8 منطقه DFL نامزدهای تنظیم به واقعیت های سخت از مبارزه در طول یک بحران

برای کوین Nystrom, Gaylene Spolarich و سورن سورنسن, حتی COVID-19 همه گیر و یا راه هایی که آن را تقویت و امتیازهای hamstringing چهره به چهره سیاست است که باعث شک و تردید.

“من مصمم کسی که نمی خواهد داد تا آنجا که من می دانم بسیاری از مردم نیاز به یک جنگنده” Nystrom گفت: در هفته گذشته. “من ثابت قدم در آن تعهد و در حال حاضر بیش از همیشه است.”

دیگران ابراز مشابه حل و فصل به اخبار تریبون. بنابراین به عنوان نماینده کنگره پیت Stauber R-هرمانتاوون صحبت می کند در امواج رادیو و تلویزیون و به نظر می رسد در این و دیگر صفحات به اشتراک گذاشتن دیدگاه در پاسخ ملی به گسترش coronavirus دموکراتیک-کشاورز-کارگر میدان شده است مجبور به تنظیم در پرواز به واقعیت مبارزه از راه دور است.

به جای یک کنوانسیون فرآیند شده است که لغو آنها رو دو دقیقه ای ویدئوها با توجه مارس 23 برای نمایندگان برای مشاهده و خود به خود مکر در طول راه. نامزدها گفت: آنها مطلع شده است که رتبه-انتخاب رای گیری خواهد شد و در اثر به صورت آنلاین و پست الکترونیکی نماینده انتخابات که راه اندازی خواهد شد در اواسط ماه مه. شصت درصد از نمایندگان ملزم به نفع نامزدی.

اگر انتخاب اول نیست عملکرد یک نامزد آخرین جایی نامزد کاهش یافته است و رای دهندگان دوم انتخاب در حال شمارش. اگر نامزد ظهور با 60% وجود خواهد داشت بدون تایید; منطقه اجرایی کمیته می تواند رای به ابطال یا اوت اولیه پیش از انتخابات ماه نوامبر می تواند از پس امدن.

“این DFL درست (با لغو زنده کنوانسیون),” سورنسن گفت. “اما آن را سخت است برای انطباق با. من فکر می کنم من بهتر است در مستقیم رای دهندگان تماس و درب ضربه زدن. من عاشق ما کنوانسیون و چهره به چهره مردمی سیاست است. نامزدهای دیگر با پول بیشتر شبیه به پیت Stauber قادر خواهد بود به انجام بیشتر با گران براق mailers و خرید شارژ. هیچ کنوانسیون به معنی بزرگتر و آسیب رساندن به من است.”

حتی اگر 30 درصد از موضعی منجر به بالا کنوانسیون گرفت قبل از اقامت در خانه سفارشات Spolarich است که با داشتن مشکل گرفتن آدرس ایمیل با شماره تلفن برای نمایندگان.

“آن را حیاتی — من نیاز به ایمیل, لیست بیش از حد به منظور ایجاد تماس با ما,” او گفت: نا امید محلی رهبران حزب به کندی واکنش نشان می دهند. “برخی از حزب صندلی ها گفت:” من نمی توانم به شما که. در برخی از موارد آنها نیست خود را برگزار کردند کنوانسیون نشده است و نمی دانند که خود نمایندگان هستند. اما آنهایی که تکمیل نیست واقعا تعاونی تا کنون.”

یک حزب محلی افسر bristled profanely در رسانه های اجتماعی پاسخ به Sorensen خود را برای پرس و جو بدونم که اگر اتحادیه مغازه در منطقه ساخت ماسک صورت او می تواند با استفاده از برای مبارزات انتخاباتی خود را. اما نامزد گفت که او را درک پاسخ تند.

“من واقعا همدردی با دیگر افرادی که احساس بسیاری از ترس در مورد تماس با افراد دیگر” سورنسن گفت. “آن را به سخت را برای مردم برای راه اندازی مجدد آن — و آن جهان است که هنوز هم یک راه طولانی است. آن را برای رفتن به ماه قبل از اینکه ما رو تست جامع.”

این کمپین در حال حرکت آنلاین که در آن Nystrom در حال حاضر انجام زوم حوادث با دو رقمی تعداد از مهمانان و که در آن Spolarich وعده داده شده برای میزبانی سالن شهر در آینده نزدیک.

“بودن در این گوشی هر روز و هفت روز هفته من هرگز بدست قوی تر پاسخ از مردم به داوطلب” Nystrom گفت: جزئیات یک گیگ کارگر از, Duluth, که گفت که او نمی تواند استطاعت به تعهد اما که او عرق سهام.

