یک میسوری زن پرسید: Merriam-Webster برای به روز رسانی آن تعریف نژاد پرستی و در حال حاضر مقامات را تغییر

توسط دیوید ویلیامز | ایسنا

کندی میچام انتظار نیست مقدار زمانی که او فرستاده Merriam-Webster ماه گذشته اما او می خواست به اجازه دیکشنری ناشر دانم که او فکر آن تعریف کلمه نژاد پرستی بود و ناکافی است.

بنابراین او شگفت زده شد زمانی که سردبیر پاسخ داد و حتی بیشتر تعجب است که این شرکت موافقت کرد برای به روز رسانی این مطلب.

میچام و بعد فورا رفت واز به بسیاری مکالمات در مورد نژاد پرستی و بی عدالتی که در آن مردم با اشاره به فرهنگ لغت ثابت کند که آنها نژادپرست است. این اتفاق افتاد خیلی بیشتر به تازگی به عنوان واکنش جهان به مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت چهار مینیاپولیس افسران پلیس.

22-در سال میچام به تازگی فارغ التحصیل از دریک دانشگاه و زندگی در فلریسنت میسوری فقط چند مایل دورتر از فرگوسن که در آن تظاهرات بیش 2014 پلیس تیراندازی به مایکل براون کمک سفت, سیاه زندگی مهم جنبش است.

“من نگه داشتن به آنها بگویید که تعریف نشده است نماینده ای از آنچه که در واقع اتفاق می افتد در جهان است,” او گفت: سی ان ان. “راه که نژادپرستی رخ می دهد در زندگی واقعی است و نه فقط تعصب این نژادپرستی نظاممند است که اتفاق می افتد برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید.”

Merriam-webster’s اولین تعریف از نژاد پرستی است “باور است که نژاد اصلی تعیین کننده صفات انسان و ظرفیت ها و تفاوت های نژادی تولید ذاتی برتری یک نژاد خاص.”

میچام گفت: بسیاری از مردم او را به صحبت استفاده کنید که به اخراج او نگرانی در مورد نژاد پرستی و چشم پوشی گسترده تر مسائل نژادی و نابرابری از آنجا که آنها نمی شخصا احساس می کنم که راه مردم در مورد رنگ.

میچام گفت که او با ارسال ایمیل خود در یک پنج شنبه شب و یک پاسخ از ویرایشگر الکس اتاق های صبح روز بعد.

پس از چند ایمیل, مجلس موافقت کردند که ورود باید به روز شده و گفت: یک تعریف جدید است که در پیش نویس.

“این تجدید نظر را نداشته اند ساخته شده بدون تداوم خود را در تماس با ما در مورد این مشکل” اتاق های گفت: در این ایمیل که ارائه شد به سی ان ان. “ما صمیمانه از شما سپاسگزارم برای بارها و بارها نوشتن و عذر خواهی برای آسیب و جرم ما ناشی از عدم رسیدگی به این مسئله دیر.”

پیتر Sokolowski یک ویرایشگر در بزرگ در Merriam-Webster, سی ان ان گفت که ورود خود را نیز تعریف نژاد پرستی به عنوان “یک دکترین یا برنامه سیاسی مبتنی بر این فرض نژادپرستی و طراحی شده برای اجرای آن اصول” و “سیاسی و یا سیستم اجتماعی تاسیس نژاد پرستی” که پوشش سیستماتیک نژاد پرستی و ظلم و ستم.

“من فکر می کنم ما می تواند بیان این مطلب به وضوح به این ایده از یک نامتقارن ساختار قدرت به زبان این تعریف اما آن وجود دارد” Sokolowski گفت.

او گفت که تعاریف فرهنگ لغت به طور سنتی شده است چرا که آنها تا به حال به جا بسیاری از کلمات را به چاپ نسخه های. که دیگر مورد از آنجا که بسیاری از مردم با استفاده از دیکشنری آنلاین.

Sokolowski گفت: آنها به روز رسانی فرهنگ لغت دو یا سه بار در سال به نگه داشتن آن را به عنوان به روز که ممکن است. او گفت: این زبان جدید احتمالا آماده برای به روز رسانی بعدی.

“ماموریت برای [نوح] وبستر خود را, شما می دانید, در اولین دیکشنری در 1806 بود که اساسا در حال حاضر فعال فعلی واژگان زبان انگلیسی آمریکایی و که هنوز هم ما امروز ماموریت” Sokolowski گفت.

میچام گفت که او امیدوار است این واژگان تغییر کمک می کند تا مردم را پربارتر گفتگو در مورد مسابقه. او گفت که او از آنها قدردانی در نظر گرفتن نگرانی خود را به طور جدی و صحبت کردن از طریق موضوع است.

“من فوق العاده خوشحال چون من واقعا احساس می کردم که یک گام در یک جهت خوب برای بسیاری از تغییرات مثبت برای بسیاری از مختلف مثبت و مکالمات است که واقعا می تواند کمک به تغییر جهان کمک می کند و تغییر نحوه مشاهده و مردم همه چیز” او گفت:.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>