تبلیغ برش به تأخیر انداختن هزینه های میان بحران: بررسی


تبلیغ برداشت می یابد تلویزیون نکنه با تغییرات برنامه

در حالی که بسیاری از تبلیغ کنندگان به سرعت نقل مکان کرد به قطع کمپین های تبلیغاتی به عنوان coronavirus بحران تشدید کرده است بسیاری از آنها مساله هزینه و مایل به ادامه همکاری با شرکت های رسانه ای بر اساس یک مطالعه جدید از تبلیغ برداشت.

“هیچ کس واقعا آماده برای چگونه به سرعت این آمد و گفت:” جاستین فروم اجرایی معاونت برای هوش کسب و کار در تبلیغ برداشت.

این شرکت که در نظر سنجی مدیران تبلیغات و رسانه خریداران به صورت منظم انجام یک مطالعه در مارس 2. این خواسته در مورد کوروناویروس و نشان داد که 53 درصد احساس مانند آن خواهد بود که کسب و کار به عنوان معمول و 82 درصد از تبلیغ ندارد یک برنامه در محل برای این نوع از وضعیت است.

تبلیغ برداشت به سرعت به دنبال تا با یکی دیگر در مارس 17. این برنامه برای انجام مطالعات در هر دو هفته به عنوان بحران همچنان ادامه دارد.

در مطالعه جدید تبلیغ شد و مصرف این بحران خیلی جدی تر. “این یک فروشي و پاسخ شده است زانو حرکت تند و سریع گفت: فروم.

جدید بررسی نشان داد که 89 درصد از تبلیغات در زمان عمل با آگهی خود را بودجه به عنوان یک نتیجه از شیوع با 34% لغو یک کمپین به طور کامل و 45 درصد متوقف کردن و یا کشیدن یک کمپین در اواسط پرواز. نزدیک به نیمی تنظیم شده در رسانه های خود را به ترکیب و 38 درصد گفت: آنها متوقف جدید تمام تلاش های تبلیغاتی تا بعد از آن در سال.

تبلیغ مورد بررسی انتظار می رود تاثیر منفی بر بودجه به شدید ترین در طول سه ماهه دوم. تنها 28% گفت: coronavirus بحران را یک “تأثیر عمده ای” در سه ماهه سوم و که می افتد به 11% وقتی پرسیده شد که در مورد سه ماهه چهارم.

فروم گفت که ممکن است بیش از حد خوش بینانه است.

نگران کننده تر این است که 81 درصد گفت: coronavirus باعث کاهش قابل توجهی به تبلیغ بودجه سال جاری و 68 درصد انتظار می رود به کاهش بودجه های آگهی به سال 2011 است.

خطی تلویزیون ضربه سخت بود اوایل اما در دراز مدت فرصت ها به احتمال زیاد.

یکی از دلایلی بود که 40 درصد از تبلیغ گفت: این شبکه ها و رسانههای لغو یا تغییر برنامه نویسی آنها در حال برنامه ریزی برای اجرای تبلیغات در.

بزرگترین تغییرات درگیر ورزشی از جمله بسکتبال NCAA مسابقات NBA گلف و هاکی.

خبر خوب در این مطالعه این بود که 70 درصد از تبلیغ کنندگان گفت: آنها نگه داشتن بودجه با همان شرکت رسانه ای یا با تغییر صرف به برنامه نویسی ورزشی بعد از آن در سال, نگه داشتن بودجه با همان شرکت رسانه ای اما نه تخصیص آنها برای زمان حال یا نگه داشتن بودجه با همان شرکت رسانه ای است اما تغییر آنها را به های مختلف غیر ورزشی برنامه نویسی بعد از آن در سال.

پرسید که چه رسانه فروشندگان می توانید به نگه داشتن آنها را درگیر یک تبلیغ گفت: “همکاری با ما در تغییر زمان. یک شریک زندگی خوب, یکی دیگر گفت: آگهی خرید و فروش مدیران باید “ما نشان می دهد که مشتریان دیگر در حال انجام است. ما نشان می دهد سریع مطالعات موردی از تاثیر مثبت تبلیغات در هر هفته.” یک سوم تبلیغ برای رسانه های فروشندگان به شناسایی که در آن علامت های تجاری می تواند تغییر دلار برای دریافت آگاهی است.

صنایع که هزینه تبلیغات شده است بیشتر تحت تاثیر بحران هستند “و در مورد” دسته بندی ها, در حالی که کسانی که تشویق مصرف کنندگان به “سر خم کردن در خانه” رشد است.

کسانی که سخت ضربه دسته شامل سفر و گردشگری, رستوران ها و خرده فروشی. آنها اختصاص 27 میلیارد دلار در آمریکا هزینه تبلیغات در سال 2018 است.

در دراز مدت بسیاری از تبلیغ کنندگان گفت: آنها انتظار می رود به افزایش هزینه های خود را در خطی تلویزیون یا زیادی یا برخی با 28 درصد پیش بینی بدون تغییر دهید.

تبلیغ گفت که با این سال را به زندگی می کنند در صف سخنرانی لغو شده به دلیل ویروس سنتی چشمگیر مدل ممکن است تغییر کند. در این نظرسنجی 68 درصد از کسانی که در نظر سنجی گفت: شبکه های تلویزیونی را با استفاده از این فرصت برای تجدید نظر داشتن فرد در صف مقابل حوادث است.

تبلیغ کنندگان نیز گفت که آنها انتظار اجتماعی فاصله برای سرعت بخشیدن به تغییر بیش از حد بالا و متصل, مشاهده تلویزیون.

تبلیغ برداشت’ مطالعه است که بر اساس 203 مصاحبه های انجام شده بین ماه های مارس 17 و 20 مارس. همه کسانی که در نظر سنجی هستند درگیر در رسانه ها با نام تجاری انتخاب و تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>