آس پارچ Fiser سپاسگزار هیجان زده برای یکی دیگر از دزد قفل باز کن sotfball فصل

که مایه تاسف بود در صبح روز جمعه 13 مارس در denny’s در هونولولو که Gophers گرفته شد به یک اتاق خصوصی در رستوران و مطلع که در این فصل انجام شد سمت راست پس از آن و وجود دارد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. آنها را شکست داد, دانشگاه هاوایی شب گذشته بهبود به 15-9-1 بودند و به ظاهر در کشاکش برای بازگشت به مسابقات جهانی که به آنها رسیده بود در سال 2019.

“این بسیار بسیار دور. ما در یک جزیره در وسط هیچ جا” Fiser به یاد می آورد از لحظه ای که کردم ، هنوز بسیاری از Gophers’ خانواده ها ساخته شده بود سفر طولانی به طوری که آنها به تنهایی پیوند به عنوان یک تیم و با تکیه بر هر یک از دیگر.

گمانه زنی ها آغاز شده و تقریبا بلافاصله که بهار ورزشی ورزشکاران ممکن است اعطا می شود یک سال اضافی از واجد شرایط بودن توسط NCAA است. برای سالمندان مانند Fiser آن ری از پتانسیل خبر خوب در میان همه عدم قطعیت و او قرار داده و او را بزرگ رسانه های اجتماعی زیر به کار می کنند. در روزهای منتهی به این هفته NCAA تصمیم Fiser دیده می شود می تواند بر روی سیستم عامل مانند Twitter و Instagram, توسل به کالج ملی بدن حاکم برای فرصت دیگری به پایان حرفه خود در این زمینه است. کسانی که خواسته بودند داده با NCAA اجازه می دهد در این فصل بهار, ورزش سالمندان به بازگشت برای 2021 فصل اگر آنها را انتخاب کنید. جای تعجب نیست که Fiser تا به حال اجازه Gophers مربی جیمی Trachsel بلافاصله می دانم که او برنامه ریزی شده برای بازگشت.

“هنگامی که من تو را دیدم آنها را به ما بدهد تا یک سال دیگر من احساس واقعا رها و واقعا خدا را شکر” Fiser گفت: در پنج شنبه, 3 آوریل در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی از او و مادرش خانه در شرق آیوا. به عنوان یک کاربر حق-hander شد نام پارچ در ده بزرگ با 31-9 رکورد Gophers که ساخته شده خود را در اولین سفر به کالج های دنیا سری از آن شد NCAA رویداد در سال 1982. او تا به حال یک 10-7-1 رکورد در خلاصه 2020 فصل است.

کمی وجود دارد صحبت از coronavirus در هاوایی که Gophers وجود دارد اما Fiser گفت: تاثیر این بیماری همه گیر آمار صفحه اصلی زمانی که تیم به اتمام پرواز طولانی به U M پردیس و دیدم که چگونه به سرعت زندگی تغییر کرده بود در سرزمین اصلی. مانند بسیاری از دانش آموزان او را به گرفتن کلاس های آنلاین از خانه و تلاش برای ماندن در شکل با هیچ سافتبال در آنچه که به طور معمول ضخامت از کالج های نجومی.

“پدر من آمد و من را تا زیر جمعه (20 مارس) و من مطمئن هستم که من قرنطینه به مدت یک هفته قبل از من به خانه آمد چرا که من نمی خواهم به خطر مصرف هر چیزی را به او” Fiser گفت. “من خانه برای چند هفته در حال حاضر و با کلاس شده اند رفتن خوب است. من سه کلاس که من هستم ، من فارغ التحصیل این ممکن است پس از آن با من فوق العاده سال من باید در مدرسه گراد و من به درخواست است که به زودی.”

اگر NCAA به حال اعطا سال فوق العاده در این زمینه Fiser صحبت کرده بود با Trachsel در مورد ماندن با Gophers برنامه به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار مربی است. به جای هر دو خوشحال هستند که مخالف batters را دیوانه جنبش در Fiser را زمینهای برای یک فصل دیگر و است که او را به صرف یک سال در مدرسه به عنوان یک لاک پشت نقب زن.

“این خانه را به من در حال حاضر” Fiser گفت. “من نمی خواهم به خداحافظی نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>