نگاهی به برخی از سخت ترین ضربه بخش در S&P 500

توسط آسوشیتد پرس

هفت هفته پس از اولین مورد از COVID-19 تایید شد در ایالات متحده شیوع بیماری در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر و آن را انجام می دهند آسیب گسترده به بحرانی در بخش های اقتصادی از اقتصاد جهانی است. شرکت های هواپیمایی در حال انداختن مسیرهای چرا که مردم در حال پرواز, کارگران ماندن صفحه اصلی رویدادهای عمومی است که جمع آوری میلیون ها دلار برای جوامع محلی لغو شده و قیمت نفت را غرق نزدیک به 30 دلار در هر بشکه رسید. در اینجا نگاهی به برخی از سخت ترین ضربه بخش در S&P 500 و تا چه حد آنها کاهش یافته است در 30 روز گذشته.

انرژی (-47%)

S&P در بخش انرژی غوطه ور است بیشتر از 47 درصد در ماه گذشته است. قیمت نفت همچنان کاهش مداوم نسبت به 30 دلار در هر بشکه رسید. عربستان سعودی روز چهارشنبه کارگردانی آن شرکت نفت آرامکو برای افزایش آن حداکثر ظرفیت تولید آن را به عنوان مربع با روسیه حتی به عنوان شرکت های هواپیمایی قطع پرواز شرکت های باربری شماره گیری پشت تحویل کالا و مردم که گفته بودن در خانه بمانند. در گزارش ماهانه پنج شنبه اوپک تجدید نظر خود پیش بینی برای تقاضای جهانی نفت رشد در این سال در حالی که بالا بردن بینی برای عرضه است. که یک دستور برای غوطه وری قیمت انرژی و اخراج در روغن پچ. سهام اکسون پایین حدود 38 درصد در 30 روز گذشته. در حال حاضر انرژی غول مانند اکسون و Occidental Petroleum را کاهش هزینه های. دومی قطع آن سود 86% شنبه به صرفه جویی در پول نقد.

امور مالی و بانکداری (-33%)

بانک ها شده اند با کاهش نرخ بهره. پرداخت بهره در وام هستند یک منبع بزرگ درآمد. فدرال رزرو هفته گذشته کاهش اصلی آن نرخ استقراض نصف یک نقطه برای مبارزه با اقتصادی کشیدن از وقوع. تحلیلگران گمان یکی دیگر از برش ممکن است به زودی. اما نیز وجود دارد که پیش بینی کاهش رشد اقتصاد جهانی که در حال حاضر در جریان است قبل از همه گیر رسید. که به معنی کاهش کسب و کار و هزینه کمتر برای استخدام بانک ها است که میلیون ها نفر از مردم است. روز پنجشنبه ایالات متحده فدرال رزرو تزریق 500 میلیارد دلار به اعطای وام های کوتاه مدت بازار به آدرس اختلال در خزانه به بازار میآید. آن را نیز گسترش مداوم آن خرید Treasurys شامل دراز مدت اوراق قرضه. این اقدام که توسط رهبری نیویورک تغذیه در نظر گرفته شده است برای حفظ بازارهای اعتباری عملکرد و اطمینان حاصل شود که بانک ها را می توانید در ادامه به ارائه وام به کسب و کار و وام گیرندگان دیگر در سراسر اقتصاد است.

صنعت و تولید (-32%)

تولید کنندگان نیز در نظر گرفتن آمار به عنوان کسب و کار جلو و عقب در سفارش برای کالاهای با توجه به تاثیر گسترش coronavirus. شرکت هایی مانند اینگرسول رند که باعث می شود طیف گسترده ای از محصولات صنعتی از جمله بسیاری از استفاده در صنعت نفت و گاز دیده است سهام خود را از دست دادن یک سوم از ارزش خود را در 30 روز گذشته. تولید کننده عمده مانند کاترپیلار و Deere و فقط شروع به ایجاد ثبات از یک جنگ تجاری بین دو کشور از اقتصاد چین و ایالات متحده است. کاترپیلار در روز پنج شنبه گزارش گسترده کاهش در خرده فروشی برای سه ماه نورد پایان دوره در ماه فوریه در سراسر جهان با فروش افتادن 11% زیر 7 درصد کاهش از ژانویه.

هزینه های اختیاری (-27%)

این بخش گسترده ای را پوشش می دهد که همه چیز را از فروش یک Big Mac, عروسک باربی, فاصله, شلوار جین یا تعطیلات دیزنی لند — در نظر گرفتن ضرب و شتم مردم به عنوان انصراف از سفر, جلوگیری از بازار و یا بسته در. هواپیمایی و کشتی های کروز شده است قابل توجه ترین بازنده در میان دولت ممنوعیت سفر عفونت در کشتی های کروز و ناگهانی گریزی به شبانه روزی هواپیماهای تجاری. سهام در شرکت های هواپیمایی را بیش از 40% در ماه گذشته و کشتی های کروز سهام گروه بندی می شوند با استراحتگاه و هتل ها را در حدود 50٪. شاهزاده Cruises که تا به حال یکی از آن کشتی های قرنطینه در سواحل ژاپن در ماه گذشته گفت: این امر تعلیق عملیات جهانی از طریق اوایل ممکن است. استارباکس فروشگاه در آمریکا و کانادا ممکن است تبدیل به درایو از طریق تنها در حالی که دیگران می تواند محدود کردن تعداد افراد مجاز در داخل شرکت خبر داد. سهام در قهوه زنجیره ای سقوط 7 درصد پنج شنبه به 52 هفته کم و پایین تقریبا 30 درصد در ماه گذشته است. و بیشتر خبر بد برای هر کسی که فکر آنها را به خود قرنطینه بر روی نیمکت و تماشای تیم مورد علاقه خود را: NHL است پس NBA سرب و تعلیق آن فصل در میان شیوع کروناویروس. لیگ اصلی بیس بال است که تاخیر در شروع فصل آن توسط حداقل دو هفته. و NCAA لغو مردان و زنان در بخش مسابقات بسکتبال. و نگه داشتن در دیزنی لند تعطیلات: دیزنی لند توچال گفت: آن را خواهد دید دیزنی لند پارک و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی پارک از طریق پایان ماه هر چند وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از این ویروس جدید است. اعلام تاثیر نمی گذارد دیزنی در فلوریدا.

تکنولوژی (-26%)

شرکت های فن آوری نشده اند سیستم ایمنی بدن به وال استریت coronavirus فروش در طول 30 روز گذشته. چین تولید کننده طیف گسترده ای از قطعات برای ایالات متحده شرکت های فن آوری و زمانی که این کشور تعطیل بسیاری از کارخانه ها در ماه گذشته آن را مختل زنجیره تامین و چپ بدون شرکت محصولات خود را به کشتی. علاوه بر این شرکت ها از هر بخش به احتمال زیاد پیرایش غیر ضروری هزینه تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند. این بدان معناست که کمتر با تکنولوژی ارتقاء و یا تعمیرات اساسی و افراد ممکن است در جلو و عقب در هزینه و همچنین برای همه چیز از اپل به Xboxes. حروف الفبا که صاحب گوگل از دست داده است حدود یک چهارم از ارزش خود را در ماه گذشته است. Chipmaker دل دیده است سهام آن سقوط حدود 37% در همان کشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>