روز ولنتاین کوکی که ذوب قلب برای نیم قرن

ادی Klebacha و خانواده اش شده اند به مناسبت تعطیلات جشن عشق و عشق در پایین کلید راه برای بیش از 50 سال — توسط کوکی ها پخت.

نه فقط هر کوکی ذهن شما. اما یکی که دستور بود و با دقت برش از روزنامه که Shaler مادر سه خودش بود فقط یک فرزند و سپس دست را بیش از نسل.

چه چیزی باعث قطع جریان کوکی ها بسیار ویژه Klebacha گفت این است که آنها نه شیرین شکر کوکی همه انتظار. به جای این قلب مینیاتوری ساخته شده با روش ساده و بدون مزخرف بلغور جو دوسر خمیر bakes که به یک ترد-بیسکویت ترد.

“این فقط سلیقه خوب و با بلغور جو دوسر, من فکر می کنم آن را کمی بیشتر مغذی,” او گفت:.

یک کوکی که برای شما خوب است که دقیقا همان چیزی است که Quaker Oats Co. در نظر گرفته شده که در آن خود را معرفی کرد اولین بار در یک سری از دستور العمل های کوکی در حبوبات بسته بندی در سال 1908. افتتاحیه جو کیک دستور تا به حال فقط سه مواد لازم: نیم کیلو کره سه فنجان جو و دو تخم مرغ برای اتصال همه چیز را با هم.

در سال 1935 شرکت گسترش ارائه خود را با یک شیرین, یخچال, سبک کوکی آن را به نام ترد بلغور جو دوسر کوکی ها در Quaker Oats بسته است.

دستور Klebacha آموخته را با مادرش هنگامی که او در حال رشد بود تا در ویلکینسبورگ و زمان با او هنگامی که او ازدواج کرده, تاریخ, حداقل تا سال 1958. که سال برتا Paolina قطع آن را از پیتسبورگ مطبوعات در یکشنبه, فوریه. 2 و جمع آن را به مانیل پوشه فایل برای امن نگه داشتن.

او تصویب این دستور العمل بر روی او دختر بزرگتر هنگامی که او ازدواج کردم که به نوبه خود در حال حاضر bakes کوکی با دو دختر.

بلغور جو دوسر رفتار چنین بخش عظیمی از خانواده ولنتاین غذا سنت است که هر کس شروع به فکر کردن در مورد کوکی ها در هفته پیش رو در ماه ژانویه است. و حتی نمی فکر می کنم در مورد استفاده از این دستور در کریسمس.

“من فکر نمی کنم ما تا کنون ساخته شده آنها را برای هر تعطیلات,” او گفت:.

در حالی که دستور قطع نمی یک نویسنده آن را به نظر می رسد در همان صفحه به عنوان تبلیغات برای بزرگ غربی حبوبات Co.’s, مادر جو که لرزنده به دست آورد و در سال 1911. پس از آگهی منادی جو “به عنوان یک نوع جدید از صبحانه و به موقع دستور العمل جدید” آن را احتمالا امن به فرض مواد غذایی شرکت ارائه آن را به مطبوعات مواد غذایی ویرایشگر ژوزفین گیبسون به عنوان یک راه برای افزایش فروش است. (و یا آنچه ما امروز تماس بگیرید “advertorial.”)

یا شاید آن را فقط که سرد کوکی ها — مورد علاقه متولدین زیرا آنها هیچ و بی معنی — زوج خیلی خوبی با کاغذ, دیگر, روز ولنتاین, تبلیغات, از جمله یکی برای نایلون تقویت شده بود شورت پاچه در یک الگوی قلب “که برای ولنتاین مرد” ارزش صرف 89 سنت ،

همراهی با سنت Klebacha هنوز هم با استفاده از ارزشمند به شکل قلب فلزی برش کوکی با سبز رسیدگی و تنوری لبه که مادر استفاده می شود برای سال های بسیاری از. او نوه در ضمن به ارث برده اند ابرنس که مادر با دست ساخته شده از تکه های از مواد به تصویر می کشد گل و کلاه کابوی-پوشیدن شخصیت کارتونی قرعه کشی سریع McGraw.

“من مشتاقانه منتظر آن هر سال چون من عاشق طعم کوکی,” او گفت:.

چه مقدار ؟

“من می تواند نشستن و خوردن کل سینی,” او گفت:.

‘MY VALENTINE’ کوکی ها بلغور جو دوسر

دستور اصلی منتشر شده در پیتسبورگ مطبوعات در فوریه. 2 سال 1958 به غرفه به مادر جو برای اضافه کردن “پروتئین, تغذیه و nutlike طعم” به کوکی ها.

من سرد برخی از کوکی ها با یک براق وانیل لعاب و تزئین شده با دیگران به شکل قلب sprinkles در و رنگی شکر. اما آنها بسیار لذیذ به طور کامل برهنه. آنها یک ضربه در یک دفتر غذای مختصر.

2½ فنجان آرد همه منظوره

1 قاشق چای خوری بکینگ پودر

½ قاشق چای خوری نمک

¾ فنجان (12 قاشق غذاخوری) کره یا مارگارین نرم شده

¾ فنجان شکر

2 قاشق غذا خوری شیر

1 تخم مرغ

1 قاشق چای خوری وانیل

1 فنجان سریع یا جو قدیمی, نپخته

پیش گرم کردن فر را به 350. الک کردن آرد و بکینگ پودر و نمک را در یک کاسه و ماهوت پاک کن زدن به ترکیب. در کاسه جداگانه, کرم هم کره نرم شده را با شکر. اضافه کردن شیر و تخم مرغ و وانیل و هم بزنید تا ترکیب. اضافه کردن مخلوط آرد و ضرب و شتم تا زمانی که به خوبی مخلوط حدود 2 دقیقه است. (من با استفاده از مخلوط کن ایستاده مجهز به یک تخت دست و پا زدن.) در نورد جو هم بزنید. رول کردن خمیر را روی یک سطح به آرامی floured به ¼ اینچ ضخامت. برش به شکل قلب. پخت در روغن ورق کوکی برای 10 تا 12 دقیقه یا تا زمانی که فقط طلایی و یا کمی طولانی تر اگر شما مانند کوکی ترد. وقتی سرد, تزئین با رنگی شیرینی پزی’ قند شکر و تخم مرغ. باعث می شود در مورد 3½ ده کوکی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید