با اطلاعات از iSpot و Inscape

هالیوود بزرگترین شب آمده است و رفته و انگلهای فیلم کره جنوبی از Bong Joon-ho یکی از برندگان بزرگ های متعدد تمجید از جمله بهترین تصویر. در زیر برخی از بینندگان و تبلیغات بینش از ABC پخش از 92 جایزه اسکار از iSpot.tv و Inscape.

با توجه به همیشه در تلویزیون تبلیغ سنجش و اسناد شرکت iSpot.tv وجود دارد 69 آگهی airings در اسکار و حامیان مالی تا حد زیادی دیدم بیشترین زمان در طول این رویداد: کادیلاک شد بر روی صفحه نمایش برای چهار دقیقه کامل, در حالی که ورایزون به نظر می رسد برای سه و رولکس در حال دو و نیم دقیقه تجاری زمان. M&M و Quibi تنها نام تجاری دیگر تبلیغ به نظر می رسد برای بیش از یک دقیقه طول اسکار.

با توجه به iSpot توجه شاخص* نروژی کروز خط متعلق به نقطه ای که حداقل به احتمال زیاد به طور قطع با شاخص 160 معنی آن را دریافت 60 درصد وقفه کمتری نسبت به دیگر تبلیغات در مراسم اسکار پخش. قابل توجه دیگر نقاط با توجه به شاخصهای آمد از نیویورک تایمز (58 درصد کمتر وقفه) و آی فون اپل (56 درصد کمتر).

Quibi موبایل خدمات جریان از Jeffrey Katzenberg ادامه داد: آن مه آگهی حمله رعد اسا — پس از ظاهر شدن در طول سوپر جام زندگی Quibi پخش چهار های مختلف تبلیغات در مراسم اسکار, همه ویژگی های قابل توجه افراد مشهور, cameo: “سیارک” (55% کمتر وقفه), “آهنگ قطار” (30% کمتر), “اکسیژن” (10% کمتر) و “ترک من” (6 ٪ کمتر).

با توجه به Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 12 میلیون از تلویزیون های هوشمند بینندگان مراسم اسکار رز در طول نیمه اول وارد و سپس با اندکی کاهش نسبت به پایان. لحظات در برخی از نقاط بالا از بینندگان (اتفاق می افتد بین 9:20-9:40 p. m. EST) شامل لورا درن برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای ازدواج داستان“امینم” عملکرد “خود را از دست بدهند” و ارائه اسکار برای ویرایش صدا که رفت به دونالد سیلوستر برای فورد v فراری.

Inscape همچنین ارائه یک نگاه که در آن مردم بودند و در تنظیم از طول شب: نقاط شامل پالم اسپرینگز کالیفرنیا; وست پالم بیچ-Ft. پیرس فلوریدا; بوستون ماساچوست; لس آنجلس و نیویورک DMAs.

*iSpot توجه شاخص – نشان دهنده توجه خاص و خلاقانه و یا برنامه قرار دادن در مقابل متوسط در آن مربوطه میباشد. متوسط توسط یک نمره از 100 و در مجموع شاخص محدوده از 0 تا 200. برای مثال توجه شاخص 125 بدان معنی است که وجود دارد 25 درصد کمتر قطع آگهی پخش نسبت به متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de