6 بیشتر COVID-19 مرگ و میر گزارش شده در مینه سوتا آوردن دولتی در مجموع به 70

بیسمارک N. D. — مینه سوتا وزارت بهداشت در پنج شنبه, 12 آوریل اعلام کرد شش مرگ و میر بیشتر از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در مجموع 70 نفر در دولت پس از وقوع ماه گذشته شروع شد.

چهار مرگ و میر ثبت شد در Hennepin شهرستان از جمله سه تن از ساکنان در 90s و ساکن در 70s به. شهرستان است که دولت پرجمعیت ترین رنج می برد 34 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

یک St. Louis County ساکن در 80s نشان دهنده پنجم مرگ در شهرستان است که شامل دولوت. ساکن در 60s خود را نیز درگذشت در حومه واشنگتن کانتی.

بخش تایید 194 موارد جدید جمعه از جمله 93 در شهرستان Hennepin.

در مجموع 74 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در حالی که 157 در حال حاضر در بیمارستان بستری مبتلا به بیماری.

“ما هرگز نمی توانیم فراموش کنیم که این اعداد در واقع معشوق اعضای خانواده و دوستان و همسایه ها که در حال سوگواری” گفت: کمیسیون بهداشت Jan مالکوم. “ما ابراز تسلیت ما و تعهد ما به ادامه کار حفاظت از Minnesotans بهترین ما می توانیم. آن است که بسیار مهم است برای همه Minnesotans به انجام بخشی خود را در این تلاش با پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل و بهداشت عمومی توصیه.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>