تصویر از کانال های معلق اما بهبود در مارس 22.

پس از اینکه ربوده شده و بعد آزاد در اوایل فوریه Mozambican YouTuber Arsénio Amós به حال خود کانال ممنوع از پلت فرم به اتهام نقض شرایط استفاده از خدمات.

این تخلفات که منجر به محرومیت از کانال او به علت همزمان با انتشار هزاران فیلم. او ادعا می کند که در کانال خود به سرقت رفته بود, او به عنوان توضیح داده شده در یک فیلم.

Arsénio یا “Beleza اونا پسوآ” او به عنوان شناخته شده است یکی از معروف ترین تاریکی در موزامبیک که کانال های قبل از آن به طور موقت تعلیق کرده بود بیش از 80 هزار پیروان.

در اوایل فوریه او ربوده شد و تا 24 ساعت قبل از او آزاد شد توسط پلیس است. تا به امروز جو ویلیامز که ادعا می شود یک پیامبر است که در بازداشت مظنون به سفارش این آدم ربایی است.

روز قبل از آدم ربایی Arsénio منتشر شده یک ویدیو را متهم موزامبیک خود اعلام کرد پیامبران غنی سازی غیر قانونی. در یکی از فیلم های او خطاب به بی نظمی در فعالیت های مذهبی از جو ویلیامز

قبل از دوره نقاهت کانال 22 مارس در یوتیوب نمایش داده می شود هشدار هشدار که حساب متوقف شده است.

کانال بازیافت شد با تنها دو فیلم — بسیاری از فیلم حذف شدند. او هنوز هم در انتظار یوتیوب اجازه آپلود فیلم ها بر روی کانال.

بسیاری از مردم اظهار نظر در مورد تعلیق Arsénio کانال به طور عمده برای حمایت از YouTuber به ادامه کار خود را.

اما افراد دیگر گفت که YouTuber است که مجازات اهانت جو ویلیامز:

Valeu tanto para. Mal O paga-se a mal. Quando prejudica a vida de alguém sem motivo, Deus ایالات متحده آمریکا uma outra پسوآ para recompensar e pagar teus erros. Se vivias یک custa دسته کانال dias ده para viver momentos خرابه. سرانجام pagaste teus erros.

با تشکر بسیار. شما در حال پرداخت پول برای شما اشتباه است. هنگامی که شما آسیب زندگی کسی بدون هیچ دلیل خدا از شخص دیگری به پاداش و پرداخت هزینه برای اشتباهات خود را. اگر شما وابسته به این کانال شما را به زندگی می کنند ، شما در نهایت پرداخت می شود اشتباهات خود را.

در مارس 12, YouTuber اعلام کرد در Facebook که او ایجاد یک کانال جدید که تا کنون حدود 2 هزار پیروان:

به عنوان nossas quedas servem د combustível para revelar o quão fortes nós somos e o quão capazes somos de quebrar uma منتنها 🗻.
Olha para a sua tristeza como uma گراند porta 🚪 pra a felicidade.
A sua cabeça fica em cima 👆 e nunca اونا بیخو 👇
Por isso, foco, nos sonhos, projectos و غیره e vamos a luta.
Inscreva-se no meu mais recente کانال

ما شکست به عنوان سوخت به نشان می دهد که چگونه قوی ما و چگونه ما قادر به شکستن یک کوه است.

نگاهی به غم و اندوه خود را به عنوان یک درب بزرگ به شادی.

سر خود است و هرگز پایین

بنابراین تمرکز بر روی رویاهای, پروژه ها و غیره و اجازه دهید به مبارزه با.

مشترک شدن در آخرین کانال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net