عابر پیاده و در بر داشت یکی دیگر از گردشگاه عمومی ساکن مبتلا به صدمات بزرگ. با وجود تلاش های Wansiri Panyapong, 34, بود در صحنه مرده.

که وسیله نقلیه راننده بعد از شناسایی به عنوان جاستین Berton, 38, از گردشگاه عمومی دستگیر شد ظن به اتهامات متعدد و بعد شارژ آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه. بنتون است که در بازداشت در سانتا ریتا زندان و چهره تفهیم اتهام و آزادی مشروط-لغو جلسه 2 مارس با توجه به سوابق شهرستان را بررسی کنید.

دوستان و Panyapong راه اندازی یک Facebook مبتنی بر صندوق جمع آوری کمپین Feb. 5 رسیده است که هدف خود را در روز برای کمک به تامین هزینه های یک مراسم یادبود برگزار شد در فریمانت هفته گذشته است.

یک GoFundMe صندوق جمع آوری حساب برای جمع آوری کمک برای یک جشن Giles زندگی مطرح است $390 نسبت به 800 دلار هدف است.

در بیانیه روز شنبه پلیس خاطر نشان کرد ساکنان و رانندگان به طور یکسان به 911 تماس بگیرید و دستورالعمل ها را دنبال کنید اگر آنها را به یک راننده که ممکن است تحت تاثیر.

رانندگان نزدیک مشخص عابر توصیه به کم کردن سرعت نگاه کنید هر دو راه و یادداشت جوامع, مدرسه, دانشگاه, روز, مراقبت, مراکز و امکانات ارشد.

بالاتر از همه یک نکته می تواند تبدیل به کلیدی برای جلوگیری از فجایع آینده: “درایو 25,” المدا پلیس سرهنگ Hoshmand Durani گفت: در بخش.

“جاده ها 25 (مایل در ساعت) برای یک دلیل خوب. وجود دارد هیچ بهانه ای برای بالا بردن سرعت. پلیس خود را به طوری APD ندارد, پسر بد می شود.”

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im