پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی درمان ممکن است یک کمبود دارو نتایج

توسط Marilynn Marchione | آسوشیتد پرس

شور و هیجان در مورد درمان های جدید کروناویروس با مالاریا داروهای افزایش امید از جمله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما شواهدی وجود دارد که آنها ممکن است کمک به نازک است و یک اجرا در داروهای پیچیده دسترسی برای افرادی که به آنها نیاز دارید برای آرتریت روماتوئید یا لوپوس.

کلروکين و مشابه داروی هیدروکسی کلروکین نشان داد نشانه های دلگرم کننده در کوچک اولیه آزمون برابر coronavirus. اما این داروها دارای عوارض جانبی عمده یکی از دلایل دانشمندان نمی خواهید به آنها را بدون شواهد از ارزش خود را حتی در این شرایط اضطراری.

در عین حال کسانی که مطالعات اولیه موجب علاقه شدید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که هیدروکسی کلروکین به همراه یک آنتی بیوتیک می تواند “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” و باید “قرار داده می شود در استفاده از بلافاصله.” وی با ذکر یک مطالعه که به دسته کوچک موسیقی جاز به شش بيمار.

برخی از فرانسوی پزشکان و سیاستمداران نیز در حال هل دادن به گسترش هیدروکسی کلروکین را استفاده کنید. شهردار شهر خوب مسیحی Estrosi گفت: در تلویزیون دوشنبه بود که در ششمین روز از درمان است و “حس من شده است درمان می شود.”

دانشمندان با این حال هشدار در مورد افزایش امید کاذب و می گویند عمده مطالعات مورد نیاز برای اثبات داروهای بی خطر و موثر در برابر coronavirus و نشان می دهد که مردم را بهبود فقط به عنوان به خوبی در خود دارد. یک مطالعه چنین شروع می شود روز سه شنبه در نیویورک است.

“در حال حاضر هیچ دارویی است که به نظر می رسد مانند آن را ثابت کرده بنابراین قریب به اتفاق در اوایل مرحله کارآزمایی های بالینی است که ما می توانیم بگویم آن را بسیار امیدوار کننده” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: در CBS’ “چهره ملت است.”

داروها و عوارض جانبی

کلروکين استفاده شده است برای درمان مالاریا از سال 1930. هیدروکسی کلروکین آمد و در طول یک دهه بعد و دارای عوارض جانبی کمتر. دومی به فروش می رسد در شکل عمومی و تحت نام تجاری Plaquenil برای استفاده در برابر بیماری های متعدد است.

این داروها می تواند باعث ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند. Plaquenil برچسب هشدار می دهد امکان آسیب به شبکیه چشم, به ویژه هنگامی که مورد استفاده در دوزهای بالاتر برای بار دیگر و با برخی داروهای دیگر مانند سرطان پستان با داروی تاموکسیفن.

“کلروکين بسیار سمی مواد مخدر با وحشتناک عوارض جانبی. هیدروکسی کلروکین به مراتب امن تر, اما عوارض جانبی آن هنوز هم قابل توجه” مگان ممکن است یک میکروبیولوژیست در دانشگاه New England College of Osteopathic پزشکی در بیدفورد مین نوشت: در یک ایمیل. “اگر آن را کاملا روشن است که آن را مفید به این دارو به شدت بیمار بیمار احساس می کند خطرناک است.”

شواهد

که در آن شواهدی در می آید و تا کنون بسیار وجود دارد. هیدروکسی کلروکین پیشتر coronavirus توانایی ورود به سلول در آزمایشگاه, آزمایش, گزارش محققان هفته گذشته در مجله Nature Medicine. این بدان معنا نیست که آن را انجام دهد همان افراد و یا که آنها می توانند تحمل دوز تست شده در آزمایشگاه است.

یک گزارش از چین ادعا کلروکين کمک بیش از 100 بيمار در 10 بيمارستان برده بودند اما در درجات مختلف بیماری و تحت درمان با دوزهای مختلف در طول زمان. آنها همچنین ممکن است بهبود بدون دارو — وجود دارد هیچ گروه مقایسه شد.

فرانسه مطالعه با هدف جلب بیشترین توجه. پزشکان به هیدروکسی کلروکین به 26 نفر با تایید coronavirus عفونت از جمله برخی بدون علائم است. شش نیز داده شد آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

برخی از 26 شمارش شدند در نتایج نهایی زیرا آنها نمی کامل مطالعه — آنچه شناخته شده به عنوان “از دست پیگیری” — اما که شامل سه که بدتر شد و فرستاده شد به مراقبت های ویژه یکی که فوت یک روز بعد از بعد از تست منفی برای این ویروس و کسی که متوقف درمان به دلیل حالت تهوع.

پس از شش روز هیچ بیمار مبتلا به هیدروکسی کلروکین به علاوه آزیترومایسین تا به حال ویروس شناسایی شده در سواب از پشت بینی در مقابل 57 درصد از کسانی که با توجه به مالاریا مواد مخدر به تنهایی و 12.5 درصد از برخی دیگر از بیماران که نه مواد مخدر.

که تشویق, اما بسیاری از چیزهایی که می تواند تحت تاثیر نتیجه مانند این که چگونه افراد بیمار بودند زمانی که آنها تحت درمان قرار گرفتند چه درمان های دیگر دریافت کردند و همچنین سن و شرایط بهداشتی اساسی.

“این است که بسیار ضعیف مطالعه … ترک ما در تعلیق از اینکه استراتژی ترکیبی است هر شایستگی,” دکتر گفت: Eric Topol, یک متخصص قلب و عروق و رئیس موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه در سن دیگو.

بزرگترین محدودیت: یک قطره در شناسایی ویروس به این معنا نیست که مواد مخدر را بهبود بخشد بقا و یا کوتاه شدن بیماری است.

“این به خوبی می تواند که این دارو کاهش ویروسی ریختن ولی هیچ تاثیر بر سیر بالینی آن دسته از بیماران” گوتلیب گفت.

تیره عرضه

عرضه در حال حاضر در باریکش برای بیمارانی که نیاز به داروهای دیگر دلایل است. یک دانشگاه یوتا سرویس است که آهنگ های کمبود می گوید چهار نفر از هفت شرکت ها که کلی هیدروکسی کلروکین باید گزارش آنها. سه دیگر generic داروسازان قبلا متوقف ساخت قرص.

پنج تولید کنندگان را متوقف ساخت کلروکين اما سه نفر دیگر هنوز انجام دهد.

ارین فاکس, مدیر ارشد, از, یوتا سرویس, نوشت: در ایمیلی که به دانشگاه نظام سلامت شناسایی کرده است که برخی از پزشکان در حال نوشتن نسخه برای هیدروکسی کلروکین “برای خود و خانواده و دوستان را در دست داشته و یا ذخیره کردن فقط در مورد.”

دانشگاه حاضر به پر کردن آن نسخه و حداقل یک دولت را ممنوع کرده است احتکار: اوهایو هیئت مدیره داروسازی و داروسازان می گوید نمی تواند انصراف هیدروکسی کلروکین یا کلروکين مگر اینکه برای لوپوس یا آرتریت روماتوئید یا تایید COVID-19 مورد است.

بیماران در حال حاضر احساس باریکش. Toni Grimes, 47, شده مصرف هیدروکسی کلروکین برای 13 سال برای لوپوس و گفت: برای اولین بار استاندارد 90 روز دوباره پر کردن منظور این است که به تاخیر افتاد تا مارس 30. گرایمز اجرا می شود که یک ققنوس-منطقه لوپوس بنیاد حمایت از گروه گفت: یکی دیگر عضو نیز دریافت نکرده او را دوباره پر کردن.

“این است که ما تكیه” درمان او گفت:.

مطالعات آغاز شده

در میان مطالعات در جریان است یک led توسط دانشگاه مینه سوتا در سراسر ایالات متحده برای دیدن اگر هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری از مردم در معرض این ویروس از بیمار شدن و یا کاهش شدت بیماری اگر آنها را انجام دهید. آن را با هدف مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم با کسی که در خانه خود را که آزمایش مثبت است. مردم می توانند با ایمیل [email protected] اگر آنها فکر می کنم آنها واجد شرایط.

آسوشیتد پرس نویسندگان لیندزی تنر در شیکاگو آنجلا چارلتون در پاریس و لیندا A. Johnson در ترنتون نیوجرسی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>