مسکن مقرون به صرفه در Caltrain زمین می شود متهور

جدید آپارتمان مجتمع های ساخته شده در نزدیکی Caltrain ایستگاه رزرو باید حداقل 30 درصد از واحد های کم درآمد ساکنان.

هیئت مدیره است که نظارت بر حمل و نقل آژانس تایید سیاست های پنج شنبه همراه با قوانین است که پروژه های مسکونی ساخته شده در Caltrain زمین باید حداقل چهار داستان و نگه دارید و حداقل 50 واحد در هر هکتار.

“ما هیجان زده گفت:” Leora Tanjuatco راس سازماندهی مدیر برای بخش مسکن در شورای رهبری در سان متئو کانتی که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای شرایط جدید است.

اما Tanjuatco راس اذعان کرد گروه او بود “نا امید” هیئت مدیره — که شامل مقامات از San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا — رد یک درخواست از طرفداران به مسکن مقرون به صرفه توسعه دهندگان حق امتناع از اول در خواص است که می تواند توسعه یافته است.

“به طور کلی آنها کار نمی کند به خوبی برای هر یک از طرفین گفت:” جیم Hartnett, Caltrain را, مدیر اجرایی, از جمله الزامات مورد نیاز.

قوی رقابت اضافه برایان فیتزپاتریک مدیر املاک و مستغلات و اموال “ما بهترین شرط است.”

Caltrain جفت ارز گفت: باید با ایجاد فضا برای شبکه راه آهن به رشد و رشد در سال های آینده و همچنین تعیین بهترین روش برای استفاده از آنچه زمین کمی این سازمان فکر می کند می تواند یدکی. این بدان معناست که وزن چه خواهد شد در بیشتر درآمد با جامعه تقاضا برای مسکن مقرون به صرفه.

“برای ما آن را در مورد تعادل” فیتزپاتریک گفت: بعد اضافه کرد: “اگر شما ایجاد استطاعت, شما در حال رفتن به یک ضربه” وقتی که می آید به درآمد.

اما Tanjuatco راس آن را به نام “بی وجدان” را در نظر بگیرید قرار دادن هتل ها و یا دفاتر در زمین های عمومی که وجود دارد این است که خیلی نیاز به مسکن.

چارلز سنگ یک عضو هیئت مدیره که هم نشسته در بلمونت شورای شهر تشکر Caltrain کارکنان و اذعان کرد “تنش است.”

اما سنگ گفت: کتابخانه های عمومی و پارک های عمومی هستند در کسب و کار تنظیم اواخر بازگشت جریمه یا هزینه های ورودی به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است. آنها وظیفه با ارائه یک مکان خوب است. Caltrain هدف او گفت: به همین ترتیب نباید برای به حداکثر رساندن درآمد.

“ما قصد داریم برای ساخت یک heckuva بسیاری از مسکن” در مقایسه با بارت که دارای مقدار بیشتر developable فضا, او گفت:, “اما هر کمی کمک می کند.”

Caltrain دیدگاه کارکنان دو سایت های کوچک — فقط کمتر از پنج هکتار همراه — در ردوود سیتی و کوه به عنوان مناسب ترین برای توسعه های جدید با بسته در چند نقطه دیگر و از جمله در سان ماتئو Sunnyvale و جاهای دیگر برای در نظر گرفتن.

و فیتزپاتریک اشاره کرد: “این چالش hd” با اشکال نامنظم بالقوه آلودگی مسائل و پارکینگ نیاز به حل و فصل قبل از هر گونه توسعه شروع به ساخت. نیز وجود دارد بدون نیاز که در این سایت بود این سایت متعلق به مسکن اگر چه چند اعضای هیئت مدیره موافقت مسکن باید در اولویت باشد.

که در آن مسکن ساخته شده است, سیاست جدید می گوید: حداقل 10 درصد از واحد باید هدفمند به خانواده های ساخت نیمی از این منطقه درآمد متوسط و یا کمتر است. این مقادیر متفاوت است اما در ردوود سیتی در سال گذشته متوسط درآمد برای یک خانواده چهار در حدود $136,800. سیاست دیگری می گوید: 10 درصد از واحد باید هدفمند به خانواده ها در آوردن بیش از 80 درصد از یک منطقه متوسط درآمد و نهایی 10 درصد باید هدفمند به خانواده brining در بیش از 120 درصد از محلی درآمد متوسط.

بارت و VTA گرفته اند روش های متفاوت. هر دو باید کمی بالاتر استطاعت اهداف مسکن در سراسر کل سیستم — 35 درصد — اما کمی پایین تر اهداف — 20 درصد — برای هر سایت. Caltrain نمی خواهد که یک نمونه کارها گسترده ای را با هدف.

عضو هیئت مدیره ران کالینز شهردار سن کارلوس گفت: تنظیم حداقل در سایت, قیمت و تراکم مورد نیاز مجموعه به عنوان مثال برای چگونه شهرستانها و استان ها می تواند خار مسکن و توسعه در منطقه در حال حرکت به جلو است.

کالینز اشاره کرد به تازگی خانه های ساخته شده در نزدیکی سان کارلوس ایستگاه قطار به عنوان یک داستان احتیاطی و اشاره کرد که این شورا در نهایت اجازه سه طبقه توسعه به جای شش که در ابتدا پیشنهاد شده است.

که او گفته بود “به یاد ماندنی اشتباه” از آنجا که در حالی که شهر نیاز است که 15 درصد از واحدهای مقرون به صرفه کاهش تراکم ساخته شده است که غیر واقعی است. در پایان گفت: فقط 10 درصد از 220 واحد بودند تعیین شده برای درآمد ساکنان.

“این یک درس سخت برای من برای یادگیری” کالینز گفت:, و اضافه کرد که زمانی که یک شهر را کاهش چگالی “شما نیز خود را کاهش دهد اهرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet