بلوط تلویزیون جشن نقطه عطف 200 قسمت از MURDOCH MYSTERIES با یک دسته از جهان درخشان از جمله اینشتین کوری و هودینی! در سهشنبه, مارس 24


بازیگران کانادا Screen Awards’ “فن جایزه انتخاب برنده” Yannick Bisson (سال توسط دریا), Hélène شادی (Durham County), Jonny Harris (هنوز ایستاده) و Thomas Craig (تاجگذاری خیابان)

Silver Spring, MD: AMC شبکه های تلویزیون بلوط است بسیار خوشحال به اعلام از 200 قسمت از ستایش کانادا period mystery سریال MURDOCH MYSTERIES در پنج شنبه, 24 فوریه سال 2020. برنده جایزه جهانی احساس شده است و هیجان طرفداران با جذاب توطئه شخصیت های محبوب و منحصر به فرد تاریخی مهمان ستاره ها از سال 2008. به نام “ویکتوریا CSI” (وال استریت ژورنال) و “هوشمند, سریع, سرگرم کننده” (The Globe & Mail), Murdoch Mysteries شرح زیر کارآگاه ویلیام مرداک (Barney) به او enlists جدید رادیکال پزشکی قانونی از تکنیک های مانند انگشت نگاری و ردیابی شواهد به حل برخی از قرن 19 تورنتو ترین قتل وحشتناک. در حال حاضر در 13 فصل دارای امتیاز بالا سری است یکی از طولانی ترین در حال اجرا کانادایی سریال همه زمان. در آن 200 قسمت تحت عنوان “خیره کورکورانه به آینده” کارآگاه مرداک چهره یکی از موارد چالش برانگیز ترین و در عین حال تحقیق در مورد ناپدید شدن جهان بزرگترین متفکران. با انواع نامی نوآوران (جدید و قدیمی) و همچنین به عنوان یک بازگشت, تبه کار, این نقطه عطف, قسمت کامل جشن همه چیز مرداک. به نام “شکوه جریان خدمات… ضروری باید” (The Hollywood Reporter), AMC شبکه های تلویزیون بلوط شمال امریکا است محبوب ترین streamer برای تلویزیون از بریتانیا و فراتر از آن.

مفتخر به صحبت می کنند در یک کنفرانس شامل بزرگترین ذهن ها از اوایل 20 قرن مرداک باید کنار گذاشته سخنان خود و بهار را به عمل پس از مخترع نیکولا تسلا می رود از دست رفته. یک زمان کوتاه بعد یک starstruck بازرس Brackenreid (کریگ) به دنبال ماری کوری برای تولدش. به او شوک دانشمند برجسته نیز ناپدید شده همراه با کشت از دیگر سخنرانان. مرداک enlists کمک از هری هودینی و معمول خود را از همکاران برای حل مبهم اضمحلال عمل می کنند. متفکرین مانند آلبرت اینشتین, H. G Wells, الکساندر گراهام بل, اندرو کارنگی, توماس ادیسون و هنری فورد همه ستاره مهمان در سرنوشت قسمت.

دوره رمز و راز را به دست آورد شگفت انگیز 45 Gemini® و صفحه نمایش در کانادا نامزد جایزه از آکادمی کانادا سینما و تلویزیون در طول اجرای آن و Yannick Bisson برنده جایزه صفحه نمایش در کانادا را “فن انتخاب شده.” بخشی از نشان می دهد پیشگامانه موفقیت این است که با توجه به آن فوق العاده وفادار fanbase در سراسر جهان است. Bisson گفت: در مصاحبه با اخبار جهانی که طرفداران’ شور و شوق برای نمایش درایوهای هر کس به اطمینان حاصل شود که “این بهترین است که می توان آن را.” او همچنین اشاره می کند که نویسندگان و تهیه کنندگان و بازیگران که نشان می دهد “جهانی در آن درخواست تجدید نظر” با یک فرمت است که “قابل انتقال در سراسر مرزهای زبان و فرهنگ.”

فصل 13 آغاز شده منحصر به فرد خود را برتر ایالات متحده در تلویزیون بلوط در ماه دسامبر با قسمت های جدید هر دوشنبه از طریق مارس 13.

200 قسمت متحده افتتاحیه: جمعه, فوریه 24 سال 2020

دوشنبه, فوریه. 24: تلویزیون بلوط اصلی رمز و راز آگاتا کشمش: به خوک تبدیل می شود

دوشنبه, مارس 9: تلویزیون بلوط اصلی ایرلندی روانی, هیجان انگیز, خون, سری 2, Eps. 1 &2, بازیگران Adrian Dunbar (Line of Duty)

AMC شبکه های تلویزیون بلوط است, شمال امریکا, بزرگترین جریان خدمات متخصص در بریتانیا و تلویزیون های بین المللی با بیش از 1 میلیون مشترکان پرداخت می شود در ایالات متحده و کانادا است. تلویزیون بلوط منحصر به فرد می افزاید: برنامه های جدید هر هفته به یک کتابخانه از رمز درام و کمدی با هیچ تبلیغات. در سال 2020 تلویزیون بلوط امکانات متعددی راه اندازی سری از جمله بازگشت از آگاتا کشمشبازیگران Ashley Jensen, دوره, راز, مرده, هنوز, ایرلندی, کمدی, درام جنوب Westerlies, نیوزیلند, هیجان انگیز برای تلفن های موبایلو ایرلندی کمدی پیدا کردن شادی; و همچنین بازگشت ایرلندی هیجان انگیز خون و Essie Davis در دست Fisher & سردابه از اشکو رو به رشد فروشگاه های محبوب bingeable درام یک مکان به نام خانه Detectorists, جک ایرلندی و Foyle جنگمیان خیلی بیشتر. Facebook: OfficialAcornTV – توییتر @AcornTV

تماس با ما: سامانتا Luckert, sluckert@acorn.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید