بلوط تلویزیون پخش آنلاين خدمات راه اندازی در انگلستان مارس 29


آوردن تلویزیون بریتانیا به بریتانیا برای £4.99 در هر ماه

شبکه AMC گفته است که راه اندازی تلویزیون بلوط آن اشتراک خدمات جریان های تلویزیون بریتانیا در انگلستان در 29 آوریل.

کاربران جدید قادر خواهد بود برای دریافت یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان. پس از آن تلویزیون بلوط هزینه £4.99 در هر ماه و یا £49.99 در هر سال است.

راه اندازی در ایالات متحده در سال 2011 تلویزیون بلوط شروع به راه اندازی خود را اصلی نشان می دهد از جمله رمز و راز ملکه از رمز و راز و لندن می کشد و پیدا کردن شادی. در سال گذشته AMC اعلام کرد که تلویزیون بلوط تا به حال بیش از 1 میلیون دلار آمریکا مشترکین.

“بلوط تلویزیون شده است و علاوه بر این موفق در آمریکای شمالی و ما هیجان زده را به ما تخته سنگ استثنایی برنامه نویسی از سراسر جهان به بینندگان گفت:” متی گراهام مدیر کل بلوط تلویزیون.

“پادشاهی متحده دارای یک سنت طولانی مدت از تولید اول درام و رمز و راز بنابراین ما هیجان زده به ویژگی های بسیاری از محبوب برنده جایزه برنامه در یک جایی مثل ITV را Foyle War و بزرگ سیاه و سفید دیک نگه داشتن ایمانو همچنین معرفی UK مخاطبان جذاب انگلیسی-تولید تلویزیون بلوط اصلی ملکه از رمز و راز” گراهام گفت. “برای هشت سال گذشته بلوط تلویزیون به سرپرستی و تولید بهترین در تلویزیون جهانی با ترکیبی متنوع از نشان می دهد از, بریتانیا, استرالیا, نیوزیلند و ایرلند و اسکاندیناوی با تمرکز منحصر به فرد از رضایت بخش به سرعت در حال رشد پایه فن به دنبال کیفیت بالا و راز و درام. به عنوان یکی از بهترین ارزش ها در تلویزیون, تلویزیون بلوط را عالی add-on به مصرف کنندگان گزینه های جریان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>