بلوط تلویزیون اعلام مارس سال 2020 تخته سنگ – خانم فیشر و سردابه از اشک فيلم خون SCHOUWENDAM 12, MURDOCH MYSTERIES


اجازه دهید بلوط تلویزیون خود پخش آنلاين مقصد این راهپیمایی برای طیف گسترده ای از کشنده برای اولین بار – از-کلاس پلیسی به با کیفیت بالا درام, suspenseful, رمز و راز است. بسیاری مشتاقانه پیش بینی اختصاصی فراوان در این ماه از جمله بلوط تلویزیون اولین فیلم سینمایی با آخرین قسط از پدیده بین المللی خانم فیشر Murder Mysteries (و اول آن پس از 2015) سری 2 از تحسین ایرلندی درام خون (با بازی Adrian Dunbar, co-ستاره از انگلستان آمار خط وظیفه) جدید قسمت از آستین در حال اجرا کانادایی سریال MURDOCH MYSTERIES, و بیشتر. شراب خواری در!

AMC شبکه های پیشرو در خدمات جریان برای بریتانیا و فراتر از این پس برای ارائه:

· خون ریگ ایرلندی روانی هیجان انگیز زمان تماس “یکی از بهترین نادیده گرفته نشان می دهد از سال 2018” بازگشت قدرتمند با سری دوم و ستاره ها برنده جایزه بازیگر Adrian Dunbarکه نقش Lt. هیستینگز در انگلستان #1 2019, درام, فیلم Line of Duty. (تریلر)

· خانم فیشر و سردابه از اشکبلوط تلویزیون اولین ویژگی فیلم در ادامه داستان جذاب از خانم فیشر, قتل, رمز و راز, یکی از محبوب ترین استرالیایی سری در سراسر جهان بازیگران Essie Davis (The Babadook, بازی تاج و تخت). این سری اولین قسط از فصل سوم پیچیده شده در 2015 و آن را به تازگی برتر جهان را در معتبر پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم. (جدید ایالات متحده تریلر)

· برنده جایزه کانادایی سریال MURDOCH MYSTERIES unrolls قسمت جدید در روزهای دوشنبه با بیشتر whodunnit فتنه و علامت تجاری خود در تعامل با داستان (از طریق آوریل 13, 2020).

· این SCHOUWENDAM 12این مسحورکننده عاقبت سری به بلوط تلویزیون هلندی درام به Oldenheim 12تمرکز بر تحقیقات مربوط به ناپدید شدن مرموز دو نوجوان در یک روستا 25 سال پیش. (w/English subtitles)

همچنین در ماه مارس بلوط تلویزیون می افزاید زیر است:

· بازگشتیک ساخته شده برای تلویزیون ITV فیلم با بازی جولی والترز (هری پاتر Mamma Mia!) و نیل Dudgeon (میدسمر قتل) در یک درام قتل و خیانت

· LOVEJOY, بزرگ سیاه و سفید دیک ضربه سری بازیگران , Ian McShane (آمریکا خدایان شاخه خشکیده درخت) به عنوان مقاومت rogue با چشم مشتاق برای عتیقه جات. Co-starring Chris داوران دادلی ساتون و Phyllis Logan. (سری 3 و 4 binge برای اولین بار),

· لیورپول 1, ریگ گروه پلیس بریتانیا, درام, بازیگران سامانتا Womack, Mark Womack و پل Usher (سری 1 و 2 binge برتر) و

· کوه استوارت: خانه بزرگ تولداین مجموعه مستند زیر اعتماد ملی را ترمیم تاریخی مانور خانه در ایرلند شمالی.

مارس سال 2020 -بلوط تلویزیون تقویم

پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020

MURDOCH MYSTERIES فصل 13 قسمت 12 (جریان منحصر به فرد جدید, قسمت های برتر هفتگی در روزهای دوشنبه)

در این معشوق برنده جایزه کانادایی سریال کارآگاه ویلیام مرداک (Yannick Bisson) با استفاده از رادیکال پزشکی قانونی از تکنیک های مانند انگشت نگاری و نور ماوراء بنفش برای حل نوبه خود از قرن تورنتو جذاب ترین رمز و راز با کمک پاسبان Crabtree (Jonny Harris, هنوز ایستاده) دکتر جولیا آگدن (Hélène شادی) و بازرس جان Brackenreid (Thomas Craig).

