بیمار دوقلوها چشم انداز نیک گوردون می بیند اولین بازی اکشن از ماه اوت

و از آنجا که او در این زمینه سه شنبه در اولین بازی خود را پس از ماه اوت گذشته رفتن 0-for-2 در دوقلوها’ 3-3 نمایشگاه بازی کراوات در برابر Baltimore Orioles.

گوردون گفت: شرایط او شبیه به یک مورد شدید از التهاب معده التهاب پوشش داخلی معده است. دوم baseman, او گفت که او وزن 185 تا 190 پوند زمانی که او بازی هر روز, اما زمانی که او بیمار در سال 2018 او کاهش یافته است به 160. این یک سختی سوار پس از آن.

“دیواره معده من بودند بسیار نازک,” او گفت:. “این می تواند منجر به بسیاری از چیزهای دیگر, بنابراین من قطعا خوشحالم که ما آن را هنگامی که ما انجام دادیم.”

گوردون قطع نوشابه را از رژیم غذایی خود را به عنوان به خوبی به عنوان تقریبا تمام مواد غذایی سرخ شده. شیر و غلات و بستنی از بین رفته اند. بسیاری از مسائل او استفاده می شود به عشق به غذا خوردن و یا نوشیدن او تا به حال به قطع — و یا در دسترس نباشد — اما او گفت: او را در آغوش گرفت که چون او می داند که آن را برای خوب بیشتر.

هنوز آن شده است آسان نیست. گوردون گفت که او احساس بهتر است در اوایل بهار امسال اما مریض شدم و به پایان رسید تا با حذف برخی از وزن.

“من پایین بود و اینجا بود که پرچم قرمز که من واقعا گرفتن در این” گوردون گفت. “پس از یک هفته یا دو هفته (من) شروع به مصرف دارو و از آن نگهداری می شود بهتر و بهتر و من قادر به خوردن غذا خیلی بیشتر. و در حال حاضر بدن من است قطعا احساس بهتر و من قدرت من است.”

و به عنوان یک نتیجه دوقلوها در حال حاضر راحت ارسال گوردون به عقب بر روی زمین و گرفتن او را به بازی.

“این عالی بود. من از نوع عصبی ” آه شما, من اینجا,’ اما هنگامی که شما در دریافت اول توپ رو به زمین آن را مانند, ‘بسیار خوب, ما در حال بازی همان بازی,’, ” او گفت:. “این قطعا سرگرم کننده بود. من نمی توانستم صبر کنید برای دریافت در اینجا.”

گوردون محدود بود به 70 بازی سال گذشته است. او تا به حال سه جداگانه نانامی به بازی در مجروح لیست نهایی دو ربطی به دستگاه گوارش مسائل هر چند کسانی که هنوز ailed او. پس از گوردون تیره و تار خود را adductor در مارس لوئیس Arraez ترویج می شد به سه گانه-A را در پایه دوم. Arraez بود به سرعت احضار به لیگ های برتر روز بعد و در زمان خاموش در نقش عبور گوردون در سازمان نمودار عمق.

هنگامی که گوردون آیا بازی او انجام شده است. مرغ ضربه .298 با .342 بر پایه درصد و .459 ضربه زنی در صد جمع آوری, 87 بازدید در 70 بازی.

“زمانی که او شده است در این زمینه او را مولد بوده. او یک کار خوب انجام داده. او سخت کار می کند. او یک هم تیمی خوب و شهروند است. این مرد فقط همه چیز درست زمانی که او قادر به خارج وجود دارد” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت. “من فکر می کنم او کمی نا امید با بودن قادر به این رشته ضربه دوباره در این بهار. … من می خواهم به تماشای او را بازی کند. من فکر می کنم هر کس می خواهد به تماشای بازی او را و من می دانم که بیشتر از هر کسی او می خواهد به خارج وجود دارد بنابراین این نوع از یک روز بزرگ است.”

در حال حاضر این امید است که او قادر خواهد بود به سالم باقی می ماند در طول فصل — و شاید حتی یک فرصت را به نشان می دهد آنچه که او در سطح لیگ اگر این وضعیت مطرح می شود.

“هر چیزی است که دارای بدن خود را که شما احساس می کنید مانند شما واقعا نمی تواند کنترل آن را نیمه سخت” گوردون گفت. “اما من احساس می کنم مثبت ، هر doesn’t kill me به من باعث می شود قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>