مجموعه ای از آمریکای لاتین و کارائیب ‘coronavirus آهنگ

تصویر از آهنگ “Cancion del کوروناویروس” در یوتیوب توسط “Los Tres Tristes Tigres” مکزیک گروه است.

در آمریکای لاتین و هنرمندان و متوقف نمی ایجاد موسیقی با وجود این همه گیر و پس از آن اجباری حبس اقدامات در محل تقریبا در هر کشور در منطقه است. موسیقی با اشاره به COVID-19 خاص به دست آورد بسیاری از کشش در اینترنت از مارس.

در اینجا نه آهنگ هایی که در آمریکای لاتین هنرمندان تولید کرده اند — از خانه های خود را در بخش های مختلف در چند ماه گذشته. بسیاری از آنها humoristic تن. برای مثال مکزیک هنرمندان معمولا لذت بردن از با استفاده از تاریکی و یا “سیاسی نادرست” طنز در هنر خود را به عنوان یک راه برای مقابله با اخبار منفی. همچنین برخی از این آهنگ ها منتشر شد قبل از این ویروس آمار قاره سخت است. آهنگ های دیگر اما در حال جدی تر در طبیعت و یا اعتراض اجتماعی پیام در خود شعر.

مکزیکی corrido

گروه Los Tres Tristes Tigres, یک گروه کمدی از مونتری, مکزیک منتشر شد چند آهنگ در زمان COVID-19. اول خود را یک “Canción del کروناویروس” (“Coronavirus آهنگ”) به 3.7 میلیون بازدید در یوتیوب صورت گرفته بود تا با پورتوریکو هنرمند اسم حیوان دست اموز بد در Instagram صفحه.

سه نفر که نام گروه الهام گرفته شده است و معروف زبان اسپانیایی تانگ چرخان ساخته شده است تا از جخوزس گالاردو (آکاردئون اپل و مرکس), Erick ایبررا (باس و کنترباس) و پدرو پالاسیوس (گیتار و خواننده). آنها فراموش شوی کمدی و طنز آمیز آهنگ ها به طور کلی بر اساس منطقه ای, مکزیکی, سبکهای موسیقی, مانند, محبوب, corrido.

لا “Canción del کوروناویروس” در مورد مراحل اولیه وحشت با توجه به همه گیر — زمانی که کلاس های مدرسه و کنسرت رو لغو شد و مردم با عجله به فروشگاه به انبار کردن مواد غذایی. “آنها بسته دیزنی لند و این موجب ترس من” آنها آواز خواندن در حالی که نه سانسور, مکزیکی, اسپانیایی فحش.

نیکاراگوئه گیتار

یکی از نیکاراگوئه مهم ترین خوانندگان لوئیس انریکه Mejía گودوی منتشر شده یک آهنگ در یوتیوب رسما تشویق مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش COVID-19.

Mejía, گاهی اوقات به نام “نغمه سرای سیار از انقلاب” شرکت فعال داشت و در اولین انقلاب سوسیالیستی و Sandinista دولت در نیکاراگوئه به طول انجامید که از سال 1979 تا 1990. آهنگ های خود را شناخته شده در آمریکای مرکزی برای خود اجتماعی و آگاهی سیاسی.

در “Quedate en Casa” (“در خانه ماندن”) او آواز می خواند در تن یک گیتار اسپانیایی, “ماندن در خانه نیست اصرار بسیار [در رفتن] فردا ما خواهد شد در نهایت قادر به آغوش یکدیگر.”

نیکاراگوئه در آمریکای مرکزی فقیرترین کشور انتقاد شده است برای در نظر گرفتن اقدامات سختگیرانه برای کاهش انتقال ویروس از طریق مدارس و مرزها باید باز مانده است به عنوان مثال رئیس جمهور و رئیس دانیل اورتگا شده است تا حد زیادی وجود ندارد و از حوزه عمومی.

دومینیکن dembow

Yofrangel 911 بود و احتمالا یکی از اولین هنرمندان آمریکایی به انتشار یک آهنگ در مورد COVID-19 فوریه 9. با 8,5 میلیون بازدید در یوتیوب “کرونا ویروس” توسط Dembow خواننده Yofrangel به مردم می گوید به “پوشش دهان خود را” در حالی که با استناد به شایع ترین علائم این بیماری در یک ضرب و شتم جاذب. با توجه به خودی بسیاری از مردم در واکنش به این آهنگ در توییتر — فعال Angy ستایش آهنگ و خواسته های سازمان بهداشت جهانی برای آماده سازی کمپین های مبتنی بر آن در حالی که برخی از یوتیوب مفسران معتقد بودند که این فیلم “است و بی احترامی به مردم و کسب و کار دست بسیار است زیرا این ویروس است.”

Yofrangel 911 منتشر شد آهنگ جدید به نام “Antidoto” (“پادزهر”) در آوریل 11.

کوبا سالسا

کوبا خواننده آریل د کوبا در حال حاضر زندگی در اسپانیا تولید “Quedate en casa” (“در خانه ماندن”) آهنگ خوش بین سالسا و reggaeton ملودی. این آهنگ شامل ترانه هایی مانند “مراقبت از مادر مراقبت از پدر بزرگ,,,, اگر ما متحد هستند ما پیروز خواهد شد” و به طور کامل تولید شده در خانه. “تصویری ثبت شد دختر من در همکاری با پسرم و ویرایش شده توسط من,” او گفت: هوستون کرونیکل. این آهنگ نیز با الهام از 44 آموزش تناسب اندام در السالوادور که فیلم برداری خود و کار کردن به آهنگ برای ترویج صفحه اصلی تمرینات در طول مستند.