در قسمت “شکار روباه” زمانی که یک بدن است که در بر داشت در طول یک روباه شکار مرداک و Brackenreid مشکوک یک گروه مخالف به ورزش مسئول است. (1 EP 2020)

LOVEJOY (سری 3)

سری تریلر

بر اساس رمان موفق Jonathan Gash این بسیار دارای امتیاز BBC سری ستاره Ian McShane (شاخه خشکیده درخت, American Gods) به عنوان یک rakish فروشنده عتیقه با استعداد در مرتب سازی واقعی از تقلبی. که باید به کمک داده های سایه دار, خطرناک ماهیت کسب و کار خود را که در آن جمع مشخصی را بکشند به صورت مجموعه ای کامل از تپانچه عتیقه-کاملا به معنای واقعی کلمه. این یک وحشی غیر قابل تنظیم جهانی آب گرفتگی با اشراف باهم مردان و جنایتکاران همه آنها Lovejoy می رود تا در مقابل با کمک جوان mopey دستیار اریک (کریس داوران, این بازی بزرگ) به genially مست وصال (دادلی Sutton, The Football Factory) و بانوی جین (Phyllis Logan, Downton Abbey), an upper-cruster که در خدمت به عنوان محرم. (13 EPS, 1992)

دوشنبه, مارس 9 سال 2020

خون سری 2, قسمت 1 و 2 (اختصاصی آمریکا, برتر, قسمت جدید premiere هفتگی در روزهای دوشنبه)

تریلر

در مقایسه با Broadchurch و کشتار توسط منتقدان و به نام “تیره و اعتیاد آور و unmissable جرم و جنایت, درام” توسط نگهبان این بسیار دارای امتیاز ایرلندی روانی رمز و راز ستاره بافتا نامزد Adrian Dunbar (Line of Duty) به عنوان جیم هوگان محترم سابق در یک شهر کوچک ایرلندی با یک خانواده پر از اسرار است.

قسمت 1 خلاصه داستان: جیم هوگان (دانبار) به خانه برگشت و یک سال بعد پس از مرگ مشکوک همسرش. او در می یابد که دختر بزرگتر فیونا (Gràinne Keenan, آینه سیاه و سفید) است که بیمار به آرامی تسلیم به همان بیماری که مبتلا مادرش و کمبود پول نقد, شوهر, Paul (Ian Lloyd Anderson, عشق/نفرت) در تلاش است. جیم مصمم تلاش برای جبران و ارتباط مجدد با خانواده اش تنها به نظر می رسد برای اضافه کردن به غم و اندوه خود را و همه چیز تبدیل شده و حتی سخت تر زمانی که او تصادفا بر برخی از فعالیت های مشکوک در مزرعه که در آن پل کار می کند. زمانی که فیونا ماشین veers خارج از جاده و سقوط به کانال خانواده اش جمع آوری گرد به حمایت از او. اما آنها شوکه شده به هسته ای خود را زمانی که کارآگاه دز Breen (Sean دوگان, خرچنگ) می رسد با اخبار نگران کننده دیسکاوری: یک بدن است که در تنه اتومبیل خود. است فیونا مسئول است ؟

قسمت 2 خلاصه داستان: به عنوان فیونا در برای بازجویی آورده ما فلش به عقب به حوادث قبل از هفته. (2 EPS سال 2020)

MURDOCH MYSTERIES فصل 13 قسمت 13 (جریان منحصر به فرد جدید, قسمت های برتر هفتگی در روزهای دوشنبه)

در قسمت “کشتن تو همسایه” یک دنباله از شواهد متهم در قتل وحشتناک او ناخوشایند همسایه منجر به طور مستقیم به کارآگاه ویلیام مرداک (Yannick Bisson). (1 EP 2020)

مونت استوارت: خانه بزرگ تولد (سری)

