یک نگرش مثبت نژاد باغبانی موفقیت

هفته گذشته باغبانی ستون ویژه به عنوان “جدید چندساله برای سال 2020” در مقاله ای نشان دادن “ما در حال زندگی در باغبانی خوب بار…(و) پرورش دهندگان گیاه شده اند پرکار” را به عنوان ما توصیف جدید بستر گل زیبایی.

من قطعا یکی نیست به گاز گرفتن دست است که منتشر شده اما من دست هایش را در یک بنر تیتر در انجمن روزنامه صفحه اول ترویج باغبانی ستون واقع بیشتر در این مقاله است. تبلیغاتی تیتر بخوانید “آماده, مجموعه, رشد; جدید چندساله برای سال 2020 شانس زنده ماندن در این منطقه آب و هوایی سخت.”

من ممکن است تقسیم ریواس در اینجا, اما من همیشه لذت می برد ترویج can-do, مثبت, باغبانی نگرش است. توصیف گل گوشتخوار به عنوان داشتن “یک شانس زنده ماندن این منطقه آب و هوای خشن” است که به عنوان نشاط بخشی و یا انگیزه به عنوان من ممکن است امید.

وجود دارد چهار کلمه من هرگز استفاده از زمانی که بحث ما باغبانی منطقه: “شدید” “سخت” “دشوار” و “چالش برانگیز است.” آیا شما می دانید چرا ؟ من برای جلوگیری از این شرایط منفی در توصیف سرزمین ما, چرا که من دیده ام از آنها استفاده می شود برای بسیاری از دیگر نقاط ایالات متحده به عنوان به خوبی.

Flowers develop rich, intense colors in the clear, bright sunshine of Northern summers. David Samson / The Forum

Flowers توسعه غنی و رنگ های شدید در, روشن, روشن آفتاب از شمال تابستان است. دیوید سامسون / انجمن

چالش های منحصر به فرد هستند به ما فصل رشد و ما نیازی به اجرای خودمان. برای مثال دانشگاه گرجستان فرمت می گوید: “گل رز یکی از گیاهان محبوب ترین در میان گرجستان باغبان حتی اگر در حال رشد گل رز در گرجستان آب و هوا چالش برانگیز است.”

دانشگاه ایالتی کلرادو می گوید: “سریع و شدید تغییرات آب و هوا و اغلب در شرایط ضعیف خاک آن را به چالش کشیدن برای رشد گیاهان در آب و هوا ما.”

حتی آریزونا می نویسد: “باغبانی سبزیجات در آریزونا می تواند چالش منحصر به فرد آب و هوا.”

بایگانی: جزئیات بیشتر از همین Kinzler رشد ستون با هم

نکته این است که در تمام مناطق جغرافیایی مجزا مزایا و چالش ها. به جای شفاهی منفی صفت هنگامی که ما بحث در مورد منطقه ما را باغبانی اجازه دهید کار را با روش ها و مواد گیاهی که به موفقیت است.

ما می توانید پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار در منطقه ما و با آن اجرا کنید. مطمئن, ما نمی تواند رشد یاسمن یا یک باتلاق سرو در فارگو اما ایالت های جنوبی در تلاش برای رشد peonies و یاس. تصور کنید آنچه در زندگی باید برای همسایگان جنوبی ما که نمی توانید رشد ریواس. شمال ما زمستان ارائه دلسرد کننده این گیاهان نیاز به رشد.

آیا می دانید چرا مینه سوتا یا داکوتای شمالی Honeycrisp اپل سلیقه بهتر از یک رشد دورتر در جنوب ؟ کولر ما سقوط درجه حرارت ترویج شکر تجمع ساخت چیزهایی مثل سیب و هویج بیشتر خوش طعم در آب و هوای شمال. برخی از بخش هایی از جنوب نمی تواند رشد سیب در همه و از آنجایی که ما نمی تواند رشد پرتقال در شمال شاید که باعث می شود ما حتی.

شمال فصل رشد دارای مزایای قطعی. باغ و گل رشد در روشنی آفتاب را از ما روزهای تابستان طولانی. رنگ تبدیل شدید با ما روشن آسمان همراه با شب است که به طور کلی سرد است.

Roses bloom beautifully in Northern climates when well-adapted cultivars are planted, such as the Canadian-developed Campfire Rose. David Samson / The Forum

گل رز شکوفه زیبایی در آب و هوای شمال که به خوبی سازگار ارقام کاشته شده مانند کانادا-طراحی و توسعه آتش افزایش یافت. دیوید سامسون / انجمن

سبز چمن شمالی را مسلم هستند حسادت بسیاری از مناطق. آیا می دانید یک نوار گسترده ای گسترش در سراسر مرکزی ایالات متحده شناخته شده است به عنوان “crabgrass تسمه؟” که نام مستعار برای این منطقه که یک منطقه انتقال بین چمن, نوع, چرا که آن را بیش از حد گرم برای شکوه فصل سرد شمالی چمن چمن در عین حال بیش از حد سرد برای جنوب lawngrass انواع. چرا که نه مطلوب چمن از نوع به خوبی رشد می کند در سراسر وسط کشور, چمن مزاحم و crabgrass مشترک است مهاجم.

ما جامد زمستان از بین بردن بسیاری از حشرات و بیماری و مشکلات و سخاوتمندانه پوشش برف فراهم می کند یک عایق طبیعی برای گیاهان است. و من هرگز دیده می شود یک پایتون غلتیدن از ما تمشک.

بنابراین به جای استفاده از عباراتی مانند “سخت” “مشکل” “شدید” و “چالش” بیایید مثبت تمرکز حیاط و باغ دستاوردهای منطقه ما ارائه می دهد. وجود دارد بیش از اندازه کافی موفق باغبانی در اینجا به ما را مشغول نگه دارید برای یک عمر.

Garden vegetables produce abundantly in the rich, fertilized soil of the Northern Plains. David Samson / The Forum

باغ سبزیجات تولید فراوان در غنی و بارور خاک از شمال دشت. دیوید سامسون / انجمن

همین Kinzler یک مادام العمر باغبان است horticulturist با دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی فرمت برای Cass County است. خوانندگان می تواند او را در رسیدن به kinzlerd@casscountynd.gov تماس بگیرید و یا 701-241-5707.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر