ووهان جدید کروناویروس. تصویر به اشتراک گذاشته شده در فلیکر توسط 葉 正道 بن (مشغول), CC0 1.0 جهانی مالکیت عمومی است.

جزیره کارائیب سازمان ملل نیز نگران است که عبور از مرزهای خود را به عنوان هر کشور دیگری است. بنابراین زمانی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد coronavirus — رسمی با نام COVID-19 — به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی منطقه ای دولت ها شروع به گرفتن بتن عمل است.

تا به امروز هیچ موردی از COVID-19 تایید شده است در آمریکای لاتین/کارائیب منطقه با توجه به سازمان بهداشت پان آمریکا است که در کمک به این منطقه آماده برای هر گونه موارد ممکن است.

جامائیکا یکی از چندین کارائیب مناطق — از جمله آنتیگوا و باربودا, باهاما, دومینیکا و ترینیداد و توباگو — به اعمال محدودیت های مسافرتی را از چین پس از COVID-19 ترسیم شد به یک بازار در ووهان, چین یک شهر از 11 میلیون نفر است.

در فوریه 8, 2020, باربادوس به حال ممنوع اما اصرار داشت که آن را انجام غربالگری دقیق در تمام بنادر از ورود.

نه همه کارائیب شهروندان راحت شد با این روش:

از جمله اقدامات خواهد شد که پیامدهای اقتصادی برای منطقه است که به شدت وابسته به گردشگری یک صنعت است که بنا به گزارش ها پر رونق به هزاران بازدید کننده پرواز به یکی یا بیشتر از سلیمان به صورت روزانه. این افزایش تدریجی محدودیت های مسافرتی به عنوان ویروس گسترش یافته است به بیش از 20 کشور را تقلیل اثر جهانی سفر و صنعت در اوج فصل گردشگری در کارائیب.

رویال کارائیب و نروژی کروز خط گرفته اند مرحله شدید از ممنوعیت تمام مسافران و خدمه با گذرنامه از کشتی خود را.

گردشگران به ندرت پرواز مستقیم از چین, اما سفر بین کارائیب و چین افزایش قابل توجهی در سال های اخیر است. با توجه به گسترش چینی تامین مالی پروژه ها در جزایر متعددی شده است وجود دارد یک جریان ثابت از کارگران چینی مقامات دولتی و تجار در کارائیب فرودگاه باعث نگرانی در میان برخی از کاربران رسانه های اجتماعی.

در ضمن جامائیکا وزارت بهداشت و درمان و سلامتی خود را پیدا کرده است نیاز به برطرف کردن “جعلی اخبار” گزارش می دهد که در حال گسترش در کانال های رسانه های اجتماعی به خصوص WhatsApp.

عصبانیت بیش از این ویروس باعث شد برای اولین بار از دو اورژانس کنفرانس های مطبوعاتی برگزار شده توسط جامائیکا وزیر بهداشت دکتر کریستوفر Tufton در ژانویه 28. این جلسه برگزار شد در پاسخ به شایعاتی که در مورد کوروناویروس تشخیص داده شده بود در کینگستون بیمارستان دانشگاه غرب هند. شایعه دروغین بود اما برخی از رسانه های جریان اصلی هنوز گزارش آن.

دو ساعت بعد در سر می برند اتاق رسانه پرسنل وزیر Tufton مطمئن باشید کشور است که بیمار بود که از چین وارد شده بود و نه درد و رنج از COVID-19, جدید, رمان, کروناویروس که زندگی بیش از 1000 نفر در سرزمین اصلی چین است.

در ژانویه 30, وزیر انجام یک سفر مطبوعاتی از کینگستون فرودگاه بین المللی برای اطلاع رسانی به جامائیکا, در روش های غربالگری که شده اند در محل قرار داده و پس از آن به tweeting:

دومین جلسه اضطراری که در آن جامائیکا را با ممنوعیت سفر به چین اعلام شد آمد روز بعد شد و بصورت زنده در وزیر Facebook صفحه.

منطقه ای دیگر سیاستمداران از جمله گرانادا نخست وزیر کیت Mitchell — به دنبال اطلاعات غلط سرکوب و تلاش برای گسترش ترس در رسانه های اجتماعی. در یک روز استقلال, سخنرانی نخست وزیر میچل اشاره کرد که مردم گسترش چنین شایعات “در حال بازی در احساسات مردم”.

برخی از جامائیکا خانه رسانه به دنبال اتباع زندگی در چین برای پیدا کردن آنچه تجربه شده است و مانند آنها:

در فوریه 7, بیانیه, Jamaica, وزارت امور خارجه توضیح داد که به دلیل لجستیکی و مالی موانع جامائیکا دولت قادر به بازگرداندن جامائیکا, در حال حاضر زندگی در ووهان. به گفته وزیر امور خارجه که در حال حاضر در حدود 600 جامائیکا زندگی در 23 استان در سراسر چین و بسیاری از آنها دانش آموزان است.

باید COVID-19 همچنان به گسترش با وجود چین تلاش های جدی در مهار آن است که بیشتر ممنوعیت و تنگ تر اقدامات اجرا خواهد شد در سراسر منطقه است. چه این معنی از نظر اقتصادی پیامدهای یا کارائیب/روابط چین باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su