تریلر

این جذاب مجموعه مستند کمک های مالی دسترسی منحصر به فرد به تصرف خود در سختی ها و از 8 میلیون پوند بازسازی مونت استوارت در ایرلند شمالی. فیلم برداری بیش از 3 سال, دیدن این اعتماد ملی متعلق به قرن 18 neo-classical خانه مانور و گسترده آن باغ ترمیم به شکوه سابق خود را. بیش از 200 سال در این کوه استوارت خانه لوکس خانه در تابستان یکی از مهمترین و با نفوذ سیاسی و زمین-داشتن سلسله در ایرلند. (6 EPS, 2015)

دوشنبه, مارس 16 سال 2020

خون سری 2 قسمت 3 (اختصاصی آمریکا, برتر, قسمت جدید premiere هفتگی در روزهای دوشنبه)

تریلر

کارآگاه دز Breen (Sean دوگان, خرچنگ) در ادامه با بازجویی از فیونا (Gràinne Keenan, آینه سیاه و سفید). (1 EP 2020)

MURDOCH MYSTERIES فصل 13 قسمت 14 (جریان منحصر به فرد جدید, قسمت های برتر هفتگی در روزهای دوشنبه)

در قسمت “در این شرکت از زنان” جولیا آگدن (Hélène شادی) و افی Newsome (کلر مک کانل Star Trek: Discovery) سعی کنید به حل کردن مرگ یک سالن مو مالک رخ داده است که در خارج از روزنامهی حوزه قضایی است. (1 EP 2020)

بازگشت

تریلر

در این suspenseful, درام, لیز, شکار (جولی والترز, بیلی الیوت هری پاتر) سابق الکلی قفل شده است تا برای قتل همسرش و پس از ده سال را در زندان و بازگشت به روستا که در آن پسر او (گلن بری, Dracula Untold) در حال حاضر زندگی می کنند. شده مست در شب قتل او هیچ خاطره ای از آنچه از حوادث و در عین حال می پذیرد گناه او. به عنوان زمان می رود در خاطره او را شروع به بازگشت و همه چیز را به نوبه خود متفاوت. نیل Dudgeon (میدسمر قتل) نقش یک پلیس و یک شعله از لیز است که می شود بسیار حمایت متحد. نگهبان raves “جولی والترز بود که به عنوان مسحور مثل همیشه ساکن این شخصیت موثر که شما را فراموش کرده شما را به تماشای, Julie Walters.” (فیلم تلویزیونی, 2003)

خانم فیشر و سردابه از اشک (فیلم منحصر به فرد برتر ایالات متحده) – بلوط در تلویزیون و همچنین در انتخاب سالن های تئاتر در بهار امسال

تریلر

*برتر جهان در پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم در ماه ژانویه 2020

این بسیار پیش بینی gorgeously شات فیلم ادامه داستان خانم فیشر, قتل, رمز و راز, که برای پخش سه فصل (2012-2015) است و یکی از محبوب ترین استرالیایی سری در سراسر جهان است. Essie Davis (The Babadook, بازی تاج و تخت) بازده در دستیابی به موفقیت خود را پنج بار Logie-نامزد عنوان نقش به عنوان اغوا کننده, دزدکی و ریسک 1920-عصر ملبورن کارآگاه محترم خانم Phryne فیشر. در این فیلم فیشر عازم هیجان انگیز جدید سفر از رمز و راز و ضرب وشتم از طریق عجیب و غریب 1920 انگلیسی, فلسطین و ناز و نعمت بزرگ لندن مانورس. فیشر آزاد یک بادیه نشین دختر بچه شیرین عباس (Izabella Yena, دبیرستان عاشق) از حبس ناعادلانه شهروندان در اواخر دهه 1920 اورشلیم و unravels زمان جنگ رمز و راز مربوط به بی بها زمرد باستان لعنت و حقیقت در پشت ناپدید شدن مشکوک از شیرین را فراموش قبیله. این فیلم همچنین ویژگی های سری منظم ناتان صفحه به عنوان کارآگاه بازرس جک رابینسون. (ویژگی ها-طول 2020)

دوشنبه, مارس 23 سال 2020

خون سری 2 قسمت 4 (اختصاصی آمریکا, برتر, قسمت جدید premiere هفتگی در روزهای دوشنبه)

