‘Agatha christie’s رنگ اسب’ برای اولین بار در آمازون مارس 13


یک زن به قتل رسیده و یک لیست از نام های موجود در کفش

آمازون نخست آغاز بکار آگاتا کریستی رنگ اسب , مارس 13. با دو قسمت این سری است که اقتباس از کریستی 1961 رمان. Rufus Sewell ستاره.

هنگامی که یک قتل تحقیقات راه اندازی شده است به مرگ یک زن جوان و یک لیست از نام های کشف شده در کفش خود را. یکی از کسانی که به نام مارک Easterbrook (سیول). او عازم رسیدگی به چرا و چگونه نام خود را به نظر می رسد در لیست یک تحقیق که او را منجر به کم رنگ اسب—خانه سه نفر از شایعه جادوگران. “گذشته و حال برخورد برای علامت گذاری به عنوان او کشف روابط بین خود مرحوم همسر اول Delphine (Georgina Campbell) و جادوگران گفت:” آمازون است.

همچنین در این بازیگران هستند افراد معروف برايت Carvel, Sean Pertwee و Henry Lloyd-Hughes.

سری تولید شده است برای یک ماموت صفحه نمایش است که بخشی از ITV Studios و آگاتا کریستی محدود است. این مجموعه به کارگردانی لئونورا Lonsdale و تولید شده توسط Ado لی Cassuto. سارا فلپس با اقتباس از رمان برای تلویزیون و یک تهیه کننده اجرایی همراه با دامین Timmer و هلن زیگلر برای ماموت صفحه جیمز پریچارد و بسی Akpabio برای آگاتا کریستی محدود و تامی Bulfin برای بی بی سی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>