68,000 مشاغل شش دفتر پروژه های هرالد مرکز شهر سان خوزه رونق اقتصادی

سن خوزه — شش کلید پروژه های دفتر در مرکز شهر سان خوزه خواهد انجام به مراتب از تغییرات گسترده در دره سیلیکون افق: این تحولات مدرن در حال آماده به طلیعه چیزی بودن در حدود 70 ، 000 شغل جدید در هسته شهری از منطقه خلیج بزرگترین شهرستان.

مرکز شهر غرب CityView پلازا را به خوبی توسعه پلت فرم, 16, 200, پارک خیابان, موزه, مکان, و Adobe برج شمالی هستند یا در حال ساخت و یا در حال ساخت توسعه پایدار پیشرفت و با هم آنها را به طور چشمگیری تغییر پایه های اقتصادی از مرکز شهر سان خوزه.

هنگامی که تمام شش تن از این پروژه ها تکمیل آنها با هم خواهد به اندازه کافی ایجاد فضای اداری برای تقریبا 68,000 کارکنان — برنامه به طور بالقوه در درجه اول tech کارگران در مرکز شهر سان خوزه.

یک 2014 گزارش منتشر شده توسط خار, غیر انتفاعی, شهری, سیاست, گروه فراهم می کند برخی از دیدگاه پتانسیل کار رونق چرا که تجزیه و تحلیل به حال برآورد که چگونه بسیاری از شغل شد, واقع در مرکز شهر سان خوزه به عنوان از 2014.

چند سال پیش خار تعیین پایه شغل در مرکز شهر سان خوزه شد و در حدود 40,000. که به معنی 68,000 کارکنان که همراه با اتمام شش تحولات خواهد کوتوله قبل تخمین می زند برای کل شهر است.

گوگل تخمین می زند که این امر به کار در اطراف 25,000 20,000 به آن tech کارگران در مرکز شهر سن خوزه پس از شرکت خود را به اتمام حمل و نقل محور جامعه از ساختمان های اداری, خانه, هتل ها, رستوران ها و مغازه ها و مراکز فرهنگی و سرگرمی امکانات رفاهی در نزدیکی Diridon ایستگاه قطار.

توسعه مجدد CityView پلازا به مدرن فناوری پردیس از سه برج که با هم ایجاد خواهد 20,000 شغل یک بار Jay Paul Co. پروژه بالغ بر 3.8 میلیون فوت مربع بود که با توجه به تاثیر محیط زیست گزارش می دهند که در حال حاضر در گردش در شهرستان سن جته سالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>