در سراسر آفریقا COVID-19 افزایش مییابد تنش بین ایمان و علم

یک راهبه دارای یک صلیب در دارالسلام تانزانیا. عکس Pernille Bærendtsen مورد استفاده با اجازه.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

رهبران در آفریقا در حال دست و پنجه نرم با ایمان در پیام خود در COVID-19 بیماری بالقوه کشنده است که به سرعت در حال گسترش در سراسر این قاره است.

در حالی که بسیاری از دولت های آفریقایی گرفته اند اقدامات سختگیرانه به سرعت گسترش بسیار مسری کروناویروس که باعث COVID-19 از جمله تعطیلی مدارس و سفر, ممنوعیت, فاصله اجتماعی حکم و تماس با ردیابی تمام رهبران موافق با ممنوعیت یک نوع عمومی مجمع: ایمان مبتنی بر اجتماعات.

برخی از رهبران تراز وسط قرار دارد سیاست های خود را با کارشناسان پزشکی مشاوره به عمل فیزیکی فاصله به سرعت گسترش ویروس و توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن اشاره کرده است. اما دیگران استناد ایدئولوژی مذهبی برای مقابله با این ویروس اطمینان پیروان و جانبازان که ایمان ارائه می دهد حفاظت کافی.

دین نقش عمده ای در کشورهایی مانند نیجریه تانزانیا و اتیوپی که در آن کلیسا و مسجد تجمعات مداوم بخشی از زندگی روزمره است. در عین حال برخی از شهروندان جدی مطرح نگرانی از خطر گسترش امید کاذب و اطلاعات غلط در زمانی که این واقعیت مبتنی بر عمل حیاتی برای مهار سرایت.

به عنوان از آوریل 25 سال 2020 بیش از 436,000 مردم در سراسر جهان آلوده شده اند با رمان coronavirus با حداقل 1,500 تایید موارد در آفریقا.

نیجریه: ‘هیچ ویروس می آمد در نزدیکی خانه خود را’

با 46 COVID-19 موارد و یکی تایید مرگ به عنوان از آوریل 25, نیجریه گرفته است یک سری از اقدامات برای جلوگیری از گسترش.

در 20 مارس به شورای اقتصاد ملی (NEC) که شامل معاون رئیس جمهور و استانداران از 36 متحده “به شدت توصیه می شود” بان کی مون در تمام مجامع عمومی از جمله هيأتهاي مذهبي.

لاگوس دولت به طور خاص ممنوع هيأتهاي مذهبي از 50 نفر یا بیشتر. در مارس 21, Adewele Martins اسقف اعظم کاتولیک لاگوس به حالت تعلیق در یکشنبه توده های مردم برای یک ماه. کلیسا تشویق افراد آسیب پذیر مانند بیماران و سالمندان برای تماشای کلیسا در تلویزیون و یا از طریق جریان آنلاین.

پس از تایید شاخص COVID-19 بیمار کلیسای کاتولیک در لاگوس در فوریه 29 ممنوع “تکان دادن دست به نشانه صلح در توده” و نیز به حالت تعلیق برخی از خدمات است.

کلیسای متدیست در نیجریه با ارسال نامه ای به اسقف اعظم و اسقف در مارس 18 کارگردانی تمام شاخه ها به ادامه برگزاری خدماتبا وجود دولت نیجریه’ مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ.

در مارس 20, آنها معکوس دوره کارگردانی انطباق با 50 فرد محدود کردن و محدود کردن خدمات از جمله کسانی که آنلاین انجام شده برای یک ساعت یا کمتر.

دیگران کمتر حاضر به رعایت این دستورالعمل هستند.

نیجریه pastor E. A. Adeboye از کلیسای مسیحی بازخرید خدا (RCCG), ارسال پیام در Instagram برای اطمینان از پیروان او که “هیچ ویروس می آمد در نزدیکی خانه خود را, اما همچنین به آنها یادآوری کرد که “پایه اقدامات بهداشتی در کنار عبادت است:”

من می خواهم به شما اطمینان دهم که تا کنون شما در محل راز از بالا ترین ویروس می آمد در نزدیکی خانه خود را. به یاد داشته باشید که قادر به رعایت تحت سایه خود را شامل شما زندگی می کنند یک زندگی از نظافت. چیزهای ساده مانند شستن دست های خود را نگه داشتن محیط زیست خود را پاک و پیوستن به پایه بهداشتی اقدامات بعدی به عبادت. خدا به شما برکت دهد.

