7 دلیل Hongkongers عصبانی هستند در مورد پاسخ دولت به coronavirus

هنگ کنگ اجرایی کری لام در یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus کنترل. عکس از ایستادن اخبار.

پست زیر را در ابتدا نوشته شده توسط کریس چنگ و منتشر شده در هنگ کنگ رایگان مطبوعات در فوریه 1 سال 2020 است. این چاپ در صداهای جهانی زیر یک محتوای قرارداد مشارکت.

هنگ کنگ از مردم شده اند خشم دولت در پاسخ به های اخیر شیوع کروناویروس. در یک ماده از هفته تقریبا 10000 نفر آلوده شده اند و بیش از 100 نفر در چین است. و به صورت محلی وجود داشته است ده موارد تایید شده که از این هفته.

گسترش ویروس باعث شده است که وحشت در اطراف شهر با ساکنان انباشت فولاد ماسک و مواد غذایی است. در ضمن بی اعتمادی مقامات در حال حاضر ساختمان در طول ماه از دموکراسی تظاهرات و ناآرامی برخورد سر با شیوع این ماه است.

در اینجا این است که خلاصه ای از هفت دلیل چرا Hongkongers باقی می ماند عصبانی با پاسخ توسط مقامات.

Anti-ماسک قانون تجدید نظر

در واکنش به ادامه اعتراضات در ماه نوامبر گذشته اجرایی کری لام تصویب یک ضد ماسک قانون با استناد به این 1922 اضطراری مقررات فرمان. طرفدار دموکراسی قانونگذاران ثبت یک چالش قانونی و دادگاه بدوی در ماه نوامبر حکم داد که قانون بر خلاف قانون اساسی بود. اما دولت تصمیم به تجدید نظر و مورد شنیده شد در اوایل این ماه.

نتیجه این است که هنوز هم در انتظار هر چند دموکرات را مورد سوال چگونه دولت می تواند ارائه مشاوره به شهروندان به پوشیدن ماسک صورت در حالی که به طور همزمان در تلاش برای ممنوعیت صورت پوشش از طریق قانونی است.

لام تا به مقاومت تماس به رها کردن این مورد گفته است که شیوع ویروس نامربوط است.

ماسک صورت کمبود

دولت متوقف کوتاه توصیه که ساکنان پوشیدن ماسک صورت در اوایل روز از وقوع حتی پس از اولین محلی مورد تایید شده در ژانویه 22. سه روز بعد رئیس اجرایی کری لام به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی بدون ماسک صورت.

اگر چه اکثریت قریب به اتفاق Hongkongers تا به حال ملبس به ماسک در حمل و نقل عمومی در صحنه یادآور سارس در سال 2003 شیوع آن دیگری بود شش روز پس از اولین مورد که لام پیوست مقامات بالا در پوشیدن یک به یک رویداد مطبوعاتی.

مقامات پس توصیه می شود که Hongkongers پوشیدن ماسک های جراحی در تجمع جرم و در طول رفت و آمد با وجود یک قلمرو گسترده کمبود.

و اگر چه در سنگاپور است از دادن رایگان ماسک صورت و کره کنسولگری نیز توزیع آنها را به شهروندان خود در هنگ کنگ وجود داشته است هیچ وعده از هر گونه شبیه به رهبری دولت برنامه در شهر. به جای دبیر کل متی چونگ گفت: تمرکز خواهد شد در بازگرداندن عرضه به خرده فروشان.

خواستار بسته شدن مرز

وجود دارد تماس با نزدیک کردن مرز با سرزمین اصلی چین حتی قبل از اولین مورد از ووهان ویروس تایید شد در هنگ کنگ است. اما دولت تنها اعلام کرد اقدامات روز سه شنبه 28 ژانویه به قطع تعداد زیادی از مردم عبور به شهرستان از سرزمین اصلی است.

جدید اتحادیه بیش از 15000 بیمارستان اختیارات کارکنان را تهدید به اعتصاب در صورتی که دولت با نزدیک مرز با چین به طور کامل اما لام را اجرایی کرده است گفت: این حرکت خواهد بود تبعیض آمیز شده است و توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

در ضمن دیگر کشورهای آسیایی مانند مغولستان و سنگاپور منع شهروندان چینی از عبور از مرزهای خود را.

جزئی بازرسی بسته

زمانی که دولت در نهایت شروع به بازرسی آن مواجه انتقاد برای بسته شدن تنها تعداد انگشت شماری از جزئی گذرگاه به جای همه آنها. هر چند راه آهن با سرعت بالا لینک و مرزی قطار متوقف شد و همچنین تمام خدمات کشتی از مسیرهای تنها حدود هشت درصد از ترافیک روزانه بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی است.

بسیاری از بازدید کنندگان اعتماد به پر کردن سلامت فرم اظهارنامه هر چند نگرانی وجود دارد هر کس نمی خواهد انجام این کار صادقانه.

در ضمن اصلی بازرسی – Lo وو Lok Ma Chau, شنژن خلیج و هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل – باز باقی می ماند.

رایگان پزشکی, درمان زود معکوس

دولت اعلام کرد که ارائه درمان رایگان برای بیماران که قرارداد جدید ویروس و گفت که آن در نظر گرفته شده برای جلوگیری از قربانیان از دریافت درمان با توجه به هزینه.

اما این سیاست به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت که به طور غیر مستقیم جذب سرزمین اصلی بیماران برای رسیدن به هنگ کنگ برای درمان به عنوان مرز باز مانده است. دولت تا به حال به معکوس سیاست یک روز بعد از اعلام هزینه های غیر هنگ کنگ از ساکنان.

Fanling و مستغلات به عنوان مرکز قرنطینه بعد معکوس

دولت گفت در این ماه است که این امر با استفاده از Fai مینگ و مستغلات در Fanling – عمومی مسکن و مستغلات است که هنوز باز می شود – به عنوان یک مرکز قرنطینه.

به عنوان پیشنهاد به حال نرفته از طریق هر گونه مشاوره عمومی و سایت فقط یک خیابان در سراسر دو دیگر بسیار پرجمعیت مسکونی شهرکهای بسیاری از ساکنان مخالفت و اعتراض در برابر این طرح است. در اعتراض روزنامه نگاران یافت که قرنطینه مواد در حال حاضر قرار داده شده در داخل و مستغلات. برخی از فعالان انداخت بنزین بمب در لابی. در نهایت دولت مجبور شد به رها کردن این طرح است.

ویژه تلفن رایگان ارائه پل

در تلاش برای تشویق استفاده از آن دولت اعلام کرد در ماه ژانویه که دلار هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل خواهد بود تلفن رایگان برای وسایل نقلیه مسافری در طول تعطیلات سال جدید قمری. پیشنهاد به گسترش فوریه 2.

اگر چه سیاست های مشابه تصویب رسید در طی سال گذشته دوره تعطیلات بسیاری در هنگ کنگ نگران بودند که این پیشنهاد را به سادگی جذب بیشتر سرزمین اصلی بیماران برای رسیدن به هنگ کنگ باعث این ویروس به گسترش است.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر