پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت فدرال نگاه به برش سنگ توصیه می شود حکم

توسط مایکل بالسامو | آسوشیتد پرس

واشنگتن — وزارت دادگستری را فوق العاده گام از کاهش توصیه می شود زمان زندان برای راجر سنگ متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال رسمی گفت: تنها چند ساعت پس از رئیس جمهور را محکوم کرد توصیه می شود حکم به عنوان “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه است.”

رسمی وجود دارد گفت: هیچ تماس با کاخ سفید قبل از تصمیم گیری ساخته شده بود به پایین تر از جمله توصیه. او به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد این تصمیم. کسی نمی خواهد می گویند چه جدید توصیه می شود.

در شب دوشنبه دادستان توصیه کرده بود که سنگ خدمت به هفت تا نه سال پشت میله های زندان پس از متهم شدن از اتهامات از جمله دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

در یک صدای جیر جیر در اوایل سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرونده سنگ بود “سقط جنین از عدالت است.”

آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی باعث برگشت. اما آن است که بسیار نادر است به خصوص در مورد بالا مشخصات مانند سنگ را برای وزارت دادگستری به معکوس خود دادستان در صدور حکم پیشنهاد است. به طور معمول, ایالات متحده وکلای عرض جغرافیایی گسترده ای به توصیه جملات در مواردی که آنها تحت پیگرد قانونی قرار.

صدور حکم تصمیمات در نهایت به قاضی.

وزارت دادگستری قصد دارد به refile توصیه بعد شنبه.

سنگ ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور دادگاه از اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

دادستان فدرال نیز به تازگی نرم محکومیت خود را در موقعیت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و گفت که آنها نمی خواهد مخالفت با آزادی مشروط از مجازات پس از ابتدا گفت که او سزاوار به شش ماه زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی است. فلین دادستان نیز به کار گرفته شده توسط باراک اوباما در واشنگتن است.

کاخ سفید با اشاره سوال در مورد این تصمیم به وزارت دادگستری.

در صدور حکم تفاهم نامه ظ روز دوشنبه دادستان خواسته شده برای سنگ برای خدمت بین 87 و 108 ماه را در زندان فدرال — یک جمله به آنها گفت: در راستای دستورالعمل های فدرال. چنین حکم خواهد ارسال پیام برای جلوگیری از دیگران که ممکن است در نظر دروغ گفتن و یا مانع کنگره پروب یا دستکاری با شاهدان گفتند.

دادستان نوشت: در مدارک دادگاه که “سنگ را اعمال نمی شد یک اشتباه در قضاوت” است و او “تصمیم به دو و سه – در رفتار مجرمانه توسط دستکاری با یک شاهد برای ماه ها به منظور مطمئن شوید که او انسداد موفق خواهد بود.”

سنگ تخلف را رد کرده است و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در دادگاه و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

شاهدان در مورد شهادت داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازدید از این سنگ به عنوان یک “نقطه دسترسی” به ضد محرمانه به سایت ویکی لیکس که در اختیار داشتن بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات و سعی کردم به استفاده از او را به پیشبرد کلمه در مورد هک ایمیل های مخرب به هیلاری کلینتون.

دادستان متهم است که سنگ به دروغ کنگره در مورد صحبت های او در مورد ویکی لیکس با نیویورک میزبان رادیو سفت Credico — که به ثمر رساند یک مصاحبه با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در سال 2016 — و محافظه کار نویسنده و نظریه پرداز توطئه جروم Corsi.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 سنگ های ذکر شده در مصاحبه ها و ظاهر عمومی است که او در تماس با آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس’ برنامه. اما او شروع به فشار دادن Credico به واسطه یک تماس و Credico شهادت دادند که او گفت: سنگ به کار را از طریق خود واسطه.

اوایل شهادت نشان داد که سنگ در حالی که ظاهر می شود قبل از خانه هوش کمیته نام Credico خود را به عنوان واسطه به آسانژ و تحت فشار Credico به او را در تضاد.

پس از Credico تماس گرفته شد کنگره او رسیده به سنگ که به او گفت او باید “استون وال” و “خواهش پنجم” او شهادت دادند. Credico همچنین شهادت در سنگ آزمایشی که سنگ بارها و بارها به او گفت به “انجام” فرانک Pentangeli,'” یک مرجع به یک شخصیت در “پدرخوانده: قسمت دوم” نهفته است که قبل از کنگره است.

دادستان همچنین متهم است که سنگ تهدید کرده بود Credico درمان سگ, بیانکا, گفته او “رفتن به نگاهی است که سگ را از شما دور.”

AP نویسندگان اریک تاکر و جیل Colvin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دیدگاهتان را بنویسید