شاه اعتقاد داروهای گیاهی برای درمان COVID-19 ته تا در برابر علم در نیجریه

Ọọni Adéyẹyẹ Ẹniìtàn Ògúnwùsì, Ọjájá II منتشر شد تصویری تبلیغ سنتی, داروهای گیاهی برای درمان coronavirus از طریق توییتر در مارس 30, سال 2020 است.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 توسط تکان دادن جهان مانند یک زلزله عظیم.

به گفته جان هاپکینز دانشگاه coronavirus آلوده بیش از 900.000 نفر در سراسر جهان; نیجریه در حال حاضر 174 مورد از 1 آوریل سال 2020 است.

به عنوان پژوهشگران و دانشمندان کار پشتکار به تولید یک واکسن است که می تواند در خدمت به عنوان نوش دارو برای این بیماری همه گیر گیاه سنتی نیز جلو آمده و با راه حل.

در نیجریه این Àdìmúlà Ifẹ پادشاه Yorùbá مردم Ọọni Adéyẹyẹ Ẹniìtàn Ògúnwùsì, Ọjájá دوم معتقد است که گیاهان طبیعی درمان می تواند COVID-19.

در همکاری با YemKem بین المللی طب جایگزین شرکت Ọọni (پادشاه) در حال کار برای ایجاد یک درمان های گیاهی به طور انبوه تولید شده و بسته بندی شده برای فروش.

معجون است که بر اساس ترکیبی از تلخ برگ چریش برگ و دانه گوگرد فلفل سیاه و میخک است که به طور سنتی مورد استفاده در Yorùbáland به عنوان آنتی اکسیدان قوی به خیط و پیت کردن سیستم از ویروس های مضر.

این Ọọni که دو برابر به عنوان co-رئیس شورای ملی سنتی حاکمان نیجریه (NCTRN) در زمان به توییتر در یک سری از توییت اعلام کشف خود را ساخت و ادعا می کند که خود را منحصر به فرد گیاهی مخلوط شده است تست شده بر روی خود و دیگران با کوروناویروس. در مارس 30 توییتهایی این Ọọni خواستار محققان به استفاده از گیاهان طبیعی برای تولید یک واکسن.

توییت حاوی دو فیلم با دستورالعمل های دقیق در داروهای گیاهی خانگی از جمله استفاده از پیاز برای استخراج عفونت های ویروسی و استفاده از بخور به اخراج “انرژی منفی است.”

باورهای سنتی در مقابل فرآیند علمی

طب سنتی و گیاهی نقش عمده ای در Yorùbá فرهنگ است.

هر ماه ژوئن آغاز یک تقویم جدید سال در Yorùbáland — پیروان از خدا حکمت (Ifá) در Yorùbá کیهان شناسی جمع آوری برای این جشنواره در Òkè Ìtasẹ که در آن Ifá صحبت می کنند و پیش بینی آینده است.

در 6 ژوئن 2019 در جهان Ifá جشنواره Òtúrá Méjì از Ifá پیش بینی “قریب الوقوع خشم نامرئی همه گیر جنگ است.” این پیش بینی در حال حاضر اعتقاد بر این بود COVID-19.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) پشتیبانی طب سنتی به عنوان بخشی از مراقبت های بهداشتی اولیه و منتشر بولتن اخلاقی و تحلیل داروی گیاهی برای بهداشت جهانی.

اما که همچنین روشن ساخته است که وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و یا واکسن برای COVID-19 رمان coronavirus.

ادعا در مورد داروهای گیاهی که نشده است تایید شده از طریق دقیق و علمی بررسی می تواند گمراه کننده به مردم است.

دکتر Olúwatómidé Adéoyè توسعه مواد مخدر دانشمند مستقر در لیسبون, پرتغال, رد پادشاه, طبیعی, داروی گیاهی برای درمان بیماری های کروناویروس.

در یک ایمیل به Global Voices به فارسی دکتر Adéoyè نوشت:

هیچ راهی وجود دارد که [Ọọni] می دانم که برای برخی که خود را ‘پزشکی’ (ترکیب) می تواند به درمان coronavirus. این پروتکل مناسب برای آزمون چنین پزشکی خواهد بود به (من) جداسازی ویروس و تست پزشکی در ظروف پتری’ اگر موثر (ii) آزمون در حیوانات (مدل های) و در نهایت در (iii) انسان (ایمنی و اثر بخشی).

این داروشناس ادعا میکند:

حتی اگر فرض کنیم آنها شروع به پریدن کرد و مستقیم به آزمایش های انسانی وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که Ọọni دارای کیت های آزمایش که با او تشخیص داده شد مردم برای COVID-19 به منظور بررسی بالینی اثر بخشی ادعا پزشکی است.

در ایمیل دکتر Adéoyè همچنین debunks چند افسانه در مورد داروهای سنتی ترویج شده توسط پادشاه در فیلم های خود را.

برای مثال شاه ادعا می کند که پیاز کشتن انرژی های منفی و بنادر انرژی مثبت. پیاز قرار داده شده در زیر پا می تواند خنثی و سرکوب ویروس و تقویت سیستم ایمنی بدن.

دکتر Adéoyè می گوید که مقالات دانشگاهی که حمایت از این پیاز ادعا می کند “اغلب از نظر علمی ضعیف” از نظر تجربی طرح کنترل و داده های نیرومندی. و این که “بیش از 90 درصد از این ادعا شکست اثربخشی-تست های ایمنی در آزمایش های انسانی”:

حتی اگر فرض کنیم که پیاز موثر ویروسی neutralizers داشته باشند — اگر آنها نمی توانند به بدن و یا به ریه ها (در دوز مناسب/غلظت) وجود دارد هیچ راهی برای آنها را به عمل و موثر باشد.

دکتر Adéoyè همچنین اخراج شاه ادعا می کنند که سوزاندن عود موثر است.

با توجه به مشکلات تنفسی مشاهده شده در COVID-19 بيمار از آن خواهد شد بسیار احمقانه ترین چیزی که به کاهش کیفیت هوا (اکسیژن) از کسی که ریه ها در حال انجام.

در حالی که سوزاندن بخور دادن است بخشی از فرهنگ عامه در نیجریه, بخور دادن خود “است و نه موثر ضد عفونی کننده” دکتر Adéoyè گفت: Global Voices به فارسی.

در بهداشت عمومی پیامدهای پادشاه ادعای دکتر Adéoyè با اشاره به این که کسانی که در بازار “خود روغن مار به عنوان تاج پزشکی … تنها منجر به مرگ.”

دکتر Adéoyè همچنین هشدار داد که گیاهی دروغ “را اجرا خطر حاد و مزمن عوارض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>