انطباق و غلبه بر: Digigram را IQYOA X/LINK-LE Codec ارائه می دهد نوازندگان حرفه ای-کیفیت صوتی در حالی که رادیو و تلویزیون در خانه

Fort Lauderdale, Florida, آوریل 7 سال 2020 — همانطور که بیشتر و بیشتر هنرمندان در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی به پخش اجرای زنده خود را به طرفداران فقیر صوتی فراوان. وارد Digigram را IQOYA X/LINK-لو: یک 1U rack IP کدک های صوتی طراحی شده به صورت زنده از راه دور و پخش از طریق شبکه های IP از جمله رادیو تحت وب. با کمک یک وب سایت رایگان جریان سایت مانند کاستور.fm و یک IQOYA X/لینک کدک یک هنرمند هم اکنون می توانید پخش زنده با کیفیت حرفه ای صوتی, همه از اتاق نشیمن خود را. این IQOYA X/LINK-LE پل یک کاربر استودیو دنده عملا تبدیل اینترنت به خود در سراسر جهان P. A. سیستم.

“این IQOYA X/لینک اختصاصی سخت افزار راه حل است که می کند یک چیز است: باعث می شود یک اتصال قابل اعتماد در هر زمان با هیچ نرم افزار سنگینی” توضیح درک Badala, مدیر فروش, آمریکا برای Synthax, Digigram ایالات متحده توزیع کننده. “جایگزین است که با استفاده از کامپیوتر خود را با یک نرم افزار کدک های که نیاز به یک رابط صوتی, اضافه کردن بیشتر تاخیر چند متغیر و سیگنال مسیریابی چالش است. اتصال یک سخت افزار اختصاص داده شده codec مانند X/لینک به یک نوازنده میکسر می توانید کامپیوتر خود استفاده می شود به صورت معمول خود را زندگی می کنند عملکرد ابزار مانند ابزار مجازی پخش آهنگ های مجازی پردازنده و یا هر راه حل دیگر به آنها نیاز دارند در طول یک نمونه زنده فرفره.”

این IQOYA X/LINK-LE است که به راحتی پیکربندی شده برای پخش به یک کاربر وب سایت جریان حساب. این اجازه می دهد تا یک نوازنده به آن به اشتراک گذاشتن یک لینک از حساب خود را با طرفداران به طوری که آنها می توانید گوش دادن به عملکرد خود و لذت بردن از ماهواره-صدا با کیفیت و بدون استعفا.

“این است که یک وب سایت قدرتمند جریان راه حل برای هنرمندان این برنامه شامل یک جعبه اختصاصی با اختصاص یافته هدف: برای روشن کردن آن و رفتن زندگی می کنند” Badala گفت. “شنوندگان می توانید برای ساعت ها بدون هیچ کلیک و یا رها کردن-outs — فقط صوتی بکر.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در Synthax, بازدید: https://www.synthax.com/

برای کسب اطلاعات بیشتر در Digigram, بازدید: https://www.digigram.com/

در مورد Synthax Incorporated

Synthax Inc. منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا توزیع کننده برای RME صوتی دیجیتال راه حل Digigram پخش سیستم های صوتی Appsys صوتی دیجیتال ابزار Ferrofish صوتی پیشرفته برنامه های کاربردی myMix شخصی سیستم های مانیتورینگ و الوا cableware. ما عرضه یک شبکه در سراسر کشور از فروشندگان این محصولات به صورت حرفه ای صوتی, پخش موسیقی, صنعت, بازرگانی, صوتی, تئاتر, نظامی و دولت برنامه های کاربردی. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید از شرکت آنلاین در http://www.synthax.com.

در مورد Digigram

برای بیش از 30 سال Digigram توسعه نوآورانه سیستم های دیجیتال است که رسانههای مدرن به سرعت در حال تحول عملیات کارآمد تر مطمئن تر و موثر تر است. استفاده شده توسط هزاران نفر از روزنامه نگاران رسانههای صنعتی و کاربران در سراسر جهان Digigram صدای کارت صدا, نرم افزار پردازش و پیشگام IP صوتی فن آوری های طراحی شده با توجه مداوم به کیفیت و قابلیت اطمینان است. Digigram (حفاری) است که علنا ذکر شده در NYSE Euronext پاریس بورس. اطلاعات بیشتر در دسترس است http://www.digigram.com/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>