یک رویکرد علمی به آگهی های تلویزیونی اندازه گیری


کنجکاو رویکرد را کشف فرصت ها برای رشد

“در حالی که هیچ کامل آگهی اندازه گیری راه حل — در راه همان, هیچ, کامل درک آنچه که انگیزه رفتار انسان…” -Gaurav Shirole, Roku

در دهه 1970 محقق آلن هجز پیشنهاد رادیکال اگر جدی نظریه وجود دارد: آزمون تنها به درک و چرا از تبلیغ کار می کند. تبلیغات – و انسان که برای ماده – آیا سیستم های پیچیده بیش از حد سخت به جهانی حل کردن.

سریع به جلو به امروز – آگهی اثربخشی است که هنوز هم یک چالش برای بازاریابان است. در خود نقطه عطفی 2007 مقاله “بازاریابی در دوران مسئوليت” Les بینه و پیتر زمینه پیدا رابطه بین آگاهی نام تجاری و نتایج کسب و کار, اما این ارتباط خیلی ضعیف بود قابل توجه است. در سال 2018 دانشگاهیان در دانشگاه نورث وسترن بررسی 15 کمپین های تبلیغاتی بر روی یک پلت فرم اجتماعی یافت و نیمی هیچ تاثیری.

مطالعه دیگری نشان داد که برای هر دلار eBay صرف شده در آن جستجو تبلیغات در سال 2018 این نام تجاری از دست 63 سنت نشان می دهد که حتی بزرگ و پیچیده تبلیغ پیدا کردن اتاق را برای بهبود.

در حالی که هیچ کامل آگهی اندازه گیری راه حل — در راه همان, هیچ, کامل درک آنچه که انگیزه رفتار انسان – دهه پژوهش که تبلیغات رشد می کند و علامت های تجاری. در اینجا چهار راه های مهم است که تبلیغ کنندگان می تواند بیشتر رویکرد علمی به آگهی های اندازه گیری.

آزمون یک فرضیه خاص

شروع با روش علمی: توسعه خاص فرضیه را به آزمون. آگهی های اندازه گیری با این نسخهها کار بهترین زمانی که بازاریابان در حال حل یک کسب و کار خاص مشکل است. شاید بیش از حد چند مصرف کنندگان در مورد نام تجاری. شاید مشکل این است که آگاهی اما تبدیل. محصول رشد ممکن است قوی اما شاید معلوم نیست که رسانه های touchpoint مسئول رشد. بهترین کمپین اندازه گیری می کند شانه را از طریق ترکیب بی حد و حصر برای آموخته های آن طراحی شده است برای تست از قبل مشخص شده مفروضات در مورد تاکتیک های رانندگی یک نام تجاری ، کنترل آزمایش باید تمرکز بر incrementality برگزاری از کاربران که دیده اند یک نقطه و مطابق با گروه مواجهه در هر دو جمعیت شناختی و رفتاری توزیع شد.

به دنبال دقیق ترین مصرف کننده سیگنال

مشتری امروز سفر پراکنده در سراسر سیستم عامل های مختلف و کانال های. قوی تر از مصرف کننده سیگنال دقیق تر از اندازه گیری. سیستم عامل با لينک مستقيم روابط مشتری نگه بنیاد قوی و دقیق هویت و نمودار است که به نوبه خود ایجاد کنید بهتر از گروه کنترل دقیق تر فواصل اطمينان و واضح تر آزمایش. این نمودار هستند و حتی قوی تر زمانی که سیستم عامل دسترسی به داده ها در سراسر دستگاه. بدون مستقیم مصرف کننده هویت تخصیص می افتد و به حدس و گمان.

باریک شرط خود را

بیش از حد اغلب تست و یادگیری بودجه بزرگ نیست به اندازه کافی برای یادگیری است. عادات مصرف متفاوت در سراسر جغرافیای سنی و سطح درآمد – آنها نیز در طول زمان تغییر. یک کمپین نیازهای آماری به اندازه کافی قدرت برای درک اینکه چگونه یک نام تجاری و پلت فرم با هم کار کنند. گفت: راه دیگری اگر وجود ندارد به اندازه کافی وزن در مقیاس یک تبلیغ نمی خواهد می دانم که اگر نتایج منعکس کننده یک پلت فرم قابلیت یا عدم سرمایه گذاری. معمولا بهتر است به جای چند شرط های بزرگ به جای گسترش آزمون و یادگیری نازک در سراسر همکاران.

اقامت کنجکاو

هسته علمی روش reformulating فرضیه مبتنی بر مشاهده و آزمایش. بازاریابان که یک شکاک و کنجکاو رویکرد خود را اندازه گیری را کشف مهم فرصت برای رشد است. را با عنوان “سخت ترین” علوم کنجکاوی واقعی یک مشکل حل نگرش و تمایل به سوال استاتیک حقایق را حرکت ما رو به جلو است.

Roku پیشگام جریان به تلویزیون, اتصال کاربران به محتوای آنها عشق را قادر می سازد ناشران برای ساخت و بصورت پول در اوردن مخاطبان زیادی و ارائه تبلیغات با قابلیت های منحصر به فرد برای تعامل با مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>