75 سال زندانی به جرم قتل همسر می میرد پس از حمله در واکاویل زندان

محققان گمان می برند که یک زندانی از کنار رودخانه شهرستان کشته شد توسط همبندان خود در زندان ایالتی در واکاویل در روز پنج شنبه 30 آوریل مقامات روز دوشنبه گفت:.

Tuc X. Tran, 75, محکوم چاقو همسر خود را به مرگ در Eastvale داشت العملی در سلول خود در کالیفرنیا مرکز پزشکی زندان در طول یک زندانی تعداد و مبتلا به آسیب های متعدد به سر و صورت خود را در حدود 4:30 بعد از ظهر, California Department of Corrections و توانبخشی مقامات گفت: در انتشار اخبار.

کارکنان بلافاصله احضار او را به درمان و همچنین به مهار خود را از همبندان و 39 ساله جیمز نورتون بود که مظنون به حمله به افراد مسن محکوم است.

Tran گرفته شده بود به زندان ترياژ و درمان در منطقه که در آن او مرده در 4:51 بعد از ظهر CDCR مقامات گفت.

نورتون شد اسکان بدهند اداری تفکیک مسکن به ظن قتل Tran. جزئیات نشان می دهد که چرا اتهام حمله صورت گرفت بلافاصله منتشر شد.

نورتون وارد سیستم زندان در Nov. 20, 2019, CDCR مقامات گفت. او محکوم به اعدام در Mendocino County برای دو سال پشت میله های زندان پس از او به اعدام محکوم شد و باعث آتش سوزی در جنگل زمین.

یک وسیله نقلیه پلیس دیده می شود در این فایل عکس شات در Eastvale خانه که در آن Diep Bui داشت به ضرب چاقو در سپتامبر. 2, 2013. شوهرش Tuc X. Tran شد به اتهام قتل درجه دوم در ارتباط با قتل و خدمت شد و در یک جمله زندگی زمانی که او مرده پیدا شد در سلول خود در کالیفرنیا مرکز پزشکی زندان در واکاویل در 30 آوریل سال 2020 است. (+عکس).

Tran شده است زندانی پس از Feb. 2, 2015. او به اتهام ضرب چاقو همسر خود را Diep Bui در خانه خود در Eastvale در سپتامبر. 2, 2013. او به اتهام قتل درجه دوم و سپس محکوم به زندگی با امکان آزادی مشروط در Jan 27, 2015.

هر دو ترنسپاندر و نورتون به طور منظم مستقر در کالیفرنیا مرکز پزشکی زندان CDCR سخنگوی دانا Simas گفت. این مرکز مجهز به روانی, آسایشگاه حاد و مراقبت از امکانات و منطقه ای ارائه می دهد خدمات بهداشتی و درمانی به نزدیکی زندانیان. آن را طراحی شده برای نگه داشتن 2,361 زندانیان و قرار 2,398 به عنوان از آوریل 29 با توجه به آمار منتشر شده توسط CDCR.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>