ایستگاه گروه تبدیل به صورت محلی تولید محتوای مثبت به شبکه ملی

روز شنبه, فوریه. 17 ABC مجددا آن چندپخشی در شبکه که قبلا شناخته شده به عنوان به خوبی زندگی می کنند به عنوان Localish با استفاده از reams اعم از دیجیتال-اولین مطالب آن متعلق به ایستگاه تولید شده اند در سطح محلی برای برخی از 18 ماه.

“از نظر الهام بخش برای Localish ما در اصل آن را برای تعدادی از دلایل ساده: ما می خواستیم به تأمل و خدمت به جوامع ما تماس بگیرید صفحه اصلی” وندی مک ماهون رئیس ABC متعلق به ایستگاه های تلویزیونی گفت. “در حالی که ایستگاه های تلویزیونی ABC بهترین در کلاس در نظر آخرین اخبار و پوشش بزرگ داستان ما فکر می کنیم نیست گرفتن به عنوان بسیاری از داستان های مثبت در جوامع ما بنابراین ما فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند عمد را خوب داستان در مورد مردم, مکان ها و چیزهایی که به نام تجاری ما ارائه شده است.” که نتایج در داستان گفت: از دیدگاه مردم محلی است. برای مثال اخیر داستان نمایش لس آنجلس نوار است که ایجاد سفارشی cockt

ils به بازتاب برخی از این سال نامزد جایزه اسکار فیلم و دیگر نشان داد که چگونه یک پورت واشنگتن مستقر در نیویورک cheesemonger مردم می آموزد ، در هر دو داستان با موضوع روایت عمل, آیا آن را تکان دادن یک کوکتل و یا کشیدن موتزارلا.

“یکی از چیزهایی که ما می خواستیم به انجام با Localish ایجاد یک فضای که در آن ما می تواند با آزمایش نسل بعدی داستان سرایی” مک ماهون گفت. “این احساس متفاوت از ما به طور سنتی تولید محتوا. این راه جدید برای تولید مکان افراد در خط مقدم داستان. این احساس متفاوت از سنتی لنگر صدای خارج از قاب.”

بهبود محلی خبری

که تغییر در تولید سبک نیز trickled تا به ایستگاه های خود را اجازه می دهد آنها را برای شروع تزریق دیجیتال-اولین داستان سرایی به محلی پخش اخبار.

تا به این نقطه Localish محتوای زندگی در مکان های مختلف آنلاین در ایستگاه های تلویزیونی ABC’ وب سایت متعلق به ایستگاه های’ برنامه های, و گاهی اوقات در ایستگاه های روزانه پخش اخبار. این تلاش جدید طول می کشد این داستان و repackages آنها را به نیم ساعت برنامه های جدید Localish شبکه.

“ما ایجاد بیش از 1000 فرم کوتاه فیلم ها و کسانی که به ما اجازه می دهد برای ایجاد قوی نیم ساعت را نشان می دهد که در آن ما می توانید پشته محتوا بر اساس ترین ویروسی و تعامل با قطعه” گفت: Localish تهیه کننده اجرایی مایکل Koenigs که همچنین میزبان دو را نشان می دهد بر روی شبکه جدید. برخی از این قطعات دیده شده است بیش از 20 میلیون بار در سراسر رسانه های اجتماعی, او گفت:.

شبکه debuting با 10 اصلی برنامه با عناوین مانند بیشتر مشترک شامل داستان های الهام بخش از آمریکایی ها در آینده هم با وجود تفاوت های خود را; از دفترآشکار مردم محلی مورد علاقه لکه تعطیلات; گلم آزمایشگاهکشف آخرین روند در زیبایی و مراقبت از خود و مخفیانه عالیکه دو برابر به عنوان یک مارک-مطالب بازی اسپانسر شده از طرف Hiscox بیمه.

بسیاری از ABC متعلق به ایستگاه های تلویزیونی نیز تولید محلی خود را نشان می دهد که مارک به عنوان Localish لا یا Localish منطقه خلیجبه عنوان مثال گفت: Jennifer Mitchell, معاون ارشد توسعه محتوای ABC متعلق به ایستگاه های تلویزیونی: “ما به دنبال انجام این کار در تمام هشت از بازارهای ما.”

به طور کلی در این شبکه برنامه ای برای اضافه کردن بیشتر نشان می دهد آن را به عنوان پیشرفت. “ما می خواهیم به گسترش بیشتر به عنوان ما رفتن به جلو بدون شک” Koenigs گفت. “بازدید را گسترش خواهد داد و ما دانه فرمت های جدید در هر فصل.”

“ما سعی می کنید برای پیدا کردن جهانی در سطح محلی” Koenigs گفت. “ما در مورد پیدا کردن نور در انتهای تونل; ما کمتر در مورد خانه در مشکل. که یکی از دلایل این مطالب طنین انداز — این تفرقه زمان و مردم مشتاق برای این داستان است که به آنها کمی اعتماد به نفس در مرد همکار خود و جهان خود را. مردم به طور کلی بیشتر احساس مثبت در مورد خود و جوامع محلی از آنها در مورد جهان در بزرگ.”

دوستانه به فرمت های آگهی

با توجه به این که مثبت دیدگاه Localish تجدید نظر به هر دو الفبای محلی و ملی تبلیغ. آن را نیز انجام خواهد داد مستقیم-پاسخ تبلیغاتی (تبلیغات که شامل شماره 1-800 به تماس برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش) است که یک نوع استاندارد از تبلیغات ارائه شده توسط چندپخشی در شبکه های.

به عنوان در نظر گرفته شده Localish کوتاه-فرم و محتوا به خوبی در سراسر رسانه های اجتماعی با مردم گرفتن فیلم ها و به اشتراک گذاری آنها را در سراسر سیستم عامل های مانند Facebook, Instagram و توییتر. Localish به عنوان یک ابتکار عمل کمک کرده است تا درایو ABC ایستگاه های تلویزیونی اجتماعی, ترافیک. به عنوان یک نتیجه متعلق به ایستگاه های تلویزیونی به عنوان بسیاری از درگیری های اجتماعی از اکتبر 2019 از طریق ژانویه 2020 — 71 میلیون — همانطور که نیویورک تایمز و واشنگتن پست در ترکیب با 44 میلیون و 27 میلیون ترتيب با توجه به Shareablee.

در حالی که برخی از مطالب است که بسته بندی شده را به نشان می دهد برای جدید شبکه Localish نیز همچنان وجود دارد که آیا آن را در حال حاضر با محتوای محلی تولید شده برای ایستگاه وب سایت, نرم افزار و خبری و.

“ما در حال multiplatform مارک های” مک ماهون گفت. “آن است که همیشه از طریق این لنز در نظر بگیرید که ما چگونه می توانیم این مطلب را به زندگی و استفاده از آن برای ارتباط با مخاطبان و تبلیغ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر