ووپرتال, آلمان — Feb. 11, 2020 — آدلر مانهایم رتبه قهرمان در هاکی روی یخ لیگ (دویچه Eishockey Liga یا دل) است به تصویب رسید ریدل ارتباطات’ برنده جایزه Bolero بی سیم, آی فون و Bolero S موفق خدمات ارتباطی برای آن 2019/2020 فصل است. Bolero و Bolero S فعال کردن حذف سه راه ارتباطات بین مربی دروازه بان در غرفه این ویدئو تحلیلگر در اتاق قفل و کمک مربی روی نیمکت برای هر آدلر مانهایم بازی.

“به عنوان یک تیم در دلم هدف ما به فن آوری پیشگام در اروپا هاکی روی یخ و عمق تعهد به نوآوری های فنی. به عنوان مثال ما شده اند با استفاده از live tagging برای تجزیه و تحلیل ویدئو برای بسیاری از سال” گفت: Youri Ziffzer, تیم, مدیر آدلر مانهایم. “ریدل شریک زندگی ایده آل برای اطمینان کاملا قابل اعتماد ارتباطی بین ما کارکنان مربیگری و تصویری تحلیلگر. این Bolero راه حل های ما حداکثر انعطاف پذیری به خصوص برای بازی دور آزاد کارکنان ما از نیاز به نگرانی در مورد به دست آوردن فرکانس های رادیویی.”

برای هر آدلر مانهایم بازی این تیم با استفاده از live tagging فن آوری به تجزیه و تحلیل بازی در زمان واقعی و توزیع فیلم های ضبط شده به مربیان’ دستگاه های قرص را قادر می سازد آنها را به اطلاع تاکتیکی تغییرات به عنوان پیشرفت بازی. این Bolero, آی فون را قادر می سازد مربیان به نقد و بررسی و بحث مربوط به شرایط و اطلاعات فورا در دسترس است به همکاران خود در حاشیه.

“هاکی روی یخ است که سریع ترین ورزش در جهان است. هیچ وقت برای سوء تفاهم و تصمیم گیری می شود ساخته شده بسیار سریع می باشد. به همین دلیل شفاف کیفیت صدا کاملا حیاتی برای ما مربی ارتباطات می گوید:” مایک Pellegrims دستیار مربی آدلر مانهایم. “با Bolero و Bolero S ما یقین مطلق است که هر جزئیات و هر آموزش منتقل خواهد شد به ما مربیگری تیم فورا و به طور واضح.”

صفحه اصلی محل برگزاری آدلر مانهایم و راین-Neckar Löwen هندبال باشگاه SAP عرصه در مانهایم چند منظوره محل با مجموع ظرفیت 15000 صندلی. در علاوه بر این به یخ هاکی و هندبال SAP عرصه استفاده می شود برای بسیاری دیگر از رویدادهای ورزشی و کنسرت مرحله. Bolero است در استفاده برای بیش از 130 حوادث یک سال نه تنها با مربیگری و رویداد پرسنل اما با SAP عرصه تاسیسات تکنسین های برای تسهیل ارتباط موثر بین بخش های مختلف.

Niklas Rautenberg مدیریت حساب در ریدل ارتباطات افزود: “در SAP عرصه دستیار مربی روی نیمکت این است که اغلب احاطه شده توسط 13,600 عاطفی خروشان طرفداران. با توجه به سطح سر و صدا و RF بازتاب عرصه بسته است که یک محیط بسیار چالش برانگیز برای ارتباطات بی سیم. با قبلی, آی فون, مانهایم تیم اغلب تلاش می کند با بازخورد و miscommunication — اما این مشکلات در حال حاضر چیزی از گذشته با Bolero.”

“بولرو اوج حرفه ای ارتباطات بی سیم. وقتی که می آید به کیفیت صوتی و اتصال کاربر دوستی من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بهتر است” گفت: Volker Jürgens, رئیس مرکز مدیریت SAP عرصه است. “ما تا به حال این سیستم راه اندازی یک بار با توجه به خواسته های ما و از آن پس در آن بود واقعا پلاگین و بازی — فقط آن را در وصل و خاموش شما بروید.”

اطلاعات بیشتر در مورد ریدل و محصولات این شرکت در دسترس است www.riedel.net.

# # #

در مورد ریدل ارتباطات
ریدل ارتباطات طراحی, تولید و توزیع پیشگام در زمان واقعی تصویری, صوتی, اطلاعات و ارتباطات, شبکه های پخش, نرم افزار صوتی, رویداد, ورزشی, تئاتر و برنامه های امنیتی. این شرکت نیز فراهم می کند خدمات اجاره برای رادیو و سیستم های رویداد آن راه حل های فیبر ستون فقرات و سیگنال های بی سیم سیستم های انتقال این مقیاس به راحتی برای رویدادهای هر اندازه در هر نقطه در جهان است. ریدل که مقر آن در ووپرتال آلمان و استخدام بیش از 700 نفر در 25 مکان در سراسر اروپا و استرالیا و آسیا و آمریکا.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Riedel/200211Riedel-AdlerMannheim.docx

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/Riedel/Riedel-Adler_Mannheim.zip
عکس عنوان: آدلر مانهایم به تصویب رسید ریدل برنده جایزه Bolero بی سیم, آی فون و Bolero S موفق خدمات ارتباطی برای آن 2019/2020 فصل است.

دنبال ریدل ارتباطات:
Facebook: https://www.facebook.com/RiedelCommunicationsInternational
توییتر: https://twitter.com/RIEDELnet
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/549773
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/riedelcommunications
پینترست: http://de.pinterest.com/RIEDELnet/
Instagram: http://instagram.com/riedelcommunications

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de