A. J. Puk انتظار می رود برای پیوستن به یک در حال حاضر پر رونق اغل گاو یا حشم

اوکلند — A. J. Puk که در 10 روز ایل با یک شانه چپ فشار فقط شروع به پرتاب از 75 فوت — هنوز یک تپه هنوز با یک جدول زمانی برای بازگشت.

چیزی که ما فراموش می دانم: چپ دست پارچ خواهد ساخت بسیاری از 2020 حضور در خارج از اغل گاو یا حشم و نه چرخش که در آن او چاک دار به اسلاید به قبل از آسیب آمد.

کریس بسیت اسلات ها را به سادگی به یک چرخش منم فقط شروع به قدم به کیفیت شروع نشد.

این یک مانند هر تیم ترجیح می دهند برای دیدن استارت صعود عمیق تر به بازی زودتر از بعد. اما واقعیت trumps نتایج مورد نظر به عنوان بیس بال هدایت یک فصل در طول یک بیماری همه گیر. که در دور اول از طریق چرخش همیشه رفتن به یک پل به سطح شیب دار تا سلاح های خود را شاید در هزینه چند برنده است.

Puk را به پیوستن به یک اغل گاو یا حشم که اجازه یک را به دور با یک لرزان شروع به چرخش. با یک نسبتا جوان, چرخش, تبادل مربی اسکات امرسون می گوید: یک جانباز اغل گاو یا حشم کارکنان ضروری بود.

“آن را به عقب می رود به عصبانیت که من در مورد صحبت با بچه ها” امرسون گفت. “لیام Hendriks شده است در اطراف Joakim سوریا شده است در اطراف (جیک) Diekman, (T. J.) مک فارلند (Yusmeiro)پتیت. کسانی که بچه ها باید یخ در رگ خود را. هیچ چیز بیش از حد بزرگ برای آنها در این مرحله است که هرگز بیش از حد بزرگ است.

“آنها بیرون رفتن و انجام کار خود را…من فقط تحت تاثیر قرار شده است با این گروه به عنوان یک جمعی برای چگونه ذهنی قوی هستند.”

به عنوان جمعی آنها قوی است. اغل گاو یا حشم یک 1.0 جنگ تا کنون رتبه سوم در لیگ. خود 1.75 عصر رتبه پنجم.

چند ترفند فردی و استراتژی های اضافه شده به جمعی خوب است.

جیک Diekman کشویی

این چپ دست آمد به اوکلند از کانزاس سیتی رویالز قبل از مهلت تجارت مسلح با یک جارو کشویی است که می تواند به از بین بردن هر دو righties و چپی.

یک مشکل هر چند. جایی در سفر خود را از شهر کانزاس به اوکلند Diekman خود را از دست داده کشویی.

“من فقط به طور کامل تا به حال یک گوز مغز و من فراموش کرده اید که چگونه من گریبانگیر آن” Diekman گفت. به روشنی در آن مشترک برای کوزه را فراموش مدتها آن منجر به برخی تناقضات و یک تعداد انگشت شماری از وحشی گردش برای یک در سال 2019 — او به پایان رسید نیمه دوم با یک 7.1 BB/9 نرخ رشد از 5.0 رای او در نیمه اول در کانزاس سیتی.

یک GIF, ارسال شده توسط, تبادل نینجا در توییتر از Tampa Bay Rays’ right-hander Chaz کوچک کشویی باعث Diekman حافظه. او تا به حال به گرفتن.

“بنابراین من فقط پرسید آقای نینجا برای آن و او آن را داد به من” Diekman گفت.

این “آقای نینجا” Diekman با اشاره به راب فریدمن در همیشه محبوب تبادل نینجا حساب توییتر که ما را تغذیه بیس مخرب ترین و کثیف زمینهای آن روز. فریدمن مانند بسیاری تبادل مربیان از جمله اسکات امرسون یک فایل در Dropbox با برخی از ستاره بیس بال’ بهترین مدتها. فلیکس هرناندز changeup? در آن وجود دارد. کلیتون Kershaw را curveball? آن را کردم. Roe را کشویی ؟ در آن وجود دارد.

آن را نمیگیرد طولانی برای Diekman به آن را انتخاب کنید. با تنگ تر کشویی Diekman را شمارش هفت strikeouts به چهار راه می رود و با توجه به یک ضربه در 4.2 نوبت.

“هنگامی که شما نگاه در Chaz کوچک کشویی آن را بسیار کثیف” امرسون گفت. “در هر زمان شما می توانید اطلاعات را از کسی دیگر من فکر می کنم ما همه شاگردان از افراد دیگر است.”

امرسون گفت که او خود را تشویق می کند کوزه برای پیدا کردن الهام از خارج را به بازگشت به محل باشگاه وانجمن به همکاری.

“من در اینترنت می بینم زمین نینجا شخص تمام وقت خود را با مسائل… من می خواهم بچه ها انجام مشق شب خود گاهی اوقات. اگر من انجام همه تکالیف و آنها را به یک آزمون خوب نیست. آنها را مجبور به انجام تکالیف و تست.”

برچ اسمیت changeup

ما می دانستیم که در مورد راست دست مسکن را افزایش fastball — خوب به دلیل بالا چرخش رای و خود را دراز فرمت.

اسمیت نشده اجازه اجرا در چهار نوبت و جمع آوری دو برد قبل از ماه اوت رسید. به خاطر جرائم خود fastball اسمیت بوده و تاثیرگذار در منطقه بیش از حد امرسون گفت. یک changeup او می تواند در ترکیب کمک می کند.

“ما اعتماد به نفس زیادی در برچ” او گفت:. “او خوب fastball آن را احتمالا مکان بهتر از من فکر کردم. و من واقعا او را دوست داشت changeup من فکر می کنم که changeup در پایین منطقه کمک می کند تا از اسپین خود رای و خود را بالا fastball.”

با توجه به برخی از نقش های تعریف شده در اغل گاو یا حشم اسمیت ظاهر نشده در یک بازی پس از جولای 27 برابر فرشتگان در لس آنجلس. اما او تبدیل شدن به یک نهاد شناخته شده باید در پیدا کردن نقاط.

T. J. مک فارلند را قوام

یکی از دو چپ دست بین برنده های مک فارلند چهار بدون گل نوبت بیش از پنج حضور تا کنون. مکفارلاند است رسم تن از تماسی نرم به عنوان نشان داده شده توسط خود 0.00 بشکه رای دادن.

Yusmeiro Petit رشد

حتی در 13 فصل Petit افزایش سرعت تحویل خود را به حداکثر رساندن اثر خود را. در طول خاموش کردن خرده تماشا pored بیش از فیلم در خانه اش در میامی به ببینید که چگونه او می تواند ایجاد حتی بیشتر فریب. او در پنهان کردن زمین خود را کمی طولانی تر پشت سر خود را.

این را باید با استفاده از خرده های مختلف اهرمی شرایط بیش از هفت اول 11 بازی و او را مجاز دو اجرا در دو بازی گذشته.

Joakim سوریا تجربه

سوریا را veteran تجربه بهترین های نمایش داده شده در یک خسته کننده ninth inning در سیاتل — یک بازی را در نهایت برنده اضافی پس از سوریا ماهرانه مانور را از طریق یک جم از خود ساخت.

پس از بارگذاری این پایگاه با یکی Soria آورده خود را changeup و موفق به اعتصاب خوزه Marmolejos و ریختن طولانی جونیور برای قرار دادن بازی اضافی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر