Actus دیجیتال برای نشان دادن همه در یک پلت فرم رسانه در سال 2020 NAB نمایش


2020 NAB نمایش غرفه پیش نمایش, Las Vegas, مارس 19-22 غرفه SU 13910

در سال 2020 NAB نمایش Actus دیجیتال را نشان می دهد که چگونه آن اجباری انطباق راه حل این است که بخشی از یک مقدار بزرگتر رسانه ای پلت فرم های اطلاعاتی ارائه متقابل منافع سازمانی به عملیات بازاریابی و تحقیقاتی و رسانه های جدید در بخش شبکه و شرکت های رسانه ای. پلت فرم شامل راه حل برای انطباق کیفیت خدمات تضمین ویژگی های نظارت بر محتوای repurposing امتیاز و تجزیه و تحلیل رقابتی ابزارهای هوش مصنوعی پیشرفته و گزینه های بیشتر.

“ما باید افزایش Actus دیجیتال رسانه هوشمند پلت فرم شامل قابلیت های اضافی و گزینه های AI و تمدید اتوماسیون مربوط به انطباق کلیپ ایجاد و صادرات قابلیت های رسانه های اجتماعی با هوشمند محتوا و نظارت و تجزیه و تحلیل” گفت: Raphael Rexton, CTO در Actus دیجیتال. “پس از همه این قابلیت ها در یک یکپارچه پلت فرم مشتریان می دهد این آزادی را به را انتخاب کنید آنچه که باعث می شود بیشتر حس برای کسب و کار خود را امروز و به راحتی اضافه کردن ویژگی های در آینده است. در سال 2020 NAB Show, ما, ویترین, چگونه رسانه ها می توانند با استفاده از پلت فرم جدید خود را برای بهبود گردش کار روزانه و کاهش هزینه ها.”

رعایت پلت فرم است که می رود فراتر از الزامات استاندارد
شرکت های رسانه ای امروز نیاز به یک راه حل که هل مرزهای انطباق فراتر از حمایت از کارهای ساده مانند ورود به سیستم, نظارت و قوانین و مقررات. آنها نیاز به یک راه حل است که می تواند همچنین رسیدگی پیچیده انطباق وظایف با هوش مصنوعی پیشرفته گزینه های. آنها می خواهند یک انطباق راه حل برای ارائه تضمین کیفیت ابزار تجزیه و تحلیل ویدئو, گزارش, پیشرفته, کلیپ, ایجاد, OTT نظارت و multiviewer قابلیت همه از یک پلت فرم واحد. علاوه بر این از آنجا که این صنعت به سرعت در حال تغییر صنعت نیاز به راه حل های انعطاف پذیر است که پشتیبانی از طیف وسیعی از مدل های استقرار.

در سال 2020 NAB نمایش Actus دیجیتال را نشان می دهد ویژگی های گسترده آن در رسانه ها نظارت بر پلت فرم است که ارائه می دهد یک رویکرد هوشمند برای نظارت و پشتیبانی از چندین استقرار محیط از جمله در محل مجازی سازی ابر و هیبرید ترکیب.

https://www.202comms.com/ActusDigital/ActusDigital-MediaPlatform.jpg

محصولات جدید و بهبود عبارتند از:

• جدید TS تجزیه و تحلیل راه حل برای در عمق بررسی از جریان حمل و نقل با قابلیت تشخیص ETR 101 290 اولویت 1, 2, 3 اشتباهات; آهنگ MPEG بخش ها و جداول (یعنی پت PMT و ابتلای, SDT); و نمایش TS آمار در زمان واقعی است. راه حل فراهم می کند و یک نمای کلی از TS سلامت برای برنامه های کاربردی سازمانی از طریق یک وب سایت بر اساس رابط کاربر را قادر می سازد دسترسی جهانی و multiviewer نمایش خطاهای بحرانی.

• افزایش SCTE پشتیبانی با توانایی به مقایسه چند SCTE پیام و نمایش زنده و یا آرشیو SCTE پیام هوشمند فیلترینگ برای بهتر نظارت SCTE هشدار و قدرت برای استخراج SCTE-35 و SCTE-104 برای ارائه در تعاملی گرافیکی جدول زمانی.

دست ها را در نسخه ی نمایشی در سال 2020 NAB Show
در سال 2020 NAB نمایش بازدید کنندگان فرصتی برای کتاب یک-به-یک جلسه با Actus کارشناسان دیجیتال. در طول یک نسخه ی نمایشی در غرفه بازدید کنندگان می توانید ببینید کارایی Actus دیجیتال پلت فرم, چگونه آن را در حال استفاده در جهان واقعی توسط مشتریان و پیشرفت در افق برای نظارت بر رسانه ها در آینده است.

شرکت در یک نگاه:

Actus دیجیتال ارائه شده انطباق و نظارت بر رسانه ها راه حل از سال 2005. بیش از 500 مشتریان در سراسر جهان با استفاده از Actus سیستم های خود را ضبط خطی و OTT محتوای 24/7 و مطابق با قوانین و مقررات مورد نیاز برای عوامل مانند بسته, عنوان, بلندی SCTE 35/104 شبستان DVB زیرنویس و تله تکست, OPI 47 و آهنگ های مختلف صوتی. پلت فرم پشتیبانی از هر ورودی از جمله TS/IP SDI ASI HLS, MPEG-داش فراهم آورده و DVB و همچنین به عنوان هشدار و تصویری تحلیل multiviewer, امتیاز تجزیه و تحلیل پیشرفته کلیپ های آفرینش و صادرات به رسانه های اجتماعی همه از هر کامپیوتر مک و تلفن همراه و یا آی پد از طریق مرورگر وب. Actus دارای دفاتر در ایالات متحده آمریکا و اروپا و آسیا و حصول اطمینان از این شرکت می توانید با ارائه پشتیبانی برای هر مشتری در هر منطقه و ارائه بهبود ارتباطات است. www.actusdigital.com

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/ActusDigital/200213ActusDigital.docx

تصویر محبوبیت:

www.202comms.com/ActusDigital/ActusDigital-MediaPlatform.jpg
Actus دیجیتال: Actus نظارت بر رسانه های پلت فرم

www.202comms.com/ActusDigital/Actus_circle.jpg
Actus نظارت بر انطباق گرافیک

دنبال Actus دیجیتال:
توییتر: https://twitter.com/actusdigitaltm?lang=en
Facebook: https://www.facebook.com/ActusDigital/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید