5 پرسش و پاسخ با خولیو Vaqueiro


“این یک زمان بسیار مهم برای اسپانیایی ها در ایالات متحده به ویژه در این انتخابات چرخه می گوید:” خولیو Vaqueiro که حرفه ای به عنوان یک روزنامه نگار در Telemundo است که با افتخار این CultureX مکالمات اجرایی جایزه رهبری در تاریخ 25 مارس در نیویورک تلویزیون هفته بهار. این جایزه به منظور قدردانی از مشارکت هر فرد برای پیشرفت در زبان برنامه نویسی تلویزیون و به خصوص برای او (یا او) رویکرد به خدمت هدفمند قومی مخاطبان است.

“برای من به خدمت اسپانیایی مخاطبان یکی از بزرگترین امتیازات یک روزنامه نگار می توانید بپرسید برای” گفت: Vaqueiro های امی و برنده لنگر Noticias Telemundo Fin de Semanaآخر هفته خبر که پخش روزهای شنبه و یکشنبه در 6:30 p. m. ET. “افرادی که در حال تماشای در حال سخت کوش خانواده های مهاجر که به ایالات متحده برای بهبود زندگی خود را. و ما آن را مدیون به این افراد برای انجام شغل ما بهترین ما می توانیم.”

پیش از ظاهر خود را در CultureX مکالمات فرمت چند اخبار فرهنگی تلویزیون مکالمات رویداد حق رای دادن پروژه تا به حال پنج سوال برای Vaqueiro.

MCN: چه نوع از داستان است که شما پوشش در Telemundo که ساخته شده اند تاثیر?

خولیو Vaqueiro: در ابتدا وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان ها به گزارش در مورد سازمان های جنایی دولت در برخورد با. جنگ با مواد مخدر در خصوص بسیار خونین است. آن را هنوز هم است که آغاز آن ما شروع به یاد بگیرند که چگونه کارتل های مواد مخدر کار کرده است. برای من بسیار چالش برانگیز بود چرا که اولین بار, مداوم, اخبار, داستان من و من اساسا صرف چهار سال در شهر مکزیک کار بر روی آن.

هنگامی که من به ایالات متحده نقل مکان من قادر به در تماس گرفتن با جامعه مهاجر اسپانیایی جمعیت و بحث در مورد داستان های خود را. بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند در اینجا می ترسید خطر از هم جدا و آن را بسیار دشوار است به همان شخص و همان روزنامه نگار هنگامی که شما گوش دادن به داستان از مهاجران که در سمت چپ همه چیز فقط به دنبال یک فرصت در اینجا.

سال گذشته من در مرز پس از جدایی خانواده سیاست. این تصاویر از خانواده ها که از هم جدا ساخته شده آن را غیر ممکن است برای تغییر پس از پوشش این داستان.

MCN: چگونه شغل خود را تغییر در 10 سال گذشته?

JV: برای شروع با, Telemundo بود واقعا کاملا متفاوت شبکه قطعا نه به اندازه آن است. اما دیجیتال چیزی است که واقعا شکل چگونه همه ما ما شغل. وقتی که من آغاز شده به عنوان یک خبر خبرنگار در مکزیک شهر دیجیتال نبود حتی یک چیز است. و در حال حاضر ما باید اذعان کرد که این صنعت در حال تغییر است و ما در حال حرکت به یک چشم انداز دیجیتال.

ما در واقع دو برابر اندازه ما به یک تیم چند رسانه ای روزنامه نگاران که تولید داستان های دیجیتال خطی و سیستم عامل های اجتماعی. در علاوه بر این به کار ما روزانه خبری ما در حال حاضر به طور مداوم در تماس با مخاطبان ما از طریق دیجیتال و اجتماعی است و آن را می توانید تغییر دهید هر چیزی که ما را در هر لحظه. همه یک صدا در حال حاضر و ما باید ترکیب است که به چگونه ما ما شغل.

MCN: آیا شما در پیدا کردن در حال رشد چشم انداز دیجیتال مفید برای آنچه که شما به عنوان یک روزنامه نگار?

JV: من فکر می کنم آن است که یک فرصت عالی برای در تماس با بسیاری از مردم که می توانید به دنبال کار خود را و شما می توانید در حال حاضر اطلاع رسانی از طریق این گزینه های دیجیتال. ما باید به یاد بگیرند که چگونه به بهترین استفاده از آن. اما خطر نیز وجود دارد اگر آن را سوء استفاده. خطر این است که مردم می توانند دریافت اطلاعات از افراد دیگر که خبرنگاران و یا واجد شرایط برای ارائه آمار و اطلاعات است. شما باید بدانید که چگونه به استفاده از رسانه های اجتماعی و به دنبال حق مردم گوش دادن به حق مردم و درک که در آن اطلاعات از آینده است.”

MCN: تا کار خود را تبدیل به بیشتر از یک چالش در این زمان پرآشوب سیاسی جهان ترک ،

JV: چیزی که در مورد این حرفه است و آن است که همیشه به چالش کشیدن, بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد مهم نیست که چه کسی در کاخ سفید و بدون توجه به آنچه در جریان است در جهان. اما با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید ما باید بیشتر متمرکز شده و ما باید به فکر می کنم در مورد آنچه که ارزش های ما هستند و چه مربوطه ما به جوامع ما. ما باید تمرکز خود را بر ارائه اطلاعات بر اساس ارزش های سنتی, حقیقت و صادقانه میگویم. و ما باید بررسی منابع ما. شما باید در یک ثابت آماده به کار در مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی.

MCN: که در آن شما خودتان را در آینده ؟

JV: من خودم هنوز کار برای Telemundo و تلاش برای انجام چیزهایی که من می تواند در اثبات توانایی من برای گزارش برای پیدا کردن داستان های جدید و برقراری ارتباط با مخاطبان ما. من هم از دیدن خودم نوشتن شاید یک کتاب شاید. و من فقط می خواهم به سعی کنید به بهبود راه من و راه من در خدمت جامعه. با این کار می آید یک مسئولیت بزرگ به مردم ما خدمت می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد CultureX مکالمات لطفا نیویورک تلویزیون هفته بهار صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>