A+E Networks راه اندازی خدمات عمومی کمپین


تاریخچه محتوای آموزشی به صورت رایگان در دسترس

A+E Networks, راه اندازی کمپین, اطلاعیه های خدمات عمومی و مشارکت و ابتکارات آموزشی در واکنش به COVID-19 بیماری همه گیر.

این کمپین شامل کابل ها و رسانه های اجتماعی وله برای شرکت شبکه یک “ایمن ماندن. سالم ماندن. ماندن صفحه اصلی” پیام اعلانات آگاهی عامه درمورد استفاده از این تگ #WeAreHereWithYou شامل استعداد از نشان می دهد از جمله زنده P. D.

“A+E Networks طولانی ایستاده تعهد به مسئولیت اجتماعی که ما در حال تکیه دادن به در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت:” پل Buccieri گروه, رئیس جمهور, A+E Networks. “ما از طریق اعلانات آگاهی عامه درمورد برند و پیام آن است که ما امیدواریم که برای اضافه کردن به سراسر کشور کر و تشویق همه ما برای سالم ماندن و ماندن در خانه. ما نیز مفتخر به تقویت کار مهم از سازمان ها در حال کمک به جوامع از طریق این بحران متمرکز در اولین پاسخ دهندگان و جانبازان که در حال کمک به دیگران در این زمان به چالش کشیدن. و ما مفتخریم به ارائه خدمات رایگان آموزشی برنامه نویسی در سراسر تاریخچه سیستم عامل به عنوان ابزار مهمی در بهبود صفحه اصلی سرگرمی و تجارب یادگیری.

“این شرکت همچنین حمایت از گروه ها از جمله تیم مرزی این USO از شهر نیویورک, Gary Sinise, بنیاد اضطراری COVID-19 مبارزه با خدمات اول پاسخ کودکان بنیاد COVID-19 تیم پاسخ اضطراری و صلیب سرخ خون درایو.”

A+E تاریخچه کانال راه اندازی شد تاریخ در صفحه اصلی است که ساخت بیش از 100 قسمت از برنامه های آموزشی در دسترس به صورت رایگان در https://www.history.com/history-at-home.

تاریخچه نیز ارائه رایگان محاکمه تاریخچه طاق که ویژگی های 2000 ساعت از محتوای حق بیمه از جمله مستند سری و فوق العاده.

“این می رود بدون گفت که ما نمی قادر خواهد بود برای مبارزه با این مبارزه به تنهایی; A+E را در پشتیبانی هوایی کمک خواهد کرد که ما برای ارتباط با بینندگان آموزش توده ها در حالی که آنها را تشویق به عضویت در تلاش های ما در برابر COVID-19. با پشتیبانی از A+E و بینندگان خود را, ما می تواند همچنان به انجام ماموریت ما ارائه کمک به جمعیت های آسیب پذیر نهفته COVID-19 گفت:” جیک چوب از بنیانگذاران و مدیر عامل تیم مرزی. “ما سپاسگزار به چنین سازمان مشهور در کنار ما حمایت از ما به عنوان ما پشتیبانی ملت ما در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>