یک YouTuber در موزامبیک ربوده شد پس از افشاگری یک ‘پیامبر’

Screengrab از صفحه یوتیوب “Beleza اونا پسوآ.” ساخته شده توسط نویسنده

این Mozambican YouTuber Arsénio Amós ربوده شده در فوریه 5 ظاهرا در اقدامی تلافی جویانه برای یکی از فیلم های خود را. او منتشر شد و روز بعد از طریق کمک از پلیس.

شناخته شده حاضر به عنوان “Beleza اونا پسوآ”, Arsénio شناخته شده است طنز آمیز بحث در مورد مسائل مختلف در کانالبا تاکید بر زندگی اجتماعی و سیاسی در موزامبیک. کانال “Arte & Vida” (هنر و زندگی) دارای بیش از 80 هزار مشترک ساخت آن را یکی از کشور محبوب ترین صفحات یوتیوب.

در سال های اخیر فیلم Arsénio اظهار نظر در مورد چگونه Mozambican خود اعلام کرد “پیامبران” جمع آوری ثروت با دروغ گفتن در مورد تعالیم دین است. یکی از آنها با تمرکز بر بی نظمی در فعالیت های مذهبی از جو ویلیامز Mozambican “پیامبر” که امروز مشکوک است از درگیر شدن در YouTuber این آدم ربایی است.

در 6 فوریه پس از ربودن Arsenio های صوتی منسوب به ویلیامز که در آن او می سازد تهدید به جوان YouTuber به اشتراک گذاشته شده در سراسر شبکه های اجتماعی.

در یکی دیگر از فیلم های YouTuber برجسته این واقعیت است که برخی از “پیامبران” نیست مانند کانال رویکرد است که او دریافت کرده بود تهدید به مرگ.

Screengrab روزنامه Notícias, 7 فوریه

در روزهای بعد عکس ها شروع به گردش نشان Arsénio Amós در دستبند در ماپوتو ایستگاه پلیس. در این عکس جو ویلیامز می تواند دیده می شود صحبت کردن به یک افسر پلیس است.

در 7 فوریه, بزرگترین کشور, روزنامه, Notícias گزارش داد که “پیامبر” دستگیر شده بود توسط پلیس اقدام به آدم ربایی است. پلیس گفت: آنها در حال حاضر پس از “پیامبر” حرکات و هشدار داده شده بود توسط نامعلومی منابع که “پیامبر” بود و با اسیر YouTuber در یک ماشین.

در زمان انتشار ویلیامز در بازداشت پلیس. او نخست گمان برای اینکه پشت این آدم ربایی و نیز بررسی شود به صورت غیر قانونی انباشت ثروت و فساد..

این پدیده از “پیامبران” است و نه منحصر به فرد به موزامبیک پس از آن نیز گزارش داد در چند آفریقایی کشورها. آنها وعده درمان برای بیماری ها و رستاخیز پس از مرگ و معمولا مربوط به کلیساها که ریشه آن ناشناخته است.

عکس هایی که منتشر شده به زودی پس از این حادثه نشان داد YouTuber با بسته دهان او را با نوار چسب به آن Zarito Mutana یک Facebook کاربر واکنش نشان داد:

Muito triste que fizeram com o Blogueiro “Beleza اونا پسوآ” recebi muitas fotos que nao dignifican [sic] a nossa polícia, aquilo se parece ser um rapto que uma detenção espero estar errado porém, acho que tango health-se de uma vingança do جو ویلیام contra o jovem.

Alguém deve parar esse mostro, alguém deve parar د chamar استه mostro nas تلویزیون alguém deve dizer basta ao جو ویلیام…

بسیار غمگین آنچه که به این وبلاگ نویس “Beleza اونا پسوآ”…من امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من فکر می کنم آن است که جو ویلیام انتقام در برابر مرد جوان.

کسی باید متوقف کردن این هیولا کسی باید جلوگیری از تماس این هیولا در تلویزیون کسی فقط باید بگویم جو ویلیامز “به اندازه کافی”…

سیاستمدار و تلویزیون مفسر دمینگس Gundana انتقاد راه YouTuber بازداشت شد.

نن ALGEMEM یک LIBERDADE DE EXPRESSÃO!

Bom dia meus amigos e amigos de meus amigos, espero que esteja tudo bem com cada um de vocês, onde estiverem.

Estou postando به عنوان تصورات, abaixo desta با escrita com profunda indignação, apesar de نن منوده todos os detalhes دوس contornos que levaram ao تل Profeta یک sair essência da انجام ser homem de Deus para o mundano.

