پس از یک هفته از coronavirus سردرگمی کالیفرنیا خانواده فاستر دریافت برخی از راهنمایی

والدین معضلات فراوان در ضخامت از coronavirus بحران است. اما پدر و مادر رضاعی حقه بازی یک لایه اضافی از پیچیدگی به عنوان آنها سعی می کنید برای محافظت از خود را از اتهامات جوان — و هنوز هم افتخار دادگاه دستور بازديد با خانواده های بیولوژیکی مشتاق به دریافت این کودکان به عقب.

چگونه یکی می کند اجازه می دهد بازدیدکننده داشته است در حالی که هنوز حفظ امن فاصله? نیست و هر کس قرار است به اجتناب از فرد در تماس با ؟ پدر و مادر رضاعی شده اند peppering دولت و مقامات شهرستان با چنین سوالاتی برای حداقل یک هفته اما پاسخ آهسته بوده است در آینده.

“این بازديد قرار دادن تعداد زیادی از افراد در معرض خطر در طول این زمان و آن نیاز به رسیدگی فوری” اردن اولسن گفت: در یک درخواست برای کمک در سهشنبه, مارس 17.

اولسن و همسرش فاستر پنج فرزند از رودخانه و سان برناردینو شهرستان. دو دادگاه دستور بازدیدکننده داشته است با یک شبکه گسترده از خواهر و برادر و نه در مجموع — در هر هفته. همه معمولا ملاقات در منطقه بازی از نزدیک Del Taco, اما در حال حاضر Del Taco بسته است. و ادارات تعطیل هستند. و گردهمایی در پارک ها ناپسند است.

“من نمی دانم که چگونه به مطابق به شرایط متضاد از مراکز کنترل بیماری و تقویت سیستم مراقبت,” اولسن گفت. “وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه راهنمایی در مورد پایین آمدن سیستم نگهداری و خانواده بازدیدکننده داشته است. این بازديد دادگاه دستور, اما صبر کنید — شهرستان می گوید دادگاه بسته شده است. هیچ کس در برخورد با این مسئله است.”

زمانی که اولسن به نام کنار رودخانه شهرستان برای راهنمایی یک کارگر به او گفت: “این یک دستور دادگاه و شما باید آن را,” او گفت:. او درخواست کرد تا زنجیره ای از فرمان به شهرستان رهبران دولت به نمایندگان حتی به فرمانداری.

هیلی Cassady Jolene پرینگل و دیگران در capstone کلاس در کال فولرتون دولت به دنبال کمک های مالی از پول و موارد مانند خرس عروسکی, پتو, رنگ آمیزی کتاب و مداد رنگی برای “Sweet موارد” برای کمک به پرورش جوانان است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس هیلی Cassady)

60,000 در مراقبت فاستر

وجود دارد برخی از 60,000 مراقبت از کودکان در پرورش در کالیفرنیا در هر روز داده شده و هزاران نفر از آنها را طبق دستور دادگاه بازديد با خانواده های خود.

لس آنجلس بیش از یک سوم از دولت در مجموع حدود 21,000 مراقبت از کودکان در پرورش — در حالی که سن برناردینو دارای بیش از 6800 پرورش کودکان و نوجوانان ریورساید بیش از 3000 و پرتقال بیش از 2600.

“خانواده ها طبعا بسیار عصبی در مورد این پس بسیاری از ما kiddos پزشکی شکننده برای یک دلیل و یا دیگری شما باید خانواده خود را نگران” گفت: Jenn Rexroad کالیفرنیا داد از مراقبان. “کودک بازگرداندن تمام مخاطبین است که فرد آنها بازدید داشته است.”

پدر و مادر رضاعی در سان فرانسیسکو شده است با تهدید از دست دادن فرزند او parented برای نه ماه گذشته از آنجا که او نمی خواست کودک می شود به یک خانواده بازدید Rexroad گفت.

“من یک وکیل نیست اما به نظر می رسد مناسب برای پدر و مادر رضاعی می گویند:” من حاضر به پیروی از ملاقات سفارشات تا زمانی که ما دریافت اطلاعات بیشتر از دولت,’, ” او گفت:.

سیگنال های مختلط

برخی از استان ها صادر کرده اند جهت روشن در حالی که دیگران نمی, او گفت:.

روز پنج شنبه در لس آنجلس گروه از کودکان و خانواده, خدمات, نوشته شده در دستورالعمل های اضطراری.

“اگر چه DCFS دفاتر قادر به میزبان پدر و مادر کودک ملاقاتها با توجه به بسته شدن اجباری از شهرستان همه امکانات را به عموم خانواده ملاقاتها را ادامه خواهد داد” آن را می گوید. “اگر کسی در خانه شما احساس بد و یا نشان دادن به آنفولانزا مانند علائم پیش از مراجعه لطفا تماس بگیرید مددکار اجتماعی برای تعیین اگر این دیدار باید در فرد از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس به عنوان مثال FaceTime و یا اسکایپ.”

رنسانس دانشمندان عضو برنامه دانیل موریس سیلی پیشانی او به عنوان او می خندد در یک فیل سفید هدیه ارز در طول یک پایان دوره تعطیلات در لانه سابق و حال پرورش جوانان در کال پلی رنسانس دانشمندان برنامه چهارشنبه در Pomona, CA. 13 دسامبر 2017.(تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

روز پنج شنبه در شهرستان ریورساید بخش خدمات عمومی اجتماعی مدیر Sayori بالدوین گفت: “دادگاه دستور ملاقات هنوز افتخار در شهرستان ریورساید اما ما در حال درخواست از طرفین برای حفظ اجتماعی فاصله برای متوقف کردن گسترش COVID-19. همچنین اگر هر دو طرف توافق دارند توصیه می کنیم با استفاده از اسکایپ و یا FaceTime به جای فرد بازدیدکننده داشته است در حال حاضر. … ممکن است این تغییر می تواند.”

روز جمعه آن را — حداقل در حال حاضر.

دادگاه اطفال در شهرستان ریورساید اعطا منظور به طور موقت به تعلیق در-فرد-دستور دادگاه ملاقات با خانواده برای پرورش فرزندان با پدر و مادر و خواهر و برادر و دیگران مهم به کودک بالدوین به روز شده در بیانیه ای گفت:.

ویدئو کنفرانس

ملاقات سه بار در هفته اتفاق می افتد توسط ویدئو کنفرانس و یا تلفن اما تصویری را ترجیح داده است.

“اولویت ما این است که برای اطمینان از ایمنی کودکان و پدر و مادر و DPSS کارکنان” بالدوین گفت. “ما مددکاران اجتماعی در مورد مراقبت از این خانواده ها و می خواهید به آنها را ببینید و با استفاده از فن آوری برای بررسی بر روی آنها به طور مداوم. ما می خواهیم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و تغییرات ساخته شده روزانه گاهی اوقات ساعتی برای به انجام رساندن آن است.”

دستور موقت است, با این حال: آن منقضی می شود در 5 p. m. روز شنبه, مارس 23 و دادگاه بررسی خواهد شد ملاقات هفتگی برای مدت زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

Olsens در حال تلاش به رول با آن همه است. فقط این هفته آنها در زمان در یک دختر کوچک است که می شود چندین ملاقات با خانواده خود را در هر هفته. آنها از صحبت با مادر کودک را در مورد نگرانی های خود را در مورد بازدیدکننده داشته است, و مادر رو دفاعی کرد و گفت او از حق قانونی برای دیدن فرزند خود است.

“البته من درک می کنم که” اولسن گفت. “اما همه ما نیاز به انطباق در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>