تبلیغات پیشرفته: استراتژی های برای هوشمند هزینه های پس از بحران آسانسور


Execs: استفاده از داده های addressability به خیاط پیام به عنوان بازارهای دوباره ظهور

نشانی تبلیغات می تواند به صورت انتخابی ارائه پیام را به کشورهای آنها دوباره ظهور از coronavirus اقدامات ایمنی نگه داشتن بسیاری از کسب و کار بسته مدیران گفت: در طول پیشرفته تبلیغات مجازی اجلاس نتيجه پنج شنبه.

آگهی تلویزیونی صرف انتظار می رود که به برخی از بازدید در طول این همه گیر پاسخ به موضوع کلیدی از جمله سفر به عقب بکشید. در حال حاضر آگهی موجودی و قیمت برای اعتبار پایین مدیران گفت: در طول چهار روز مجازی نشست های تولید شده توسط B+C کسب و کار ویرایشگر جان لافایت. برای برخی از بازاریابان به دنبال ایجاد برندهای جدید مانند به تازگی راه اندازی جریان ویدئو خدمات می تواند یک فرصت برای گرفتن سهم بازار و آویزان بر روی آن را به عنوان اتفاق افتاده است به طور چشمگیری پس از رویدادهای منفی مانند 2008-09 رکود و 9-11, مدیران گفت.

هنگامی که کسب و کار بازگشایی و هزینه تبلیغات میدارد تا دوباره بودجه به احتمال زیاد کاهش می یابد و در آنجا افزایش خواهد یافت موشکافی در گرفتن بازگشت سرمایه گذاری در آن. “است که دلار را مهم تر از همیشه” کوین Arrix ارشد معاونت در ظرف فروش رسانه گفت: در مجازی اجلاس پنج شنبه. او و تیم سیمز ارشد معاونت موجودی مشارکت در برنامه ریزی فروشنده تجارت میز گفت: ad خریداران باید به دنبال برای قرار دادن مطلب خود را صرف به خانواده-یک ddressable تبلیغات است که می تواند نشان می دهد در برابر نتایج قابل اندازه گیری شاخص های عملکرد.

Arrix از ظرف رسانه ای است که شامل شبکه و تنقلات و زنجیر تلویزیون گفت: پس از حوادث شرکت ممکن است بخواهید به “عقب نشینی به ایمنی” و خرید در Nielsen از معیارهای رتبه بندی و امتیاز 18-49s. “در حال حاضر زمان برای انجام این کار, او گفت:” اما به جای آن به “ناب به تمام ابزار های مختلف و فن آوری های که در دسترس هستند” به هدف قرار دادن پیام به مخاطبان خاص.

سیمز اشاره کرد: “ما به احتمال زیاد نورد راه اندازی مجدد” به اقتصاد برخی از کشورهای بازگشایی سریع تر از دیگران و گفت: نشانی مبارزات می توانید با آن شروع می شود در اوایل متحده و اضافه کردن دیگران بعد. او با استفاده از به عنوان مثال از یک ملی خدمات سریع رستوران های زنجیره ای است که ممکن است 20 درصد از فروشگاه های باز در ژوئن 20% در ماه جولای و دیگر 60 درصد در ماه اوت است.

Arrix گفت: حرکت به پیشرفته تبلیغات می تواند به نظر می رسد دلهره آور در ابتدا با متفاوت اندازه گیری, فن آوری و اطلاعات مجموعه. اما پس از گذشته های اولیه که مانع “آن است که بسیار قوی و از آن شده است قوی برای مدتی در حال حاضر. این است vaporware.” بیشتر بازاریابان “نیاز به یک گام به جلو به تکنولوژی به اطلاعات به این جهان است که می توانید آنها را به پاسخگویی بیشتر برای دلار آنها را صرف.”

مجازی شد (با حمایت آینده مارک B+C, چند خبر و بعدی تلویزیون) پنج شنبه بود و دیگر سخنرانی های مربوط به اندازه گیری بازگشت سرمایه گذاری در تبلیغات. Sean مولر, موسس و مدیر عامل شرکت iSpot.TV مصور, آگهی تاثیر coronavirus با تحقیقات نشان می دهد که سفر هزینه تبلیغات پایین بود 99.4% در هفته های اخیر در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش و خودکار هزینه های پایین بود 53.4%. در مقابل حامل بیمه صرف شد تنها در حدود 14.8 درصد کمتر و رستوران پیتزا’ هزینه های مورد حتی, حتی اگر زندگی ورزشی بودند از خود اقدام به خرید و که برنامه نویسی همه اما از میان رفت.

دن Ackerman ارشد درآمد افسر در Samba, تلویزیون, همچنین تحقیقات نشان می دهد زمان صرف تماشای Netflix و آمازون خدمات جریان افزایش یافته است 41 درصد در سال بیش از سال در دوره اخیر و زمان زیادی را صرف تماشای Hulu شد تا 48 درصد. بینندگان مشتاق هستند به صورت زنده ورزشی برای بازگشت او گفت: “اما این است که در حال انجام با عمق کتابخانه ها در جریان خدمات است.”

همانطور که برای چه داده های تبلیغ به دنبال خود را به منظور ارتقاء بازاریابی کلودیو مارکوس VP استراتژی در Comcast در, تبلیغات, گفت: آن را به مصرف کننده داده ها و مشاهده داده ها با اطلاعات شناسایی شخصی ناشناس که addressability تا به حال دو مزایا: به هدف قرار دادن تبلیغات به فرد خانواده و پس از آن برای اندازه گیری اینکه آیا یا نه آن خانواده رسیده بود.

لیزا Giacosa اجرایی معاونت جهانی و مدیر عامل اطلاعات, تکنولوژی, تجزیه و تحلیل و بینش در آژانس جرقه ریخته گری ساخته شده و زمین برای روش معمول در میان پیشرفته روش های تبلیغات.

سرانجام جین کلارک مدیر عامل شرکت و مدیر عامل CIMM (ائتلاف برای رسانه های نوآورانه اندازه گیری) مورد بحث CIMM ماموریت را بیشتر گرانول مسیر بازگشت داده به تلویزیون برای برنامه ریزی خرید و انتساب اندازه گیری. CIMM در حال حاضر وابسته به تبلیغات بنیاد تحقیقات همچنین پشتیبانی از داده ها سازگار سیستم عامل برای کراس پلت فرم حق بیمه تصویری.

هفته آینده مجازی نیویورک تلویزیون هفته بهار همچنان با مجازی بعدی تلویزیون نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>