و در حالی که نیجریه شورای عالی امور اسلامی (NSCIA) خواست مسلمانان را مطابق با ممنوعیت نماز جماعت برخی از رهبران مسلمان ادامه داد: برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات غلط است که مؤمنان مسلمان هستند “ایمنی” به بیماری مسری.

در مارس 18, اسلامی محقق ى امام Aliagan هشدار داد رئیس جمهور Muhammadu Buhari دولت سلطان شورای اسلامی و مقامات مسلمان و نه به تعطیل کردن مساجد در نیجریهادعا که مسلمانان “شده اند وقف با ایمنی طبیعی به ویروس است.”

“اگر خدا می گویند بله که می گویند هیچ ؟” نوشتن بر روی دیوار در Yei جنوب سودان. عکس Pernille Bærendtsen مورد استفاده با اجازه.

تانزانیا: “درست شفا’ در کلیسا

دولت تانزانیا تایید کرده است 12 COVID-19 مورد از مارس 25.

به عنوان اعداد در ادامه به افزایش در تانزانیا رئیس جان Magufuli در زمان برخی از گرما از منتقدان برای مقایسه coronavirus به شیطان و تشویق نمازگزاران از ایمان مسیحی به ادامه جمع و دعا با وجود کارشناسان بهداشت و مشاوره به عمل اجتماعی فاصله و در خانه بمانند.

Magufuli در واقع با حضور در کلیسا در تانزانیا سرمایه دودوما, در روز یکشنبه, مارس 22 جایی که او گفت دیگر عبادت است که مساجد و کلیساها باز باقی خواهد ماند با وجود این به طور کلی توصیه به ممنوعیت تجمعات عمومی به دلیل “true رستگاری” را می توان در فضاهای مذهبی.

Netizen فردیناند Omondi مشترک رئیس جمهور اظهارات بحث برانگیز در توییتر:

Netizen گفت: Muhammed سوال این ایمان مبتنی بر استدلال:

این netizen ابراز تحسین رئیس جمهور ایمان به خدا, اما به نام تعادل:

و این netizen تعجب اگر حرص و آز ممکن است یک عامل در بی میلی به مساجد و کلیساها:

کلیسا و مسجد حضور و غیاب در حال رفتن به نهایی میخ را در تابوت به کشورهای آفریقایی. رهبران مذهبی’ تمایل برای خیریه — آن را به هزینه ما.

Abdifatah حسن علی اشاره به کلیسا بود که مسئول یک خوشه COVID-19 نفر در کره جنوبی:

اتیوپی: ‘من تو را دیدم این ویروس به طور کامل سوخته و به خاکستر’

اتیوپی در حال حاضر دارای 12 COVID-19 مورد از مارس 25 و در پاسخ دولت تصمیم گرفته است نزدیک به مدارس, ممنوعیت تجمعات عمومی, بستن تمام مرزهای زمینی و اجرای 14 روز در قرنطینه برای مسافرانی که وارد کشور می باشد.

پنجاه میلیون به علاوه آنها متعلق به ارتدوکس اتیوپی Tewahedo کلیسا (EOTC) و ایمان نقش بزرگی در شکل دادن به فکر عمومی.

زمانی که اتیوپی صدای پیامبر اسرائیل Dansa گفت: هزاران نفر از پیروان او که “دیدم این ویروس به طور کامل سوخته و به خاکستر” با قدرت خود نماز ما مبتنی بر استاد Endalk Chala (a Global Voices به فارسی کمک کننده و سردبیر سابق) هشدار داد در توییتر که پخش كردن, وعده های دروغین شفا از نماز خطرناک است اطلاعات غلط — و به نام در یوتیوب برای حذف علی پیام:

Chala همچنین گفت: صداهای جهانی که از مارس 25 EOTC کشیش در شهر آدیس آبابا هنوز انجام مراسم خود از رفتن در اطراف با thuribles (censers) wafting کندر و مر از طریق خیابان برای محافظت از پیروان خود را از COVID-19:

امروز سیگار کشیدن و سوزاندن مر ادامه در محله آدیس آبابا. کاهنان و پیروان EOTC در حال دعا به خدا خود را به از بین بردن coronavirus از چهره زمین.

در زمان بزرگ اضطراب و ترس از ناشناخته دین و ایمان می تواند یک منبع بزرگ از راحتی. اما با توجه به رشد نمایی در موارد COVID-19 در سراسر جهان غذای مشاوره از کارشناسان پزشکی است که به احتمال زیاد به صرفه جویی در زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>