Mas porque به عنوان تصورات já rodam o mundo, torna dificil, ficar indiferente. Já se previa que o jovem تل Profeta, disso não é mas pelo حداقل se sabe que ele conhece یک palavra de Deus e se isso برای verdade, então se esqueceu انجام dito “PERDOAI یک QUEM VOS TEM OFENDIDO, PARA QUE O VOSSO PAI DO CEU, POSSA PERDOAR به عنوان VOSSAS OFENSAS” ou یک outra “AQUELE QUE NUNCA PECOU, ATIRE A PRIMEIRA PEDRA”.

تصور se o Nyusi, Guebuza, Chisaano, Dhlakama ou Ossufo, saissem por ai یک processar ou mandar prender que todos os lhes فالم cada coisa به عنوان cadeias ja nao tinham espaços .

تصور se os Bispos دا جهانی fossem assim, saindo por ai یک processar cada pessoa que os fala کنترا ou کنترا suas acções e de suas Igrejas.

استه تل د Profeta, vai calar a boca de todos nesta pátria? Mas ele é o primeiro que chama سیستم عامل irmaos د futxeka د pobres, e faz ویدئوها estupendos.

Libertem o jovem Beleza اونا پسوآ e deixem ele fazer o seu trabalho de informar.

Viva یک liberdade e abaixo ignorância.

خداوند برکت دهد

نمی غل آزادی بیان

تصور کنید اگر جهانی اسقف بودند که رفتن در اطراف تحت پیگرد هر کسی که صحبت می کند در برابر آنها و یا در برابر اعمال خود و کسانی که از کلیساها.

این به اصطلاح قرآن از آنان به بسته همه در این کشور ؟ اما او اولین کسی است که تماس های خود را با برادران futxeka مردم فقیر و شگفت انگیز فیلم ها.

انتشار جوان Beleza اونا پسوآ و به او اجازه انجام این کار خود را از اطلاع رسانی [مردم].

زنده باد آزادی و با جهل.

مشابه نظر ساخته شده توسط روزنامه نگار و مورخ اقلیدس فلاویو:

ÁPICE انجام ANADMISSIVEL

Penso que o Profeta joel ویلیامز, já esta یک exagerar. Nestas تصورات podemos ver o Blogueiro دا BELEZA اونا پسوآ submetido یک situações د tortura antes de chegar nas autoridades de Justiça, supostamente porque o Blogueiro, terá manchado یک HONRA E BOM NOME do nosso Profeta.

Isto نن podemos admitir. Que se faça algo. É preciso compreender que Da Beleza não é assassino, é um profissional “Honesto”. Isto não. Repito: não.

راس امری غیرقابل قبول

من فکر می کنم پیامبر Joel ویلیامز است که در حال حاضر اغراق. در این تصاویر ما می توانیم, وبلاگ نویس, BELEZA اونا پسوآ در معرض شکنجه قبل از رسیدن به مقامات دادگستری ظاهرا به این دلیل که وبلاگ نویس است رنگ آمیزی افتخار و نام نیک از ما كرد.

ما نمی توانیم اجازه می دهد این. چیزی است که باید انجام شود. شما باید درک کنند که دا Beleza است که قاتل نیست او را “صادق” حرفه ای. نه این. تکرار می کنم هیچ.

خیلی شده این باورند بیش از منشاء ویلیامز ثروتکه هنوز ناشناخته است.

دیگران پیشنهاد کرده اند که این آدم ربایی اتفاق افتاده است در قصاص نیست برای انتقادات ساخته شده توسط YouTuber اما برای عدم تحقق قرار است قرارداد بین “اسلام” و Arsenio برای YouTuber به صحبت می کنند به خوبی از او را در کانال خود اگر چه این تنها حدس و گمان است. این احتمال مطرح شد نگار Virgílio Conjo:

Contractar serviços د acessória د imagem é طبیعی است. Mas, tal deve ser feito dentro de um contracto com به عنوان cláusulas bem definidas: objectivo comunicacional هدف formatos e por aí.

سیستم عامل blogueiros, apresentadores د Rádio e televisão estão یک prestar um mau serviço de acessória به عنوان figuras públicas اونا benefício دس soupinhas. O que eles نن sabiam é que um dia o feitiço vira contra o feiticeiro.

Eles, durante muito سرعت ajudaram JW یک sair دس merdinhas nem!… e não tardou, não تندو mais espaço para tanta merda JW atacou سیستم عامل próprios blogueiros…

قرارداد خدمات برای بهبود تصویر طبیعی است. اما این باید انجام شود در یک قرارداد با تعریف بند: ارتباط, هدف, هدف, فرمت, و غیره.

وبلاگ نویسان و رادیو و تلویزیون و مجریان در حال ارائه خدمات ضعیف به چهره های عمومی برای بهره مندی از کمک های مالی. چیزی که آنها نمی دانند این است که یک روز املا نوبت در برابر جادوگر.

آنها برای مدت زمان طولانی کمک JW به خارج از گه… و بدون تاخیر نداشتن اتاق برای خیلی گه JW حمله به وبلاگ نویسان خود…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>