یک زن تخم مرغ را انتخاب کنید خوش شانس اسپرم در آخرین لحظات از بارداری, مطالعه می یابد

توسط Sandee LaMotte | ایسنا

“کش رفتن به سمت راست. کش رفتن به سمت چپ.” در یک تکاملی سطح انگشت تلنگر از انتخاب در انسان جفت گیری بازی است که اغلب تحت تاثیر ناخودآگاه ورودی از ما بیشتر غرایز اولیه.

در زنان, برای مثال, هورمون های حاضر در تخمک گذاری می توانید درایو یک زن به انتخاب خود راضی و اعتماد به نفس مرد با اندکی کلش و بیشتر ویژگی های مردانه. مردان خر خر کردن می تواند یک تخمک گذاری زن فقط بو او تی شرت, در حالی که به نظر می رسد زنان ترجیح می دهند بوی یک مرد با بی شباهت ژن است که می تواند به فرزندان خود یک افزایش تا نردبان تکاملی.

جذاب مطالعه جدید نشان می دهد آن دسته از مواد شیمیایی مبتنی بر ترجیحات ادامه حتی پس از رابطه جنسی. انسان تخم مرغ ظاهر می شود به “انتخاب” که نطفه تبدیل خواهد شد به برنده خوش شانس در تصور یک کودک است.

“انسان تخم انتشار مواد شیمیایی به نام chemoattractants که ترک یک نوع از مواد شیمیایی دنباله خرده نان که اسپرم استفاده کنید برای پیدا کردن تخم مرغ بارور نشده” گفت: مطالعه نویسنده جان Fitzpatrick, دستیار استاد در بخش جانورشناسی در دانشگاه استکهلم در سوئد.

“آنچه ما نمی دانیم که تا زمانی که این مطالعه این است که کسانی که شیمیایی پودرهای سوخاری عمل متفاوت در اسپرم از مردان در اثر انتخاب کدام است موفق” Fitzpatrick اضافه شده است.

“آنچه در این پیشنهاد این است که این مایعات در حال دادن زنان یک فرصت فوق العاده طولانی بعد از او برداشت شریک زندگی خود را — به تعصب تعداد اسپرم است که در حال رفتن به آینده نسبت به تخم مرغ است.”

و در اینجا فوق العاده ای پیدا کردن: یک زن تخم مرغ نمی کند و همیشه با او موافق انتخاب شریک زندگی.

“ما انتظار می رود برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس از شریک اثر اما در نیمی از موارد تخم مرغ شد جذب بیشتر از تصادفی مرد” فیتزپاتریک گفت. “محتمل ترین توضیح این است که این سیگنال های شیمیایی اجازه می دهد تا زنان برای انتخاب مردان که بیشتر ژنتیکی سازگار است.”

شکار برای متنوع ژن

چه چیزی باعث می شود یک شریک ژنتیکی سازگار است ؟ یکی از عوامل رانندگی که برای فیتزپاتریک گفت: مجموعه ای از ژن به نام “عمده مجتمع بافتی یا MHC ،

“در واقع آنچه که این ژن ها در مورد مبارزه با عفونت مبارزه با بیماری ها و کمک به سیستم ایمنی بدن ما واقعا خوب,” او گفت:. “متنوع تر کسانی که ژن های بیشتر و متنوع هستند و انواع عفونت ها مبارزه می کنند. و اگر شریک زندگی خود را کمی متفاوت ترکیبی از این ژن از شما و سپس شما در حال رفتن برای تولید فرزندان است که می تواند در مبارزه با حتی یک آرایه گسترده تر از عوامل بیماری زا و بیماری است.”

و چون پستانداران از جمله انسان در حال برنامه ریزی برای به فرزندان ما بهترین شانس را برای بقا در بدن ما را توسعه داده اند که انواع و اقسام روش ها برای پاداش از قوی ترین و متنوع و سازگار با همسر ممکن است. حتی دستگاه تناسلی زن است که البته مانع طراحی شده به علف هرز ضعیف تر و کمتر قابل قبول داوران فدراسيون فوتبال شد.

دستگاه تناسلی مایعات برای مثال جریان رو به پایین در نتیجه وادار کردن اسپرم به شنا بالادست بسیار شبیه ماهی قزل آلا باید انجام دهید زمانی که آنها تخم ریزی کردن. در همان زمان فیتزجرالد گفت: این ماده سیستم ایمنی بدن views اسپرم به عنوان یک مهاجم خارجی حمله به کسانی که شناگران به عنوان اگر آنها میکروب ها. پس از گذشته مانع از دهانه رحم را انقباضات عضلانی, اسپرم پس از آن باید انتخاب کنید و شنا کردن یکی از دو لوله فالوپ — هنوز تخم مرغ تنها سفر کردن یکی از ترک “کوچهای که آنها می توانند به پایین که در آن هیچ نتیجه نهایی.”

سفر بسیار دشوار است که از ده ها میلیون اسپرم یک مرد ممکن است سپرده “بهترین برآورد ما این است که تنها در حدود 250 تعداد اسپرم به سایت از لقاح که در آن تخم مرغ است که” فیتزجرالد گفت.

“در بالای همه که تنها حدود 10 درصد از 250 اسپرم قادر به بارور در هر زمان داده شده — آنها مرتب کردن بر اساس از چشمک زدن روشن و خاموش در ظرفیت خود را برای بارور کردن تخم مرغ,” او اضافه شده است.”به طوری که 250, آن را بیشتر شبیه به 20 یا 30 سلول است که در واقع می تواند بارور کردن تخم مرغ در هر زمان های مختلف.”

در نهایت تخم مرغ می تواند تحت تاثیر قرار دهد که اسپرم برنده مسابقه با مواد شیمیایی منتشر شده در مایع فولیکولی که در اطراف تخم مرغ. که بخشی از آن حاوی مواد شیمیایی پودرهای سوخاری و تخم مرغ استفاده کنید برای جذب و راهنمای اسپرم به هدف خود است.

“و آن را تنها در دو سانتی متر بین اسپرم و تخم مرغ است که این سیگنال های شیمیایی ماده پس از آن مرحله نهایی این سفر طولانی که در آن زنان ادامه وجین کردن کمتر قابل قبول اسپرم,” فیتزجرالد گفت.

در این مرحله او افزود: “ما در حال صحبت کردن در برخی از اعداد حقیقی است که می تواند تاثیر مهمی در باروری است.”

یک لوله آزمایش مطالعه

مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در مجله مجموعه مقالات انجمن سلطنتی مورد استفاده در سمت چپ بیش از مايع فوليکولی و 16 نمونه از زوج های تحت کمک باروری درمان در بیمارستان سنت مری در منچستر, انگلستان.

آزمایشات انجام شده بر روی مایعات و اسپرم از دو زوج در یک زمان افشای اسپرم از هر مرد به مایع فولیکولی از شریک زندگی خود و غیر شریک در موارد متعدد. اسپرم تا به حال به شنا در طول یک microcapillary لوله در سراسر پتری دیش; تعداد کسانی ساخته شده است که موفقیت سفر شد و پس از آن محسوب می شود.

این مطالعه کشف کرده اند که که تخم مرغ جذب بین 18 ٪ و 40 ٪ بیشتر از این ترجیح نر. چگونه ؟

اسپرم, آن را به عنوان معلوم است باید بوی گیرنده در سر خود را که در پاسخ به chemoattractants در تخم مرغ و مايع فوليکولی در نتیجه موثر چگونه با شور و نشاط اسپرم شنا می کند.

“تا زمانی که اسپرم به مایع فولیکولی آنها شروع به رفتن مستقیم و آنها شروع به تغییر راه آنها شنا” فیتزجرالد گفت. “بنابراین با توجه به قدرت که سیگنال شما می توانید پاسخ های متفاوتی در چگونه اسپرم در پاسخ به این زن سیگنال های شیمیایی را در درون خود فولیکولی زمینه است.”

اگر تخم مرغ می خواهد اسپرم به شنا در “خط سریع” پس به صحبت می کنند و آن را ارسال مواد شیمیایی به منظور تشویق آن است. اگر آن را نمی ممکن است ارسال مواد شیمیایی به سرعت اسپرم به سرعت.

“که واقعا خوب قیاس چرا که در برخی موارد زن و مايع فوليکولی در حال رفتن به یک اسپرم مرد انجام سریع جبهه خزیدن و پس از آن دیگر نر اسپرم انجام backstroke,” فیتزجرالد گفت.

“ایده این است که تخم مرغ در حال انتخاب است واقعا رمان در انسان باروری” گفت: ارشد نویسنده دانیل Brison علمی مدیر گروه طب تولید مثل در بیمارستان سنت لویی در انگلستان است که بخشی از دانشگاه منچستر NHS Foundation Trust.

“پژوهش در راه تخمک و اسپرم تعامل خواهد شد پیشرفت درمان های باروری و در نهایت ممکن است کمک به ما در درک برخی از در حال حاضر ‘نامشخص’ علل ناباروری در زوج” Brison در بیانیه ای گفت.

حدود یک سوم از تمام موارد بالینی ناباروری را غیر قابل توضیح علل فیتزجرالد, گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر که “ما می دانیم که تخم مرغ ها اعمال نوعی کنترل بر روی اسپرم, ما می توانید شروع به دنبال در آن و شروع به محدود کردن که 30 درصد از موارد علت ناشناخته.”

“ما برای مدت طولانی شناخته شده است که یک یا بیشتر قطعات از مایع فولیکولی ممکن است مهم در کمک به اسپرم پیدا کردن تخم مرغ اما به دانش من این اولین بار است که هر کسی پیشنهاد کرده است که ممکن است وجود دارد برخی از اسپرم و مايع فوليکولی ترکیبات هستند که بهتر از دیگران است. که جذاب گفت:” آلن پیسی استاد فرعي در دانشگاه شفیلد در انگلستان بود که درگیر در مطالعه است.

زوج هایی که در حال حاضر دچار ناباروری, اما, نباید نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها اسپرم و مایع فولیکولی سازگاری مشکلات او اضافه شده است.

“در حالی که نتایج حاصل از این مطالعه بسیار جالب و آزمایش ظرافت انجام شود و من مطمئن نیستم که آیا آنها در حال حاضر هر گونه ارتباط بالینی برای هر کسی که نگران باروری خود را و یا تحت IVF [لقاح],” پیسی گفت. “اما آنها ممکن است به خوبی به محققان یک دسته بهتر در انسان چگونه اسپرم و تخم مرغ دیدار و به همین دلیل است که گاهی اوقات آن را اشتباه می رود.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>