Alameda خلاصه: از چهار جزیره در سال 2020 آنلاین بازگرداندن بومی باغ تور

گردشگاه عمومی

این سال را به بازگرداندن بومی باغ تور آنلاین خواهد بود به جای در فرد و رایگان را برای سه روز گذشته به جای یکی. در یک سری از زنده یکشنبه باغ بازديد پرشور صاحبان باغ و با استعداد طراحان 25 از منطقه خلیج زیبا و الهام بخش ترین مناظر طبیعی را نشان می دهد چه اتفاقی می افتد در باغ خود را در حال حاضر از ویژگی های مورد علاقه خود را بومی توصیف بومی گیاه باغبانی منابع آنها بیشتر استفاده و ارائه راهنمایی برای کسانی که فقط شروع کار. این چهار باغ در شهرستان آلامدا.

الهام بخش سخنران و نویسنده پرفروش داگلاس Tallamy خواهد شد شروع این رویداد در ساعت 10 صبح در مارس 26 و خود بحث خواهد شد و پس از یک سری از livestreamed باغ بازديد خواهد شد که میزبانی در زوم و livestreamed در یوتیوب. این رایگان آنلاین یکشنبه رویدادهای برگزار خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر مارس 26 مارس 3 و ممکن است 10. Preregistration مورد نیاز است در BringingBacktheNatives.net که در آن یک برنامه از باغ بازدید نیز موجود است.

— کتی Kramer

کمک به دانش آموزان کم درآمد یاد بگیرند در حالی که آنها در خانه بمانند

یکی از لنت نقره ای در این زمان دشوار است که چگونه از آن است که آوردن جامعه ما هم به حمایت از یکدیگر است. شما می توانید پیوستن به گردشگاه عمومی آموزش و پرورش پایه و اساس (AEF) برای کمک به دانش آموزان کم درآمد با خرید یک هنر کیت? این کیت شامل مدرسه و لوازم هنری برای کمک به دانش آموزان برای ادامه یادگیری و تمرین خلاقیت خود را در طول زمان خود را در خانه. هر کیت تنها 10 دلار است.

کیت سفارشی با سطح کلاس و شامل مواردی مانند کتاب رنگ آمیزی و فعالیت ساخت و ساز و طراحی کاغذ و گچ و نشانگر, رس, رنگ و خیلی بیشتر. آنها در حال آماده تامین و ساخت آنها را امن برای توزیع. کیت توزیع خواهد شد در طول مدرسه منطقه وعده غذایی وانت بار.

بسیاری از گردشگاه عمومی خانواده خودشان مبارزه مالی. اما با کمک شما ما می توانیم اطمینان حاصل شود که کودکان خود را تامین آنها نیاز به درگیر و خلاق در حالی که مدارس تعطیل هستند. ما مجموعه ای از یک هدف از خرید 320 هنر کیت به ملاقات اولیه نیاز دارد و پیش بینی خرید بیشتر است.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس بود از نظر مالی امن در طول این زمان ما امیدواریم که شما در نظر گرفتن کمک به یک خانواده کمتر خوش شانس. شما همچنین می توانید ایمیل چک به AEF, P. O. Box 1363, Alameda, CA 94501 و نشان می دهد “E4S” در این یادداشت بخش است. شما همچنین می توانید کمک مالی آنلاین با رفتن به AEF را اهدا لینک alamedaeducationfoundation.org.

— AEF

برای ارسال یک آیتم برای ما “مختصر” بخش لطفا ایمیل آن را حداقل یک هفته قبل از انتشاربه [email protected] هر آیتم باید 90 تا 180 کلماتشامل نام گروه یا فردی به آنها آن است که به اعتبار و همچنین باید شامل مختصری تیتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>