ABC متعلق به ایستگاه های راه اندازی کسب و کار محلی تقویت کننده کمپین

ABC متعلق به ایستگاه های تلویزیونی راه اندازی یک کمپین برای افزایش کسب و کارهای محلی در بازارهای خود را ضربه سخت COVID-19.

این #BeLocalish کمپین یک فراخوان برای کمک به نمایش گذاشتن کسانی که کسب و کار و پیشنهاد راه جامعه می توانند از آنها حمایت کنند.

مرتبط با: خاکستری ایستگاه های راه اندازی دایرکتوری رایگان برای کسب و کارهای محلی

“ما بی سابقه ای مواجه بار و در حال حاضر بیش از همیشه نقش ما به عنوان یک سازمان خبری در حال گسترش است فراتر از ارائه اطلاعات مهم را نیز در خدمت به عنوان یک منبع به جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار” گفت: Jennifer Mitchell, SVP توسعه محتوا برای ایستگاه.

وجود دارد برخی از حفظ خود در این طرح پس از کسب و کارهای محلی نیز یک بخش کلیدی آگهی پایه رسانههای نیاز خود را زنده به عنوان اگر آنها در حال رشد در این پست COVID-19 مستند جهان است.

این multiplatform آغاز مبارزات انتخاباتی با PSA و همچنین راه اندازی صفحات وب در سراسر ABC هشت متعلق به ایستگاه.

صفحات وب ارائه راهنمایی در مورد چگونگی ادامه به سرپرستی کسب و کارهای محلی در یک پناهگاه در محل اجتماعی فاصله واقعیت است. کسانی که شامل خرید هدیه, کارت, پشتیبانی GoFundMe و کمپین Kickstarter برای کسب و کارهای کوچک ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>