7 عالی منطقه خلیج چیزهایی که برای انجام این آخر هفته ماه ژوئن 12-14

به عنوان منطقه خلیج به آرامی شل شدن برخی از آن پناهگاه در محل قوانین وجود دارد به طور ناگهانی چند گزینه های بیشتر برای صرف وقت خود را در جایی غیر از اتاق خانواده. که در اینجا هفت راه برای از آن لذت ببرید (داخل و خارج) این آخر هفته از رانندگی در کنسرت فضای باز ناهار خوری به ادبی ماجراجویی با منطقه خلیج بزرگترین کارآگاه.

(و اگر شما می خواهید برای دریافت Weekender خبرنامه تحویل به طور مستقیم به صندوق پستی خود را هر پنج شنبه صبح فقط ثبت نام اینجا را.)

1 خوردن در یک رستوران دوباره!

مجموعه ای که خمیر ترش استارت. منطقه خلیج رستوران در حال بازگشایی آنها پاسیو و تراس در فضای باز ناهار خوری. در اینجا 60+ لکه های ارائه خارج از منزل خدمات بیشتر به آمده است.

2 ببینید و بشنوید: یک کنسرت و یا یک فیلم — خارج

بله منطقه خلیج درایو-در سینما باید بازگشایی به عنوان شهرستان و شهر حکومت را آرام. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن. در ضمن Alameda County Fairgrounds در پلیزانتون کردم تا آن را در این آخر هفته میزبانی “pop-up” فیلم (جزئیات بیشتر در مورد کسانی که اینجا) و آخرین روند در هدف قرار دادن یک coronavirus خسته امریکا رانندگی در کنسرت. بله, ما در حال صحبت کردن در مورد موسیقی زنده (آه!). در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آن.

3: خواندن: مورد عجیب و غریب از جدید دروازه طلایی

پرواز burritos یک ناپدید شدن عجیب و غریب و عجیب و ناآشنا منطقه خلیج? بهترین-فروش اوکلند نویسنده رابین اسلون را غریب رمز و راز بوده است و در حال اجرا در سریال فرم در صفحه اول ما تمام هفته و آن را خوب عالی است. شما می توانید شروع به خواندن آن را در اینجا.

از سمت چپ Isiah Whitlock Jr., هنجار لوئیس Clarke Peters, Delroy Lindo و جاناتان رشته ستاره در اسپایک لی “Da 5 Bloods.” (Netflix)

4 ببینید: قدرتمند حقوق مدنی-مضمون فیلم

می تواند وجود داشته باشد یک زمان مناسب تر در امریکا برای اسپایک لی برای انتشار یک فیلم جدید? او: آن را با عنوان “Da 5 Bloods” و ویژگی های آن عملکرد از اوکلند را Delroy Lindo که به زودی می تواند تولید اسکار وزوز (اگر وجود دارد هر گونه اسکار برای سال 2020). آن را در صدر مختصر و مفید جدید در جریان فیلم.

5 تماشا کنید: تلویزیون بسیار گرم فصل تابستان است که در اینجا

یک دوستدار خانواده اقتباس از “Artemis Fowl” فانتزی سری و واقعا حواس پرت بالغ کارتونی به نام “عبور از شمشیر” در حال debuting در این آخر هفته و لگد زدن به تابستان تلویزیون های نجومی. در اینجا میدارد ما را برای برخی از داغ نشان می دهد.

6 بازی: گرفتن روح سلام

بنابراین هیچ یک رهبری برای Waikiki ساحل در هر زمان به زودی. اما شما می توانید انجام دهید مجازی هاوایی, دور شو آخر هفته کامل با مای tais جک جانسون آهنگ و یک خط تیره از واقعیت مجازی گردشگری. در اینجا چگونه است.

سان Francisco Symphony, جشن تصدی مدیر موسیقی مایکل Tilson توماس با یک سری از جریان کنسرت, مصاحبه ها و انتشار آلبوم جدید. (San Francisco Symphony)

7: شنیدن: جشن برای MTT

سان Francisco Symphony راه اندازی شد به پرتاب یک ماه باش به افتخار 25 ساله تصدی های معروف جهان هادی مایکل Tilson توماس. تمام کنسرت ها از بین رفته اند اما در اینجا چگونه شما می توانید جشن با ارکستر آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>