عوامل جستجو Clay County دفن شواهد در قتل سه نوجوان گم شده

اتان مارتین گسترده 27 متهم شد دوشنبه با قتل درجه دوم پس از اتهام گفتن پلیس او مسئول مرگ 19 ساله Dystynee اوری.

مورهد پلیس سروان. Deric Swenson تایید کرد که پلیس مینه سوتا اداره جنایی دلهره و خشت شهرستان کلانتر دفتر شد و در محل های دفن زباله که در حدود 20 مایلی شرق مورهد. Swenson کاهش یافته است به آنچه ماموران به دنبال آن بودند اما او گفت: جستجو وجود دارد مربوط به رسیدگی به اوری ناپدید شدن است.

آیا محققان هر گونه شواهد در محل های دفن زباله سهشنبه مشخص نیست.

عوامل در BCA کت می تواند دیده می شود صبح روز سه شنبه با دیگران در محل های دفن زباله به عنوان یک بیل مکانیکی و سایر ماشین آلات سنگین به حفر انبوهی از زباله. آن را به نظر می رسد مردم کمک می کند با جستجو به دنبال از طریق کیسه های زباله.

Dystynee Avery

Dystynee اوری

اوری گذشته دیده می شد آوریل 3. پلیس بر این باورند گسترده ای کشیده و بدن او را از آپارتمان خود را در 1310 28th, Ave. S. به گاراژ خود را با توجه به اسناد دادگاه. او سپس با استفاده از چندین اره به تجزیه او قرار داده و او را در کیسه های زباله قرار داده و او را به dumpsters در آپارتمان اسناد دادگاه گفت.

گسترده اوری و دیگران گزارش دادند نوجوان گم شده در اوایل ماه آوریل. پلیس کاهش یافته است می گویند که آیا اوری باقی مانده بازیافت شده است اما اسناد دادگاه گفت: محققان لکه های خون در گسترده ای را در آپارتمان و در سطل آبی.

گسترده در ابتدا گفته محققان دیگری ضربه اوری سر با سرب لوله و برش گلو او را با توجه به اسناد دادگاه.

Ethan Broad

اتان گسترده

گسترده ای نیز ادعا کرد که دیگران به او کمک کرد تا با کشیدن بدن خود را به گاراژ. دوربین فیلم نشان می دهد گسترده کشیدن آبی حمل و نقل کردن از آپارتمان خود را به گاراژ خود را, اما هیچ کس دیگری دیده می شد با او اسناد دادگاه گفت.

او بعدها ادعا کرد که او کشته اوری در دفاع از اسناد دادگاه اعلام کرد.

اوری که نقل مکان کرد و به مورهد از Devers تگزاس حدود یک سال و نیم پیش با دوست پسر خود زندگی می کردند با گسترده برای یک زمان کوتاه قبل از او رفت از دست رفته با توجه به اسناد دادگاه. گسترده و اوری نمی شد, آشنایی, اما خانواده او در توصیف این دو به عنوان دوستان نزدیک.

اوری ملاقات گسترده ای از طریق دوستان مشترک در مدت کوتاهی پس از او وارد مورهد او خواهر Valarie پارکر گفت. نوجوان اعتماد کرد هر کسی که او را ملاقات کرد به همین دلیل است که او نقل مکان کرد و با گسترده پارکر گفت.

آنها با هم زندگی می کردند و پس از اولین جلسه پارکر گفت. چیزی که باعث می شود آن را بسیار دشوار است به درک چرا گسترده ای را بکشند اوری, او گفت:.

گاهشمار حوادث از جمله زمانی که گسترده گفته می شود کشته اوری قرار داده و او را همچنان در dumpsters شده اعلام نشده است ، زباله از آپارتمان خود را جمع آوری شده است در روزهای جمعه شهرستان مورهد گفت.

گسترده رزرو شده بود به رس زندان شهرستان در سهشنبه, مارس 17. او است که برگزار می شود در $1 میلیون دلار اوراق قرضه.

Kenneth Kludt منصوب شده است به عنوان گسترده ای را وکیل. Kludt بازگشت نیست یک پیام سمت چپ سه شنبه. گسترده چهره به 40 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

Clay County Sheriff علامت Empting و نجات ارتش کامیون که به طور معمول فراهم می کند مواد غذایی و نوشیدنی در طول امداد رسانی تلاش نیز خال خال شد در محل های دفن زباله در روز سه شنبه. Empting کاهش یافته است به نظر برای این مطلب و با اشاره به سوالات مورهد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>