اضافه شده COVID-19 تست یک تعویض بازی — هنوز

شناخته شده به عنوان سرولوژی, تست آزمایش خون به نظر می رسد برای آنتی بادی های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت.

به طور معمول کسانی که آنتی بادی نشان می دهد تا دو هفته پس از عفونت دکتر بهارات Thyagarajan آسیب شناس و محقق در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

Essentia بهداشت شروع به ارائه آزمون آوریل 24, با توجه به انتشار اخبار.

سنت لوک نیز آزمایش Dr. Andrew Thompson عفونی-متخصص بیماری های در بیانیه ای گفت:. اما سنت لوک نیست با استفاده از آنها به طور گسترده ای تامپسون گفت: به دلیل کمبود اطلاعات در مورد نحوه تفسیر نتایج و ترس از به دست آوردن مثبت کاذب خوانش.

Thyagarajan گفت: rub است که حتی اگر تست نشان می دهد بیمار به ویروس آن را ندارد در حال حاضر به ارائه تضمین که بیمار توسط سیستم ایمنی بدن به آلوده شدن دوباره.

“این چیزی است که همه به طور فعال تحقیق,” او گفت:.

اگر آزمایشات سرولوژی در برخی از نقطه, انجام, ایجاد, ایمنی, Thyagarajan گفت: کسانی که از دریافت تست مثبت خواهد بود قادر به رفتن در زندگی خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آلوده شدن و یا آلوده کردن شخص دیگری.

اما که می تواند یک زیر مجموعه کوچک از مردم است. او تخمین زده می شود تنها 1 تا 3 درصد از مینه سوتا جمعیت زیاد شده است در معرض ویروس. حتی در شدت ضربه نیویورک در معرض درصد است و تنها 10-12%, Thyagarajan گفت.

بنابراین Thyagarajan پیش بینی اکثریت قریب به اتفاق Minnesotans منفی خواهد داشت نتایج آزمون — معنی آنها ادامه خواهد داد نیاز به اقدامات احتیاطی تا واکسن در دسترس می شود.

آزمون به احتمال زیاد خواهد شد ارائه شده در رابطه با روش PCR بینی سواب آزمون که مورد استفاده برای تعیین اگر یک بیمار در حال حاضر COVID-19, Thyagarajan گفت.

هنگامی که تجویز به طور گسترده ای از تست سرولوژی خواهد شد کمک به محققان در درک بهتر ماهیت این بیماری است.

“آنچه تحقیقات شروع شده است به ما نشان می دهد که بسیاری از افرادی که آلوده می شوند با COVID-19 را نشان نمی دهد یک کل بسیاری از علائم و حتی ممکن است نشان داده اند تا به دفتر دکتر” Thyagarajan گفت. “پس از آن کمک می کند تا اپیدیولوژی و محققان و حتی کارکنان مراقبت های بهداشتی دریافت یک حس چگونه واقعا شایع عفونت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>