پاناما سالسا

در سطح بین المللی مشهور سالسا خواننده Rubén Blades که برنده متعدد جوایز گرمی تولید یک آهنگ با Ceferino Nieto به تشویق پاناما افرادی که در حال حاضر تحت مستند. این ویدئو نشان می دهد که تیغه های که به نظر می رسد به خواندن از اتاق نشیمن خود را در نیویورک, عکس های پاناما و یک زوم-مانند نسخه با ویدئوها از در خانه مردم که آواز خواندن گروه کر “پاناما.”

پاناما را ممنوع کرده است تمام پروازهای بین المللی به اجرا گذاشته شد و یک حکومت نظامی و از تاریخ 1 آوریل آن را نیز قرار داده و در محل جنسیتی مستند — در روزهای خاص تنها زنان می تواند بیرون رفتن از خانه در روز های دیگر فقط مردان. شده است اولین و سخت ترین-آمار کشور در آمریکای مرکزی با 144 کشته و نزدیک به 5000 موارد تایید شده.

با توجه به همه گیر تیغه در او نوشت: “خاطرات آفات” در Facebook که “این یک فرصت به اساسا تغییر رفتار ما و ایجاد جایگزین است که به همه ما کمک کند و محیط زیست است. بیایید نگاهی به تمام امکانات و محدودیت نگرانی ما به نوستالژی از آنچه ما انجام شد قبل از بحران است.”

پرو Huayno

گروه “لوس Chuguranos” از پرو را خواند این “COVID19” آهنگ Huayno آهنگی و ریتم. Huayno یک نوع موسیقی و رقص محبوب است که ناشی از کچوایی-Aymara مردم. آن است که در طول آند منطقه متشکل از پرو, بولیوی جنوب آرژانتین و شیلی لغو شد. معمولا Huayno است همراه با رقص محبوب.

در اینجا گروه آواز می خواند “اوه, تاج کوچک من, تاج, شما وارد شده اند در پرو” به دنبال “چه تبدیل خواهد شد از زندگی من ؟ مطمئنا شما آن را”. بعد آنها را بخوان “در حال حاضر که شما وارد کرده اند من می خواهم شما را به گوش دادن به من: نگاهی به مهاجران اما من ترک پرو به تنهایی.”

در سراسر آمریکای لاتین “مهاجر” اصطلاح مورد استفاده برای افرادی که وارد بومی سرزمین و شرکت در فعالیت های مربوط به استخراج معدن, جنگل زدایی, استخراج, اکتشاف نفت, صنعتی, کشاورزی و کلیساهای پروتستان. برای مثال جوامع بومی در پرو و NGO آمازون دیده بان به نام برای ممنوعیت ورود خارجی ها آمازون برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان بومیان.

خوانندگان این نتیجه با تشویق مردم به گوش دادن به بهداشت عمومی اقدامات ایمنی و به شستن دست های خود را.

ونزوئلا طنز

ونزوئلا خواننده و طنز پرداز کسر مونز در حال حاضر ساکن در میامی به طور منظم تولید کوتاه آهنگ ها در مانع بودن در مستند. برای مثال او می خواند در غربت برای گرفتن یک پیاده روی در خارج از ادای احترام به پرستاران در سراسر جهان و روزمره نگرانی از بودن در مستند.

در این آهنگ “قرنطینه با کودکان و نوجوانان” مونز صحبت می کند به سرعت در پیانو کلاسیک پس زمینه یادآور قافیه مهد کودک.

مکزیک cumbia

هنرمند مکزیکی اما Mayte Carballo هرناندز, شناخته شده به عنوان فلور Amargo, تولید یک humoristic cumbia آهنگ در مشکلات از صرف تمام وقت آزاد خود را در lockdown با یک دیگر قابل توجه است. Cumbia یک نوع موسیقی پخش شده در سراسر آمریکای لاتین منطقه ای با طعم.

معمولا Flor اش بود دوست دارد به ترکیب cumbia با پاپ, پیانو کلاسیک و فولکلور موسیقی – میکس او خواستار “مسهل پاپ” یک نوع از بداهه از موسیقی و آواز و بدون مراقبت بیش از حد در مورد فرم.

اگر چه شعر در نظر گرفته شده بود خنده دار می تواند در سراسر آمده به عنوان حساس به برخی از — او آواز می خواند برای مثال که او “ترجیح می دهم آلوده و مرگ” نسبت به زندگی می کنند 24/7 با شریک زندگی خود را — نظرات در یوتیوب به نظر می رسد به درک او طنز است.

پورتوریکو رپ

رنه پرز Joglar بهتر به عنوان شناخته شده Residente است دوباره چند تا از بزرگترین ضربه آهنگ ها با “قرنطینه نسخه.” او برای اولین بار منتشر شد “Apocaliptico” و سپس اخیر سرگذشتی آهنگ “رنه” که جمع آوری بیش از هفت میلیون انداز به تنهایی. هر موسیقی تصویری است که تشکیل شده از تصاویر از نوازندگان و خوانندگان در حال پخش از خانه های خود.

Residente نیز منتشر قرنطینه نسخه 2011 آهنگ “Latinoamérica” که در اصل تولید شده توسط خود گروه Calle 13 و برنده جایزه گرمی که در سال. با توجه به El País, Latinoamérica است “در نظر گرفته سرود در برابر فقر و آمریکای لاتین هویت.

گروه کر از آهنگ رهبری در اینجا با Kianí مدینه تکرار: “شما نمی توانید خرید در باد//شما نمی توانید خرید در خورشید//شما نمی توانید خرید باران//شما می توانید خرید و گرما//شما نمی توانید خرید ابرها//شما نمی توانید خرید رنگ//شما می توانید خرید و شادی من//شما می توانید خرید و دردهای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>