ADTRAN و پر® همکاری برای پیشبرد خانه های هوشمند تجربه


ادغام OpenSync™ سراسر ADTRAN راه حل های ارائه تجربه مشتری مدیریت Wi-Fi را فعال کنید خدمات تسریع خدمات ایجاد مقیاس و شبکه بینش

ADTRAN, Inc., (نزدک:ADTN) پیشرو در ارائه دهنده نسل بعدی باز کردن شبکه و مشترک تجربه راه حل و خانه هوشمند خدمات پیشگام Plume امروز اعلام کرد یک همکاری جدید طراحی شده برای بهبود شخصی و امنیت شبکه خانگی و ساده اتصال درون به سرعت در حال توسعه خانه های هوشمند بازار است. به عنوان یک نتیجه ارائه دهندگان خدمات باید ایده آل ساز برای کسب درآمد از خانه هوشمند خدمات در حالی که به طور قابل توجهی بالا بردن در خانه مشترک را تجربه کنند. Plume را, مجموعه کامل از مصرف کننده و ارائه دهنده خدمات همراه با ADTRAN را در مقیاس جهانی و مجموعه گسترده ای از پهنای باند دروازه ONTs و ابر ابزارهای مدیریت فعال خواهد شد ارائه دهندگان خدمات برای ارائه هیجان انگیز جدید خانه هوشمند خدمات مانند Plume تطبیقی WiFi™ پیشرفته کنترل والدین, AI امنیت™ و Wi-Fi تشخیص حرکت Plume حرکت™ به ذکر چند.

“این ADTRAN و پر همکاری را بسیار بهبود مصرف کننده پهنای باند تجربه در حالی که کمک به اپراتورهای رسیدن به زمان سریع تر به بازار و زمان-به-درآمد بهبود یافته تجزیه و تحلیل و عملکرد قابلیت و پرورش ایجاد و گسترش ارزش خدمات,” گفت: Dan واندن رئیس محصول افسر در ADTRAN. ارائه دهندگان خدمات در حال حاضر بهترین در کلاس کامل و یکپارچه تجربه مشتری راه حل است که به طور چشمگیری کاهش خواهد OpEx و مشتری بوسیله اسباب گردنده در حالی که افزایش رضایت مشتری و متوسط درآمد به ازای هر کاربر است.”

به عنوان بخشی از همکاری ADTRAN ادغام خواهد شد Plume را تجربه مشتری مدیریت پلت فرم از طریق آن موزاییک مشترک مجموعه ارائه Isp جامع تنها صفحه نمایش خود را برای دسترسی و خانه هوشمند شبکه. OpenSync یک جزء کلیدی در ارائه Plume خدمات فراهم می کند یک منبع باز رابط بین ADTRAN موزاییک و مشتری CPE اجازه ابر مبتنی بر برنامه های کاربردی برای دسترسی به داده ها و مدیریت کنترل CPE. OpenSync به عنوان یک واقعی تفاوت با توجه به رویکرد باز ارائه می شود که یک مسیر به شتاب استقرار خدمات بدون تکیه بر CPE سیلیکون یا ادغام همکاران.

“پر هیجان زده است به همکاری با ADTRAN. هم جهانی رسیدن ما به ارمغان خواهد آورد فرصت های جدید برای توسعه بازار از طریق ما همراه ISP روابط دانش فنی و ADTRAN گسترده شبکه توزیع گفت:” تایسون ماریان ارشد تجاری افسر در Plume. “در زمانی که وجود دارد افزایش انگیزه ای برای مصرف کنندگان با ارائه بی عیب و نقص و امن خانه هوشمند تجارب از طریق خود-نصب و راه حل های خدمات ما را تکمیل ADTRAN محصول نمونه کارها و همچنین گسترش خدمات خود را ارائه به مشتریان خود است.”

با یک رد پای جهانی در بیش از شصت کشور خدمات ردیف 1 Telcos, MSOs منطقه ای ارائه دهندگان خدمات و هزاران نفر از شبکه های سازمانی و موسسات کوچک و متوسط شبکه اپراتورها به طور فزاینده ای با تکیه بر ADTRAN به ابتکاری جدید فن آوری و خدمات به بازار است. ADTRAN تاریخ از کمک به مشتریان خود ساخت باند پهن و شبکه های سازمانی گذاشته است این بنیاد برای خدمات است که قادر برتر تجربه مشتری و اهرم ظرفیت ایجاد شده با ADTRAN فیبر و فیبر فرمت سیستم عامل است. با هم ADTRAN و Plume در حال گسترش مربوطه ردپای را با ترکیبی از سطح جهانی نرم افزار, هدف ساخته شده و سخت افزار و آسان به پیاده سازی خدمات مصرف کننده و برنامه های سازمانی برای Isp ها و بزرگ و کوچک در سراسر جهان است. Plume است که در سطح جهانی مستقر در 16 میلیون خانه و این مدیریت بیش از سه چهارم از یک میلیارد دستگاه های متصل از پر ابر است. به عنوان بخشی از این همکاری ADTRAN را در حال حاضر ارائه Plume کامل مجموعه ای از خانه های هوشمند خدمات از طریق موزاییک مشترک مجموعه پیشبرد مشترک تجربه در سراسر آن رد پای جهانی.

جزئیات خاص در ADTRAN گسترش ارتباط خانه خدمات ارائه شده را می توان در یافت www.adtran.com/plume.

در مورد Plume®

Plume خالق جهان را برای اولین بار تجربه مصرف کننده مدیریت (CEM) پلت فرم طراحی شده توسط OpenSync™. به عنوان تنها باز و سخت افزار مستقل از راه حل Plume را قادر می سازد گزینش و تحویل جدید خانه هوشمند خدمات به سرعت و در مقیاس گسترده. این Plume خدمات بسته نرم افزاری که شامل Plume تطبیقی WiFi™, HomePass® هوش مصنوعی امنیت™ و پر حرکت™ مدیریت توسط Plume ابر داده ها و هوش مصنوعی هدایت ابر کنترل در حال حاضر در حال اجرا بزرگترین نرم افزار-تعریف شبکه در جهان است.

بازدید Plume در وب discover.plume.com, plume.com & opensync.io.

دنبال Plume در LinkedIn و توییتر.

Plume, Plume تطبیقی WiFi HomePass هوش مصنوعی امنیت Plume حرکت و OpenSync هستند یا علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده از پر Design, Inc.

در مورد ADTRAN

در ADTRAN, Inc., ما اعتقاد داریم همه چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد زمانی که مردم ارتباط برقرار کنند. از ابر لبه به مشترک لبه ما کمک ارتباطات ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان مدیریت و مقیاس خدمات است که برای اتصال مردم, مکان ها و چیزهایی که به پیشرفت بشر در حال پیشرفت است. آیا روستایی یا شهری داخلی یا بین المللی مخابراتی و یا کابل شرکت یا مسکونی—ADTRAN راه حل های بهینه سازی فن آوری های موجود زیرساخت و ایجاد چند گیگابیت سیستم عامل است که اهرم ابر اقتصاد, داده ها, تجزیه و تحلیل یادگیری ماشین و باز اکوسیستم—آینده جهانی شبکه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ADTRAN LinkedIn و توییتر.

تماس با ما:

اندرو Laszacs

باب طلا و همکاران برای Plume

+1 310-940-4458

[email protected]

اشلی Schulte

Connect2 ارتباطات برای ADTRAN

+1 919-435-9112

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>