بازیگر تام گاف و سن خوزه در شهر چراغ تئاتر شرکت مواجه ترسناک جدید عادی در آغاز سال جدید “فرفره” کار قانون, AB-5 رفت به اثر.

برای تولید این شرکت از “مرحله بوسه” گاف و دیگر بازیگران و خدمه در اصل مجموعه ای شد برای به دست آوردن حق الزحمه به عنوان پیمانکاران مستقل همان راه بسیاری از کسانی که کار شغل موقت برای کوچکتر غیر انتفاعی هنر شرکت های طولانی جبران شده است.

سن خوزه کالیفرنیا – 30 ژانویه: منظره طراح ران Gasparinetti راست و بازیگر تام گاف مرکز بحث قبل از نشان می دهد در شهر چراغ تئاتر در سن خوزه, کالیفرنیا در روز پنج شنبه, ژان. 30, سال 2020 است. (رندی Vazquez / اخبار منطقه خلیج گروهی)

اما AB-5 دیکته شده که از جمله آزاد ترتیبات دیگر نمی تواند کار را برای روشنایی های شهر — و یا برای بسیاری از دیگر سازمان های غیر انتفاعی و تئاتر و رقص و یا موسیقی گروه در کالیفرنیا است. تحت AB-5, “صحنه بوسه” بازیگران و خدمه یا تا به حال با هر توان استخدام به عنوان کارکنان ساعتی که چراغ های شهر نمی تواند استطاعت و یا نشان می دهد به عنوان داوطلب.

“به فرانک نیاز به تغییر هر کسی که شرکت ما را نشان می دهد به کارمند ما می خواهم به مطمئن شوید که گفت: شهرستان, چراغ, مدیر هنری, لیزا Mallette. این شرکت می گوید مطابق با AB-5 خواهد پیاده روی شهرستان, چراغ,’ هزینه های سالانه برای بازیگران و خدمه از 50.000 دلار به $500,000.

چراغ شهرستان در حال تجربه دست اول چگونه AB-5 را آغاز کرده است به upend راه غیر انتفاعی هنر گروه انجام کسب و کار در کالیفرنیا به عنوان بخشی از دولت $273.5 میلیارد خلاق اقتصاد است. بسیاری از ترس است که این قانون نیروی کوچکتر هنر شرکت ها به کاهش در عملکرد و یا ناپدید می شوند در دسترس نباشد. این امر نه تنها کمتر معنی اجرای برنامه های موسیقی و دوستداران تئاتر به دوست داشتن اما کاهش زمین آموزش برای هنرمندان در حال ظهور.

AB-5 مدون یک 2018 کالیفرنیا حکم دادگاه عالی که طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که کالیفرنیا را به میلیون ها نفر از پیمانکاران مستقل می تواند لذت بردن از مزایای, حداقل دستمزد, قوانین, کارگر جبران خسارت بیمه بیکاری و تامین اجتماعی. علاوه بر این, به, بازیگران, رقصندگان و نوازندگان قانون نیز تاثیر می گذارد, Lyft و رانندگان كانون زبان, مترجمین بدون مجوز ناخن تکنسین ها و روزنامه نگاران مستقل.

گاف Mallette و دیگران حمایت از قصد AB-5. مراقبت از آنها که هنرمندان دریافت عادلانه پرداخت و مزایای. اما آنها ناامیدی در راه قانون نورد بدون مهلت است که گسترش آن به انواع خاصی از مشاغل که مناسب نیست به ساعتی دستمزد پارادایم و بیل زبان مبهم است. مثلا آن را تعریف نمی کند آنچه در آن به معنی یک “هنرمند خوب” یک دسته که دریافت کرده است یکی از این قانون معافیت.

بالاتر از همه آنها سوال که آیا قانونگذاران فکر طریق تمام انشعابات آن.

“این زمین سوخته راه آن بوده است اجرا نمی کشد را به حساب تمام انواع مختلف از مردم را تحت تاثیر قرار” گفت: گاف. “به عنوان یک هنرمند مستقل آن نگران کننده است. آن را به کاهش فرصت ها برای ما به عنوان هنرمندان و منجر به یک فرهنگی دره مرگ.”

در پایان, شهرستان, چراغ ساخته شده برخی از کارکنان و پیمانکاران در بر داشت یک راه حل برای گاف و دیگران که ممکن است به تصویب رسید با هنرهای دیگر گروه ها. تئاتر شرکت درمان آنها را به عنوان داوطلب دریافت خواهید کرد که هر روزی کمک هزینه برای وعده های غذایی.

“ما در برابر AB-5” گفت: Julie بیکر مدیر اجرایی کالیفرنیا برای هنر یک گروه مدافع در ساکرامنتو. “اما سوال این است که چگونه آن را در یک کار بزرگ و پیچیده هنر اکوسیستم. شما فقط نمی تواند نقشه از تمام استخدام حالات ما خودمان را پیدا کنید در.”

برای مثال آیا خوانندگان یا بازیگران انجام یک شب در جشن و سرور و یا برای یک صحنه خواندن نیاز به توان کارکنان? “است که ذهن ترا درهم میشکنند به فکر می کنم شما می خواهم که یک شب کارمند گفت:” دبی Chinn رئیس تئاتر منطقه خلیج و مدیر اجرایی مبتنی بر سان Francisco Opera Parallèle که تحمل 30 درصد افزایش در AB-5-هزینه های مربوط به آن ممکن است تولید “هاروی میلک.”

