عظیم ‘High School Musical’ مراسم اتفاق می افتد و زک Efron است در

با تشکر از “دبیرستان موزیکال” مدیر Kenny Ortega اصلی شرق بالا Wildcats را دوباره پنج شنبه برای آینده “دیزنی خانواده Singalong” در ABC. و بله, Troy Bolton وجود دارد خواهد بود — مرتب کردن بر اساس.

جانباز کانال دیزنی فیلمساز به تازگی گفت که مهلت ABC و سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger خواسته او را به شرکت در ویژه که از ویژگی های تعدادی از کلاسیک و آهنگ های اجرا شده توسط Christina Aguilera, John Stamos, Auli را Cravalho, Kristin Chenoweth و بیشتر از خانه های خود.

ارتگا فورا امضا و دعوت چند از دوستان قدیمی از “دبیرستان موزیکال” — Vanessa Hudgens (گابریلا), Ashley Tisdale (شار), Corbin Bleu (چاد), Lucas Grabeel (رایان) و Monique Coleman (تیلور) — برای پیوستن به او را برای یک به روز رسانی تفسیر آخر آهنگ “ما همه در این با هم” تبدیل شده است که تا حدودی از یک سرود در میان coronavirus بحران است.

زک Efron (Troy) بود کمی سخت تر برای رسیدن به تر از سابق خود بازیگران هم با توجه به ارتگا اما توافق در آخرین لحظه برای ارسال یک پیام همراه برای برنامه. این “بی واچ” بازیگر ساخته شده مشابه سهم به اولین “دبیرستان موزیکال” مراسم ویژه برای فیلم 10th anniversary در سال 2016.

برخی از جدید دیزنی خون از جمله کست از “اسباط” “زامبی ها” و — البته — “High School Musical: موسیقی: سری” نیز شرکت می خواهد با “یوزپلنگ دختران” آلوم Raven-Symoné.

Hudgens نیز به طعنه مراسم بیش از آخر هفته با ارسال یک تصویر از یک زوم تماس های خودش Tisdale, جایگزین ارزشیابی دوزبانه Grabeel, Coleman و اورتگا در Instagram با عنوان “حدس بزن چه کسی پشت … “

اما اورتگا اعتبارات Tisdale با تنظیم همه چیز در حال حرکت با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از خودش دوباره ایجاد “ما همه در این با هم” در Infinite در ماه گذشته الهام بخش او همکار شرق بالا فارغ التحصیلان به دنبال کت و شلوار در رسانه های اجتماعی.

“من فکر می کنم اشلی (Tisdale) آغاز شده کل این جنبش با فیلم” او گفت: مهلت. “من نمی توانم تصور کنید که متی جرارد و رابی Nevil نوشت که این آهنگ تا به حال هیچ ایده که در آن می باید و شاید به این معنی است که در حال حاضر نسبت به زمانی که ما برای اولین بار آن را انجام داد.”

“دیزنی خانواده Singalong” میزبانی توسط Ryan Seacrest, پخش پنج شنبه در 7 p. m. در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>