Nystrom نیز دیده می شود امرار معاش او ضربه سخت اقتصادی اثرات بحران است. دیابت مدافع تا به حال صحبت های عمومی درگیری اکثر درآمد خود را لغو و چشم انداز خشک در کوتاه مدت.

“من نمی دهد; من نمی گم امید” او گفت:. “من قطعا احساس درد از صاحبان کسب و کار کوچک که در حال از دست دادن شغل خود را در حال حاضر, اما آنچه که من احساس می کنم مثل من می توانید انجام دهید این است که مبارزه سخت تر از همیشه در این مسابقه است.”

سورنسن گفت: ماندن در مسابقه به او می دهد یک لبه دیگران را ندارید.

“حداقل من یک پا در درب,” او گفت:. “من می تواند برای حمایت از مردم خارج وجود دارد وجود دارد. من صرف مقدار زیادی از زمان برای دفاع از عدالت و انصاف است.”

او وعده داده شده به پرداخت نزدیک توجه به امکان دور چهارم فدرال نجات قوانین که نیاز به انجام یک کار بهتر او گفت: برای فقیر و کمتر متصل جوامع مانند کسانی که در Beltrami و شهرستان Cass.

در ضمن Spolarich است دستکاری بالا بردن (و در حال حاضر بیشتر آموزش) چهار نوه های زیر 12 در خانه به عنوان مراقب اولیه خود را همراه با یک ramped تا سرعت کار برای Mille Lacs گروه از Ojibwe.

“برنامه من این است که در آموزش و پرورش در اوایل و ما تبدیل به یک تاسیسات برای تمام کودکان و خانواده من در خدمت” Spolarich گفت. “من فکر می کردم سخت در مورد این که این بیماری همه گیر شروع, ‘چگونه من رفتن به انجام این کار؟’ من فکر کردم هیچ کس در حال رفتن به قادر به فشار سیاست های رو به جلو است که از همه افرادی که زندگی می کنند در منطقه مانند من می توانم.'”

با وجود خوش بینی هیچ یک از این مبارزات به نظر می رسید انجام بزرگ مالی. Nystrom انتخاباتی که مطرح شده بیش از 100.000 دلار در سه ماهه پایانی از سال 2019 و استخدام تمام وقت کارکنان در پاسخ کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن آخرین آمار و ارقام ناشی از اواخر این ماه به کمیسیون انتخابات فدرال. Sorensen ادعا را مطرح کرده اند در حدود چند صد دلار و بستری او می تواند بهتر انجام دهید و Spolarich گفت: او متکی بازیگران داوطلبان با برنامه ای برای ارسال کارت پستال, اما جمع آوری پول نبوده است, اولویت دیر است. آن را تایید او گفت که او می خواست بیشتر است.

هیچ کدام از نامزدها به نظر می رسید به نگرانی در مورد Stauber موقعیت به عنوان یک وقت با دسترسی به نسبتا گسترده منابع مالی است.

“من نمی دانم که چرا او را به لبه” Spolarich گفت. “آنچه که او انجام می شود ؟ او به این دلیل است که زمانی که من فکر کردم در مورد این سه هفته پیش که این است برای رفتن به ارزش آن را امتحان کنید و این حرکت رو به جلو است. من فکر کردم در مورد او و چگونه من از دست دادن و اجازه دادن به او را برنده شدن همه چیز است.”

Nystrom تاسف در زیر آماده عناصر ملی در پاسخ به این ویروس و گفت: این بیماری همه گیر تنها بر نقطه مرکزی مبارزات انتخاباتی او است که در بهداشت و درمان-مراقبت از استطاعت است. بازتاب در سلامت فعلی بحران Nystrom گفت که او آموخته است که مراقبت های بهداشتی همیشه جوش پایین به یک سوال: “آیا ما را به سرمایه گذاری در حال حاضر, و یا آیا ما پرداخت بیشتر بعد؟”

“چه وقت باید یک مزیت ذاتی مطمئن” Nystrom گفت. “اما من وارد این مسابقه از آنجا که ما نیاز به یک مراقبت های بهداشتی قهرمان.”

Stauber گفت: News Tribune ماه گذشته که او را به مبارزه با هر نوع مدیکر-برای-همه-سبک تصاحب ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من نمی خواهد اجازه دهید ما در سالمندان پایین” Stauber گفت. “برای مدیکر برای همه قرار داده می شود رو به جلو است که می تواند ویرانگر به شغل خوب و پردرآمد و برای کشور ما است.”

“او نشان داده تا او را به انجام برخی از کار و شما باید به احترام این که” سورنسن گفت: از Stauber. “من اعتماد به نفس بیشتری به او اگر او آمد از محل هدف سواد علمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>