سن خوزه کالیفرنیا – 30 ژانویه: منظره طراح ران Gasparinetti, چپ, و, بازیگر, تام, گاف, حق صحبت کردن با هر یک از دیگر قبل از نشان می دهد در شهر چراغ تئاتر در سن خوزه, کالیفرنیا در روز پنج شنبه, ژان. 30, سال 2020 است. (رندی Vazquez / اخبار منطقه خلیج گروهی)

این لایحه نویسنده Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو) گفت: او را درک هنرمندان نگرانی و در حال کار بر روی یک لایحه جدید, AB-سال 1850 به روشن شدن چگونه صنایع مختلف باید اجرای این قانون است. اما Gonzalez باقی می ماند متعهد به این ایده است که پیمانکاران مستقل از جمله هنرمندان شایسته دریافت غرامت عادلانه و مزایای.

“ما نمی خواهیم به نگه داشتن به ایده هنرمند گرسنه,” او گفت:. با Assemblywoman کریستی اسمیت (D-سانتا کلاریتا), Gonzalez خواسته است برای 20 میلیون دلار اختصاص داده شده بود در 2020-21 بودجه برای کمک به “بودجه” غیر انتفاعی هنر گروه مطابق با AB-5.

بازیگران سهام است که در میان اتحادیه های کارگری که حمایت AB-5; اعضای آن در حال حاضر دریافت حمایت های آن را تشریح. “تئاتر خطرناک است” گفت: Brandon لورنز اتحادیه ملی مدیر ارتباطات و سیاست های عمومی. “رقصندگان به تازگی ترین نام طاقت فرسا کار در کشور است. که یکی از دلایل که چرا هر کسی که با این نسخهها کار در تئاتر باید دسترسی به حمایت های مانند جبران خسارت کارگران و بیمه بیکاری.”

AB-5 تحت تاثیر قرار همه هنر گروه اما شمار یک چالش بزرگتر به شرکت های کوچکتر است که تکیه بر غیر اتحادیه نوازندگان و تولید خدمه که آنها می توانید استطاعت. گردشگاه عمومی مبتنی بر جزیره شهرستان اپرا در آن یافت نمی توانیم مطابق با AB-5 به تعویق افتاد و خود را در ماه مارس تولید یک تصمیم که فرستاده راهپیمایی در سراسر منطقه خلیج هنر جهان است.

“ما در حال کار به بهترین توانایی ما در AB-5 انطباق برای آینده ما اوت نشان می دهد ‘Scalia/Ginsburg’ در Vrybalko مرکز در ولنوت کریک گفت:” سیلویا Amorino, مدیر اجرایی, در کنکورد-بر اساس انفرادی در اپرا. او و هیئت مدیره تا به حال به سرعت پیدا کردن $10,000 به موسسه حقوق و دستمزد و برای پوشش بیمه کارگر را comp هزینه های وکیل و هزینه های دیگر. “این مشکلات برای سازمان های غیر انتفاعی مانند ما به آمده تا با سرعت و بدون مهلت,” او گفت:.

در ضمن مستقل هنرمندان گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای توصیف از دست دادن کار از کارفرمایان که آنها می گویند می توانید دیگر استطاعت به استخدام آنها را حتی برای کوتاه مدت گیگابایت است. برخی از تعجب که آیا آنها می توانید استطاعت به ماندن در منطقه خلیج است.

“این در حال حاضر بسیار دشوار است برای هنرمندان مستقل به زندگی را در منطقه خلیج” گفت: سوزی میڈک مدیر عامل برکلی مجموعه تئاتر که به استخدام هر دو سهام اعضا و غیر اتحادیه هنرمندان برای آن را نشان می دهد. “اگر این بدان معناست که آنها نمی توانند کار کنند به همان اندازه آنها ممکن است بپرسید که “چرا اقامت در کالیفرنیا’ زمانی که شما می توانید به یک حرکت بسیار کمتر گران جامعه که در آن این محدودیت وجود ندارد.”

میڈک همچنین نگران است که منطقه خلیج طولانی-پر رونق هنر جامعه می تواند گود اگر شرکت های لغو نشان می دهد محدود کردن فصول و یا جلوگیری از جدید و تجربی کار می کند.

“بسیاری از ما احساس می کنید که این در نتیجه خلاق تخلیه در منطقه خلیج و در کالیفرنیا” میڈک گفت.

کالیفرنیا برای هنر’ بیکر گفت: این پیشنهاد یک بار بودجه خواهد بود “کمک فوق العاده ای.” آن را ماه به مجلس برای تصویب بودجه و کمک های مالی برنامه اجرا شود. او گفت: هنر گروه از عواملی هستند که در حال حاضر به همین دلیل است که بودجه اضطراری نیاز به در دسترس ساخته شده.

“ما دریافت گزارش روزانه سازمان کاهش برنامه نویسی و یا بسته شدن درهای خود را به عنوان آنها در دسترس نباشد لازم نیست که بودجه در دسترس در انطباق با AB-5,” بیکر گفت.

در میان AB-5 خرید اینترنتی, طرفداران امید که بیشتر گروه نمی خواهد که برای به تعویق انداختن یا لغو بیشتر محصولات — شرایط است که می تواند به تضعیف اعتماد به نفس در داخل شرکت و در میان اهداکنندگان و فصل-بلیط خریداران. “این واقعا سخت است که به سطح شیب دار به عقب و انجام یک نمایش پس از شما لغو” تئاتر منطقه خلیج را Chinn گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de