اوکلند — بازگشت به شهر سالن اتاق برای اولین جلسه خود را پس از شلیک پلیس آن Kirkpatrick هفته گذشته اعضای پلیس اوکلند کمیسیون روبرو شدند با تشویق و شعارهای هواداران جشن شهروند مستقل و گروه تصمیم تاریخی به انعطاف پذیری و قدرت خود را بیش رهبری اداره پلیس.

“ما درخواست شده است برای شلیک پلیس برای یک سال من خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد من خوشحالم که شما منتظر و آیا برای مشق شب خود را شما جدی در مذاکرات,” کتی لئونارد ائتلاف برای پلیس پاسخگویی گفت: این کمیسیون است. “رئیس به حال برای رفتن.”

در اوکلند از دست دادن یک رئیس پلیس به استعفا و یا اخراج چیزی جدید است. این شهر تا به حال 10 ستاد از سال 2003 زمانی که این توافق به فدرال نظارت در یک دادگاه حل و فصل بیش از سواران رسوایی که در آن افسران به اتهام ضرب و شتم و کشت مواد مخدر در غرب اوکلند ساکنان.

اما اگر تنش بین پلیس و کمیسیون حقیقت بوده و در حال رشد برای ماه تصمیم به فسخ او هفته گذشته در آمد که تعجب بسیاری را در شهر و گذاشته سر عمیقا تثبیت تفرقه بین و میان پلیس پاسخگویی فعالان اجرای قانون و شهرستان رهبران بیش از آنچه پلیس در اوکلند باید مانند نگاه.

در یک خیره کننده از تغییر قبلی رئیس اخراج قدیمی اعضای شورای شهر گفت: آنها گرفتار کردن گارد توسط Kirkpatrick ایران. دو روز قبل از ختم هنگامی که شورای شهر ملاقات در بسته جلسه به بحث در مورد شکایت های ساخته شده توسط کرک پاتریک وجود دارد هیچ نشانه ای که او روز شد شماره افراد آشنا با مباحث گفت. در اوکلند پلیس کمیسیون دارای قدرت آتش رئیس پلیس با پنج رای اگر آن را پیدا کرده و به علت نیازمند است اما شهردار پشتیبانی برای خلاص شدن از یک رئیس ،

شهردار که تا به حال طولانی پشتیبانی حقیقت باقی ماند سکوت در مورد آنچه باعث شد او تصمیم به بازگشت این کمیسیون تصمیم به اخراج رئیس. در اظهارات عمومی از Feb. 20 رای او ادامه داد: به صدای او احترام به حقیقت رهبری ترکیبات سردرگمی بیش از او را انتخاب است.

به عنوان کلمه از حقیقت قریب الوقوع فردی گری شروع به گردش در ساعت قبل از پلیس کمیسیون رأی شهردار اوکلند لیبی Schaaf کارکنان عنوان شایعات به گفته عضو شورای لری رید دیرین متحد از شهردار. رید گفت: او همچنین در تلاش برای دریافت نگه دارید از خروجی شهر مدیر سابرینا Landreth اما او گره خورده بود تا به رسوب وکلا تحت پیگرد شهرستان برای سال 2016 کشتی ارواح آتش و قادر به صحبت کردن.

اکثر councilmembers نمی شنیدن این خبر تا چند ساعت بعد هنگامی که Landreth ایمیل آنها را پس از کمیسیون رای دادن. عضو شورای Noel گالو گفت: او آموخته حقیقت شلیک در حالی که تماشای اخبار تلویزیون.

رید آنقدر ناراحت است که نزدیک به یک هفته بعد او هنوز هم صحبت کردن به Schaaf.

“او به نام من دو بار. من در میانهی شب بازگشت او تماس. من می خواهم به او بگویید که من عصبانی هستم” او گفت:.

بسیار غم انگیز و خوی’

توسط خود او حساب حقیقت نیز نمی از آن آینده. و او روشن ساخته است که او قصد ندارد به ترک اوکلند بی سر و صدا.

در مصاحبه ای در اوایل این هفته Kirkpatrick گفت که او بود و او با توجه به گزینه های قانونی و پیشنهاد کرد که او ختم شده اند ممکن است تلافی بیش از یک مناقشه طولانی مدت بین او و یکی از شهروندان کمیسیون, اعضای Ginale هریس که شامل اختلاف بر اینکه پلیس باید بازپرداخت هریس برای بکسل هزینه.

کمیسیون مورد اختلاف است که ادعا می کنند. شهر اخلاق محققان نیز تبرئه هریس در دیگر شکایت های ساخته شده توسط اعضای OPD.

