تبلیغات پیشرفته پنل به نگاه ROI تضمین


سابق بالا فاکس فروش exec لفکوویتس تا متوسط

برای سال آن گرفته شد در ایمان است که تبلیغات تلویزیونی کار کرده است. آن سوار بینندگان به صورت خودکار نمایشگاه افتتاح شد و محصولات ساخته شده پرواز کردن قفسه.

در حال حاضر در عصر دیجیتال و ایمان جایگزین شده با داده ها و شبکه های تلویزیونی در حال تولید اثبات اثربخشی تبلیغات و به تازگی با استفاده از اطلاعات موجود در مورد بینندگان خود را بیشتر دقیقا به هدف قرار دادن مشتریان خود را’ پیام

در آینده پیشرفته تبلیغات اجلاس در نیویورک در مارس 24, بخشی از نیویورک تلویزیون هفته بهار پانل از بالا مدیران صنعت را نگاه کنید که چگونه بازگشت سرمایه گذاری است که محاسبه و روند رو به رشد رسانه ها تضمین که تبلیغات آنها به فروش ایجاد خواهد شد در نتیجه در بازار است.

این پنل خواهد شد به رهبری سابق فاکس اجرایی معاونت بروس لفکوویتس در حال حاضر رئیس شرکت مشاوره شش بسته رسانه ای.

“فن آوری بزرگ است democratizer. به عنوان یک نتیجه, ما همچنان برای نزدیک شدن به عملکرد مبتنی بر تخصیص رسانه ها. شرکت هایی که مایل به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را دارد و ولگرد از کهنه سن/جنسیت نسخه ی نمایشی ارز مطمئنا پاداش” لفکوویتس گفت. “به مطمئن شوید که این است که یک شبه روند اما کسانی که اعتقاد خود را در ارتباط با مخاطبان خود را و قدرت خود را به مصرف کنندگان خواهد شد که توانایی رشد نمایی اگر آنها می تواند ثابت کند و آن را تضمین کند.”

لفکوویتس پنل شامل مدیران ارشد از جرقه ریخته گری ازادی حرکت و جنبش, iSpot.TV و Samba تلویزیون.

برخی از سوالات آنها به احتمال زیاد به نشانی شامل ارزیابی خطر تضمین نتایج و مدرک اثبات مفهوم مورد نیاز –در یک دسته با دسته اساس قبل از اینکه یک شرکت رسانه ای است که مایل به ایجاد یک تضمین کند. پانل را نیز ارزیابی که نتایج به ارزش تضمین مانند وب سایت بازدیدکننده داشته است یا حجم فروش.

“افرادی که حضور در این پنل را دریافت استثنایی بازگشت در زمان آنها سرمایه گذاری” گفت: Jon, Lafayette, کسب و کار, سردبیر رادیو و تلویزیون+کابلیک آینده plc انتشار. “من آن را تضمین کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>