بازیگر TANTOO کاردینال (“Stumptown,” رقص با گرگ ها “بی خدا”) برای دریافت 2020 فرماندار کل هنرهای نمایشی جوایز (GGPAA) برای یک عمر دستاورد در کانادا, مارس 24

کاردینال, Catherine o’hara, رایان رینولدز, Florent Vollant میان نه آفرین به رسمیت شناخته شده برای سهم خود را به فرهنگ ایرانی در کانادا

فوریه 27. 2020 – LOS ANGELES, CA Tantoo کاردینال یاد بومی بازیگر از متیس تبار بود که به نام یک سال 2020 فرماندار کل هنرهای نمایشی جوایز (GGPAA) گیرنده برای یک عمر دستاورد هنری در کانادا امروز. این GGPAA به رسمیت می شناسد کانادا هنرمندان ساخته اند که پاک نشدنی سهم به زندگی فرهنگی در کانادا و سراسر جهان است. کاردینال می پیوندد دیگر 2020 inductees از جمله بازیگر کاترین اوهارا بازیگر, رایان رینولدز, کانادا خواننده/ترانه سرا و برای اولین بار سازمان ملل هنرمند فلورنت Vollant آهنگساز Alexina لویی طراح رقص Zab Maboungou و بازرگان لیندا همیلتون در مارس 25 القای مراسم در اتاوا کانادا است.

“من عمیقا مفتخر به دریافت این جایزه و به رسمیت شناختن کار من به عنوان یک بازیگر گفت:” کاردینال. “من وارد هنرهای نمایشی برای نشان دادن داستان از مردم به ارائه اصالت برای شخصیت ها و داستان های که نوشته شده و گفته شده است. من با افتخار به تصویر کشیده بسیاری از شگفت انگیز زنان بومی در نقش, و من امیدوارم که من اعمال خواهد شد الهام بخش هر کس برای نشان دادن نقش ما در تاریخ و جامعه با حقیقت فضل و احترام است.”

در زندگی حرفه ای پوشا 50 سال و بیش از 120 فیلم و تلویزیون و تئاتر نقش کاردینال کمک کرده است تبدیل چهره فیلم و تلویزیون وقتی که می آید به تصویر کشیدن مردم بومی و داستان. یکی از مهمترین و به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده برای اولین بار سازمان ملل بازیگران از نسل او به تصویر کشیده پیچیده و شخصیت های متنوع و چالش کلیشه های منفی از فرهنگ بومی و جوامع است. به عنوان یک مجری ، مشاور و فرهنگی و فعال محیط زیست, او تبحر یک دنباله با استعداد خود را گسترش و بهبود مسیر را برای دیگران به دنبال.

کاردینال متولد شد و در سال 1950 در فورت مکمورری آلبرتا و مطرح در شهر روستایی از Anzac. او کشیده شد به این حرفه توسط تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن و حمایت از معتبر از داستان ها و تجارب بومی مردم است.

فیلم اعتبار عبارتند از: برنده جایزه اسکار Dances With Wolves (در مقابل کوین کاستنر و گراهام گرین), Legends of the Fall (در مقابل آنتونی هاپکینز و براد پیت), سیاه, لباس, سیگنالهای دود, باد رودو نقش سرب در می افتد در اطراف او. در طول زندگی حرفه ای او مربی جوان بومی فیلمسازان کمک به آنها در پیدا کردن صدای خود را و آن را شنیده ام.

او را می توان در آمار ABC مجموعه تلویزیونی “Stumptown” و برگزار کرده است در محدوده زمانی معین و مهمان نقش در مجموعه های تلویزیونی از جمله “دیدن” “بی خدا,” “Penny Dreadfull,” “مرزی” خیابان “قانونی” “Dr. Quinn, Medicine Woman” “شمال 60” “مار زهردار آپارتمان” “Mohawk دختران” “Longmire” و “Outlander.”

کاردینال یک عضو از سفارش کانادا. او دیگر جوایز و افتخارات شامل یک برج جوزا جایزه ارل خاکستری جایزه (جایزه صفحه نمایش در کانادا) برای یک عمر دستاورد های ACTRA تورنتو جایزه تعالی کلاید گیلمور جایزه (Toronto Film Critics Association) در Birks الماس در فیلم جایزه و دکترای افتخاری از چهار دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>