“ایده این است که هر کسی که بازیگران جدی رای بر اساس یک بکسل هزینه و یا یک اختلاف این است که رک و پوست کنده توهین” کمیسیون صندلی رجینا جکسون روز پنجشنبه گفت. “این ایده که چیزی خرده خواهد درایو تمام هفت کمیسیون از شهر ما برای رسیدن به این نتیجه همان است که به سادگی مسخره است.”

هنوز حقیقت شلیک تا به حال یک اثر بارز در اداره پلیس اوکلند با رتبه و فایل. در مقابل علامت گذاری به رام خروج از پیشینیان بیش از 100 افسران شلوغ پلیس مقر اتحادیه برای خداحافظی به رئیس سهشنبه و نمایش همبستگی با. قبل از رفتن به یک مراسم خصوصی ارشد در آغوش گرفت هر کسی که تا به حال صف خارج سالن دریافت گل و امضا پرتره از خودش برای یک کارمند با پوشیدن یک اوکلند آموزش پلیس سرعت باد.

“این بسیار غم انگیز خلق و خوی. شما می تواند احساس یک حس قابل لمس از افسردگی در صف گروه هنگامی که ما پیدا کردن اخبار به ویژه به دلیل آن را بسیار ناگهانی و ناگهانی” افسر پدرام فرهنگ گفت. “بسیاری از مردم ذکر کرده اند به دنبال مکان های دیگر به دلیل شده اند وجود دارد بسیاری از چیزهای منفی یکی پس از دیگری و این یکی از قابل توجه.”

اضافه کردن به افسران سرخوردگی جدید استفاده از نیروی گزارش روند که آنها را ملزم به ترک گشت به نوشتن گزارش برای هر حادثه ای که رخ داده است در طول یک تغییر داده. اجرا در پاسخ به یک گزارش از فدرال نظارت رابرت Warshaw که پلیس اوکلند شد گزارش دهی استفاده-از-نیروی حوادث جدید گزارش سیاست منجر به یک پرونده در 911 تماس با زمان پاسخ برای با اولویت بالا تماس بیش از دو برابر پس از این مراحل در محل قرار داده شد آوریل 15.

در خواست از هر دو پلیس و Warshaw پلیس کمیسیون مدرج به گزارش الزامات پنج شنبه. اما روند ناقص دیده می شد توسط بسیاری به عنوان شواهد دیگری که اوکلند امنیت عمومی سیاست است که دیکته شده توسط احزاب خارج در مورد فدرال نظارت — دور از واقعیت های پلیس شهرستان.

انتقادات فدرال نظارت بر کوه Gallo خواستار ملاقات با قاضی

در دفاع از تصمیم برای آتش Kirkpatrick پلیس پاسخگویی فعالان و اعضای این شهروند کمیسیون باید اشاره کرد که اداره پلیس این شکست برای دیدار با اصلاحات مورد نیاز گذاشته به عنوان یک بیماری از سواران حل و فصل و نظارت Warshaw و یک قاضی فدرال. تحت حقیقت OPD شده است از انطباق با هشت 52 اصلاحات وظایف از جمله پنج که برآورده شده بود تحت قبلی ندارند.

“این بود که با توافق طرفین حل و فصل است. آنها امضا در خط خال خال گفت:” Rashidah Grinage ائتلاف برای پلیس پاسخگویی. “رک و پوست کنده این بخش در تحقیر از دادگاه.”

این برنامه که قرار بود به پنج سال گذشته — در حال حاضر همچنان تحت یک رئیس جدید. اما به عنوان رهبران شهر تامل آینده بخش, برخی پرسش های مطرح شده در مورد اینکه آیا یک رئیس جدید قادر خواهد بود برای حل این مسائل است که روسای قبلی قادر به حل و فصل — و یا اینکه آیا مشکل نهفته است با نظارت خود را.

در این 17 سال است که اداره پلیس را صرف مبارزه با رعایت دادگاه فدرال حکم اوکلند سپری کرده است در مجموع $27 میلیون پرداخت نظارت بر تیم و پوشش هزینه های خود را با توجه به سند وارد شده توسط شهر. حقیقت خودش را به نام وزارت دادگستری ایالات متحده به بررسی دادگاه فدرال را نظارت وزارت.

هفته گذشته شورای Noel Gallo پیوست Kirkpatrick در تماس برای تحقیقات و نوشتن نامه ای به ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام Orrick درخواست برای ملاقات “برای پایان دادن به شهر اوکلند فدرال نظارت.”

“اگر آن را طول می کشد تا 17 سال به خارج از فدرال رضایت فرمان و یا اصلاح یک آژانس پلیس و اتلاف مالیات دهندگان میلیون دلار چیزی است که وجود دارد قطعا اشتباه است با نظارت” گالو نوشت: به گفته یک کپی از این نامه است.

گالو که نشان دهنده شرق اوکلند از جمله فرویتول منطقه نا امید است که Warshaw که بازدیدکننده داشته است اوکلند برای جلسات پس از یک ماه می توانید ورزش outsized قدرت در سراسر شهرستان از دور. او گفت: همچنین برنامه ریزی شده برای به اشتراک گذاشتن این نامه با مقامات در ایالات متحده به دفتر دادستان و وزارت دادگستری ایالات متحده.

“وقت آن است که برای شهرستان به مدیریت خود در آینده,” او نوشت. “حداقل من معتقدم که ما باید یک تغییر در نظارت بر تیم/انطباق مدیر که می تواند چشم تازه به توافق است.”

که بعد ارشد ؟

شرایط از حقیقت شلیک همراه با درک مسائل در فدرال نظارت OPD اند سوالاتی در مورد کسی که در واقع می خواهید به اوکلند رئیس پلیس. هر دو محلی و چهره های ملی از جمله سابق پلیس نیویورک کمیسر لایحه براتون واقعا باید تشویق پلیس آمریکا به تحریم های جستجو.

“اکثر روسای نمی خواهید برای راه رفتن به وسط بی پایان رضایت فرمان و یا یک بخش است که هر کس به نظر می رسد برای اجرا به جز رئیس گفت:” کریس مگنوس سابق ریچموند رئیس پلیس که در حال حاضر آگهی توسان پلیس. “نظارت یک چیز است. در حال اجرا یک اداره پلیس توسط کمیته دیگری است.”

نظرات تکرار شد رید در حال حاضر طولانی ترین خدمت عضو در اوکلند شورای شهر.

“این شهر دیوانه است. آن را خاموش قلاب,” او گفت:. “من می خواهم بگویم هر کسی که فکر کردن در مورد آینده به رئیس پلیس اوکلند نمی آمد نمی اعمال می شود. اگر شما می خواهید لکه ای بر رکورد خود را به اوکلند و اخراج و نمی توان آن را دلیل این که شما چیزی را اشتباه انجام داده ام.”

Schaaf است که انتظار می رود به زودی به نام یک رهبر موقت این گروه هر چند روشن است وجود دارد بازه زمانی اعلام خواهد شد. هنگامی که او می کند, وقت است که برای شش ماه اما پلیس کمیسیون می تواند به گسترش است که انتصاب به عنوان آن را انجام جستجوی خود را به صورت دائمی نامزد برای نقش. چهار نامزد این کمیسیون انتخاب خواهد شد و سپس ارائه به شهردار که می توانید یکی را انتخاب کنید و یا رد استخر فینالیست ارسال جستجو به این کمیسیون است.

شهردار نیز باید مشورت نظارت قبل از انتصاب دائمی رئیس.

یک نام در حال حاضر ذکر شده به عنوان امکان پذیر است مدعی است اوکلند معاون LeRonne آرمسترانگ بومی غرب اوکلند که عضو نیروی در سال 1999. Armstrong ساخته شده است این هیچ راز است که او می خواهد به مردم در این اداره گفت: داشتن ابراز علاقه بودن رئیس قبل از Kirkpatrick بود به نام به موقعیت. در این بخش او شناخته شده است به عنوان یک متحد به Warshaw و به فکر حمایت از درون شهروند پلیس کمیسیون.

بدون نام بردن از کسی خاص هر دو جکسون کمیسیون صندلی و حقوق مدنی وکیل جیم Chanin که به نمایندگی از غرب اوکلند ساکنان که شکایت گروه سواران مورد پیشنهاد کرده اند وجود دارد قوی داخلی نامزدها.

“من فکر می کنم وجود دارد افراد واجد شرایط در این بخش است که باید در نگاه” Chanin گفت: در این هفته.

توماس نولان 27-سال کهنه از اداره پلیس بوستون گفت: هم وجود دارد مقدار زیادی از خارج از نامزدها تا وظیفه پیشرو OPD — است و در شهرستان مقاوم و غیر نظامی و نظارت بر آن نیروی پلیس چیزی است که پلیس مدیران باید در آغوش.

“آینده از پلیس ادامه خواهد داد برای دیدن گسترش غیر نظامی نظارت و پاسخگویی است. اوکلند به عنوان برجسته در این زمینه گفت:” نولان مدعو استادیار جامعهشناسی کالج امانوئل. “نظرات دلسرد از داوطلبان تقاضا برای اوکلند رئیس موقعیت در حال تفرقه و سودمند و سخت به پلیس تیره تر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im