ABC Linsey دیویس به میزبان RTDNF جوایز


David Muir گرفتن جایزه Zeidenberg

ABC خبرنگار Linsey دیویس میزبان این هفته رادیو و تلویزیون دیجیتال, اخبار پایه و اساس متمم اول قانون اساسی جوایز شام 5 مارس در مارکی ماریوت هتل در واشنگتن است.

در میان جوایز که دست از این لعن Zeidenberg متمم اول جایزه که به ABC اخبار جهان لنگر David Muir. Zeidenberg است اواخر خبرنگار ارشد برای B&C.

دیویس که همچنین یک میزبان برای چند, اخبار,‘ زنان جشن, گزارش اخبار جهان, Good Morning America, 20/20 و Nightlineو همچنین در خدمت به عنوان یک لنگر برای “Prime” در ABC اخبار زنده, شبکه پخش آنلاين کانال.

مرتبط با: ABC, ESPN, Fox مجریان به میزبان تعجب زنان جشن

در علاوه بر این به Muir دیگر برندگان عبارتند از:


60 دقیقه
است که متمم اول جایزه می رود که به “یک فرد برجسته و یا سازمان است که قهرمانان متمم اول قانون اساسی و آزادی مطبوعات.”

سابق ان بی سی نیوز رئیس جمهور و وابسته به NBC news feed خالق باب هورنر است که گرفتن متمم اول خدمات جایزه “حرفه ای در محلی و یا شبکه های خبری که کار در, هوا, مدیریت تا حد زیادی در پشت صحنه ظرفیت.”

باربارا Maushard از Hearst Television است که گرفتن متمم اول قانون اساسی رهبری جایزه “یک کسب و کار دولتی و یا دیگر رهبر که ساخته شده است سهم قابل توجهی به حفاظت از متمم اول قانون اساسی و آزادی مطبوعات است.”

لری مونته نگرو از Telemundo که دریافت متمم اول قانون اساسی وضوح جایزه که “به رسمیت می شناسد یک روزنامه نگار و یا گروهی از روزنامه نگاران که به طول فوق العاده به ارائه معنا و بافت پیچیده به اخبار و یا مسائل عمومی اهمیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>