تریلر

روز دوقلوها و همدلی فرا رسیده است و کل هوگان خانواده پیوست برای اولین بار پس از حوادث سال گذشته از جمله جوانترین هوگان دختر گربه (کارولینای اصلی, Unforgotten.) اما بقیه خانواده تمرکز در جشن جیم هوگان (Adrian Dunbar, Line of Duty) و پل (Ian Lloyd Anderson, عشق/نفرت) در حال پریشان با مسائل جدی تر. (1 EP 2020)

LOVEJOY (سری 4)

سری تریلر

بر اساس رمان موفق Jonathan Gash این بسیار دارای امتیاز BBC سری ستاره Ian McShane (شاخه خشکیده درخت, American Gods) به عنوان یک rakish فروشنده عتیقه با استعداد در مرتب سازی واقعی از تقلبی. که باید به کمک داده های سایه دار, خطرناک ماهیت کسب و کار خود را که در آن جمع مشخصی را بکشند به صورت مجموعه ای کامل از تپانچه عتیقه-کاملا به معنای واقعی کلمه. این یک وحشی غیر قابل تنظیم جهانی آب گرفتگی با اشراف باهم مردان و جنایتکاران همه آنها Lovejoy می رود تا در مقابل با کمک جوان mopey دستیار اریک (کریس داوران, این بازی بزرگ) به genially مست وصال (دادلی Sutton, The Football Factory) و بانوی جین (Phyllis Logan, Downton Abbey), an upper-cruster که در خدمت به عنوان محرم. (14 EPS سال 1993)

MURDOCH MYSTERIES فصل 13 قسمت 15 (پخش اختصاصی جدید, قسمت های برتر هفتگی در روزهای دوشنبه)

در قسمت “در دنباله از Terrance Meyers,” کارآگاه ویلیام مرداک (Yannick Bisson) دکتر جولیا آگدن (Hélène شادی) و بازرس جان Brackenreid (Thomas Craig) در حال احضار به دادگاه و تلاش برای تعقیب جاسوسی ترنس Meyers برای خیانت است. (1 EP 2020)

دوشنبه, مارس 30 سال 2020

خون سری 2 قسمت 5 (اختصاصی آمریکا, برتر, قسمت جدید premiere هفتگی در روزهای دوشنبه – آخر فصل برای اولین بار دوشنبه, آوریل 6)

تریلر

کارآگاه دز Breen (Sean دوگان, خرچنگ) معتقد است که او را از نزدیک شدن به حقیقت به عنوان جیم هوگان (Adrian Dunbar, Line of Duty) در تلاش برای توضیح این حوادث منجر به فیونا تصادف و کشف بدن در تنه اتومبیل. (1 EP 2020

این SCHOUWENDAM 12 (ایالات متحده برتر خارجی زبان هلندی w/English subtitles)

تریلر (به هلندی)

در زبان خارجی, درام, سریال The Oldenheim 12, روستا جامعه گرفتار شد تا در یک تعداد غیر قابل توضیح ناپدید شدن اما بعد از جستجو به ویژه برای حقیقت مقصر بود آشکار و به تمام سوالات پاسخ داده شد. در این عاقبت سریال ما را وادار به دانستن افرادی که زندگی و کار در دیگر هلندی روستای Schouwendam واقع در آب است. یک بار دیگر وجود دارد اسرار و غیر منتظره اتصالات میان همه مردم ما دیدار – برای سال روستاییان از Schouwendam شده اند نگران دو ناپدید شدن مرموز دو نوجوان در تابستان سال 1995. نه تنها ما به دنبال تنش در حال حاضر روز, اما ما نیز دیدن آنچه که اتفاق افتاده است 25 سال پیش که منجر به دو برابر ناپدید شدن. مانند پیش ماده آن به Schouwendam 12 توسط یک سری در مورد روابط در یک جامعه ایجاد کرد تحت فشار قرار داده و زندگی-تغییر و رویدادهای مورد شکار برای یک مقصر است که درگیر بیننده در آن پازل است. (10 EPS 2019)

لیورپول 1 (سری 1 و 2)

تریلر

تنش در این ریگ پلیس درام مجموعه در قلب لیورپول در عالم اموات. روز به روز در خیابان, معاون تیم ملی در Bridewell لیورپول 1 است در پایان تیز از مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر رابطه بارون, پدوفیل و دالالن که در اجرای شبکه های جرایم در این مشهور پورت. در این تیره نابرابر جهان, DC Isobel د پائولی (سامانتا Womack, Kingsman: The Secret Service Kingsman: The Golden Circle) یک غریبه به جرم اما به باستان نهان خون اتصالات که پالس در رگهای لیورپول جنایتکاران… و پلیس. این سریال همچنین از ستاره Mark Womack (محو مرد میدان) و پل Usher (رابین هود Brookside). (12 EPS سال 1998 و 1999)

MURDOCH MYSTERIES فصل 13 قسمت 16 (جریان منحصر به فرد جدید, قسمت های برتر هفتگی در روزهای دوشنبه)

در قسمت “سفت و سخت سکوت” کارآگاه ویلیام مرداک (Yannick Bisson) و جولیا آگدن (Hélène شادی) بررسی یک زندانی را مشکوک به خودکشی گزارش شده توسط زندانی سابق رئیس پاسبان Giles. (1 EP 2020)

آینده در سال 2020:

6 آوریل: DEADWATER کاهش یافت وبه شدت دارای امتیاز و به شدت ستایش انگلستان, هیجان انگیز بازیگران David Tennant (Broadchurch, دکتر) و Cush ادم تنومند و بدقواره (این مبارزه خوب The Good Wife) در مورد اسکاتلند ایجاد کرد پاره, پس از قتل یک ظاهر مناسب و خانواده مبارک

آوریل 20: بالتازار سری 2 –ضربه, فرانسوی, جرم و جنایت, درام, بازیگران Tomer Sisley (مسیح Philharmonia) به عنوان درخشان آسیب شناس پزشکی قانونی که می تواند مرده صحبت می کنند مثل هیچ کس دیگری برای کمک به حل پاریس’ گیج کننده ترین جنایات. با زیرنویس انگلیسی.

جزئیات بیشتر در آینده دیگر 2020 برای اولین بار: https://www.rljentertainment.com/acorn-tv-announces-2020-lineup-featuring-a-record-five-commissioned-series/

—————-

در دسترس در هر زمان در هر نقطه: در Acorn.tv به علاوه آمازون نخست, ویدیو, کانال, تلویزیون اپل, Roku, YouTube, TV, Chromecast, Amazon Fire TV, Xfinity, iOS (آیفون/آی پد), Android, انواع قرص (اطلاعات بیشتر در اینجا)

در مورد تلویزیون بلوط: به نام “شکوه جریان خدمات… ضروری باید” (The Hollywood Reporter) و “Netflix برای Anglophile” (NPR) AMC شبکه های تلویزیون بلوط است, شمال امریکا, بزرگترین جریان خدمات متخصص در بریتانیا و تلویزیون های بین المللی است و در حال حاضر در خدمت بیش از یک میلیون پرداخت می شود مشترکان در ایالات متحده و کانادا است. تلویزیون بلوط منحصر به فرد می افزاید: برنامه های جدید هر هفته با یک کتابخانه از رمز درام و کمدی با هیچ مجموعه پایان تاریخ و یا آگهی های بازرگانی. مشترکین می توانند جریان بسیاری از مورد علاقه خود را بین المللی سری و کشف جدید و کلاسیک برنامه های که قبلا غیر قابل دسترس برای ایالات متحده مخاطبان است. آینده در سال 2020 بلوط تلویزیون قابلیت ضبط پنج سفارش سری و همچنین چندین بازگشت مورد علاقه از جمله ایرلندی دوره سری رمز و راز مرده هنوز, انگلیسی, رمز و راز آگاتا کشمش, ایرلندی, کمدی, درام, جنوب Westerliesو همچنین بازگشت برنده جایزه استرالیا, درام, رمز و راز, جاده, ایرلندی, هیجان انگیز خون #1 UK, درام 2019 Line of Dutyو تلویزیون بلوط اولین فیلم سینمایی با خانم فیشر و سردابه از اشک. بلوط تلویزیون ارائه می دهد یک محاکمه رایگان و پس از آن فقط $5.99/ماه یا $59.99/سال. Facebook: OfficialAcornTV – توییتر @AcornTV

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر